Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Fórum Elektronika a Technika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 81

Amsterdam:
Jsou to úplně obyčejné zářivky, jaké svítí všude možně (u mně v garáži jich svítí 10). Spektrum bude mít stejné, jako běžná zářivka.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 08-03-2009 v 20:05 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 82

FATAL ERROR!!!

Před chvílí jsem přišel k boxu, a zjsitil že nesvítí výbojka... Zkusil jsem všecho rozebrat, vyčistit spoje, znova zapojit... výbojka jednou blikla a pak zase nic.. Starter bzučí a zahřívá se ( ale tak normálně, jako když to svítilo), tlumivka je studená. Výbojka nedělá nic. Potřeboval bych poradit jak zjistím kde je chyba. Kabeláž jsem důkladně zkontroloval a jsem si jistý že tam chyba nebude. Pokud je vyjebaná sodíkovka tak by to bylo ještě dobrý ale kupovat novej předřadník se mi fakt nechce...

Nemáte prosím někdo nějakej typ jak zjistit jestli je chyba v tlumivce, starteru, výbojce či někde jinde? Bohužel nemám možnost odskoušet to u někoho, protože neznám nikoho kdo jede 250w.

Old Post 01-04-2010 v 13:56 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 83

zdravim, mam otazocku, oplatilo by sa mi davat 1000w sodik do skrine rozmerov 70x70x40cm ? ja osobne si myslim ze sa to moc nevyplati, ale chcem si vypocut viac nazorov, vopred diky

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 04-05-2010 v 13:21 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od pluto662
zdravim, mam otazocku, oplatilo by sa mi davat 1000w sodik do skrine rozmerov 70x70x40cm ? ja osobne si myslim ze sa to moc nevyplati, ale chcem si vypocut viac nazorov, vopred diky


jestli chces vyhoret tak dotoho...

kilovatovej sodik se vyplati tak na 2m ctverecnych...do takovyho malyho boxiku co pises bych dal max 250w

Old Post 04-05-2010 v 13:33 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 85

jj to som si myslel, lenze ja mam kilowatovy sodik a nemam na to ziadnu skrinu, ok dik

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 04-05-2010 v 13:52 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od pluto662
jj to som si myslel, lenze ja mam kilowatovy sodik a nemam na to ziadnu skrinu, ok dik


skrin na nej nepotrebujes....poves ho v pokoji a mas to vyreseny

Old Post 04-05-2010 v 14:10 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 87

jj a mama co mi povie ?

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 04-05-2010 v 18:28 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od pluto662
jj a mama co mi povie ?


až budeš plnoletej dělej si co chceš to ti poví

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 04-05-2010 v 18:30 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 89

pluto: 1000w je fakt hodně . Já svítím na 60x60cm 250w ale uvažuju nad 400w

Naposledy upravil hej-rup 04-05-2010 v 19:30 PM

Old Post 04-05-2010 v 19:18 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 90

sak prave, to je smola, lebo teraz kamosov tatko zohnal nejaku 1000ku sodik,( ale samozrejme na bezne svietenie co asi ziskal z nejakej haly ) a strelil by mi to komplet za nejaku smiesnu sumu, len skoda ze to nemam kde mat

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 05-05-2010 v 12:25 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barbarosa
Stálý Člen

Karma uživatele Barbarosa - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 91

Ahoj, sehnal jsem si v práci tlumivku (250W) a tyristorovy starter, to by mělo fungovat stejně jako elektronický předřadník? Respektive el. předřadník je tlumivka s integrovaným startérem, že? Stačí teda k tomu co mám připojit HPS lampu a budu svítit?

Nehulím! Protože jednoho jointa jsem dohulil a druhého si teprve balim.
125W CFL RED - Neville's Haze + Afghani

Old Post 06-05-2010 v 19:14 PM
Barbarosa je offline   Profil uživatele Barbarosa   Find more posts by Barbarosa   Foto galerie člena Barbarosa   Click here to Send Barbarosa a Private Message   Add Barbarosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

Zdravim
Malá otázka pro všechny kolemjdoucí... Jaký zdroj by zvládl tady to
čerpadlo, tak aby jelo na max ampér 8.7 a udělalo svůj max tlak 6.9 barů...?? Jen nikde nemůžu zjistit kolik potřebuje watů..
http://www.e-cerpadla.cz/membranove...-12-p-6925.html

Old Post 09-05-2010 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 93

Barbarosa: Predradník je relatívny pojem, vždy musíš zistiť čo presne obsahuje. Ku svieteniu potrebuješ nevyhnutne štartér a tlmivku pre konkrétny typ výbojky. Správne pospájať, napojiť na objímku, zašróbovať výbojku, pripojiť ku zdroju a ide to. Voliteľné komponenty sú potom kondenzátor alebo nejaká poistka - taktiež na rôzne výbojky sú vhodné rôzne typy kondenzátorov a poistiek. Niektoré predradníky určené špeciálne pre pestovanie (napr. GIB) obsahujú všetky vymenované komponenty, čiže stačí zapojiť ku zdroju a výbojke a už to svieti (tam si už ale viac zacvakáš ). Schémy zapojenia a rôzne užitočné rady nájdeš v sekcii Elektronika a technika.

EDIT: Myslím že tyristorové štartéry sú určené pre trubicové žiarivky, nie pre sodíkové výbojky. Zožeň si štartér určený pre MH a HPS, nedávno som napríklad videl za nejakých 7 EUR štartér pre MH aj HPS, vhodný pre wattáže od 35 do 600W...

Naposledy upravil Zioło 12-05-2010 v 02:13 AM

Old Post 12-05-2010 v 02:08 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Zioło

EDIT: Myslím že tyristorové štartéry sú určené pre trubicové žiarivky, nie pre sodíkové výbojky.


To bohužel myslíš špatně. Na trubice jsou doutnavkové startéry, na vysokotlaká svítidla (výbojky) tyristorové.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 12-05-2010 v 07:43 AM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 95

Máš pravdu, trubice sa štartujú tlejivkovým štartérom.

Old Post 12-05-2010 v 11:59 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 96

Zdravim,
mám malej dotaz. Mám předřadník GIB 600W (ten jak je všechno dohromady) a přestal startovat, prostě to nenakopne výbojku, ale jen žhne. usoudil sem že tam bude v prdeli ten integrovanej startér. Tak sem to rozdělal s tím že, použiju jen tlumivku a startér+kondik koupim novej. Jenže sem to rozdělal a na tlumivce sou čtyři vývode. netuším jak to zapojit.
Nevíte někdo. Kdyžtak dodám foto.
Hledal sem i nahradni integrovanej starter, ale všude to prodavají dohromady.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 30-09-2010 v 15:36 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2566000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív