Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bonsaj pod 150W sodikem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
huan
Stálý Člen

Karma uživatele huan - 83% PěstitelskáKarma uživatele huan - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 22  

Hydroponie Bonsaj pod 150W sodikem Příspěvek č. 1







Tak tohle je dcera Shivy Shanti II – uz jsem nemel original seminka, matka byla uz zrusena tak jsem zkusil potomstvo. Pri trose pile se da najit potomek co se trochu podoba matce. Sisky sice nebyli tak kompaktni a tvrde (trochu se vytahli) , ani tak obsypane krystalama . Chut se dost podobala originalu. Mam ji rad – takova hashova – puvodni matka par lidi i zmatla – ptali se jestli tam je i hasis (ve fajfce). Tahle bonsaj ma ale jak uz jsem psal krystalu min (o dost) a vic listku v palicich ( viz. fotky detailu sisky ) , takze chut neni tak cista. Funguje ale porad slusne.

Parametry pestovani jsou strucne:
Philips 150W SON-T, ke konci uz zacinalo bejt venku teplo, tak jsem ji obcas dal na balkon – ve skrini bylo horko ( par listu se spalilo) a vlhko – bal jsem se plisne – kytka rostla celkem huste. Bylo to na jare a den se prodluzoval – tak to mohlo mit vedle krizenim narusene genetiky taky podil na vytahlych spickach sisek (viz zase fotky detailu sisky)
podrobnejc (hnojiva a tak) na (podminky byli stejne) :
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14247

Kytku jsem hodne zastipoval – hlavne na zacatku se to povedlo ( viz detaily kmene ) a potom formoval ohybal, privazoval spagatama,... skratka aby rostla vic do stran - skoro vodorovne, nez nahoru – v podstate jako u SCROGu, ale bez mrizky.

A mimochodem, kdo pozna kytku vlevo vzadu za bonsaji na druhe fotce, ma u mne K+ za botanicke znalosti.
*pomucka: pochazi z Etiopie. A Fikus to opravdu neni.

Naposledy upravil huan 15-02-2005 v 11:23 AM

Old Post 31-01-2005 v 17:11 PM
huan je offline   Profil uživatele huan   Find more posts by huan   Foto galerie člena huan   Click here to Send huan a Private Message   Add huan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huan
Stálý Člen

Karma uživatele huan - 83% PěstitelskáKarma uživatele huan - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2



pohled zhora

Old Post 31-01-2005 v 17:38 PM
huan je offline   Profil uživatele huan   Find more posts by huan   Foto galerie člena huan   Click here to Send huan a Private Message   Add huan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huan
Stálý Člen

Karma uživatele huan - 83% PěstitelskáKarma uživatele huan - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3



detaily sisek

Old Post 31-01-2005 v 17:59 PM
huan je offline   Profil uživatele huan   Find more posts by huan   Foto galerie člena huan   Click here to Send huan a Private Message   Add huan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huan
Stálý Člen

Karma uživatele huan - 83% PěstitelskáKarma uživatele huan - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4




detaily kmene

Old Post 31-01-2005 v 18:02 PM
huan je offline   Profil uživatele huan   Find more posts by huan   Foto galerie člena huan   Click here to Send huan a Private Message   Add huan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 5

vypada to moc pekne

to vlevo vzadu je fikus ne?

Old Post 14-02-2005 v 18:40 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 6

to je chachasparágus veselý .Ba ne taky mi to připadá jako fíkus anebo šalvěj divotvorná? No nejsem si jistej.Ale jinak hezká bonsai. Taky se o něco takovýho snažim.

Old Post 14-02-2005 v 19:34 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 7

hmm...mas to pekne a docela me to inspiruje....mam prave ve skrini tento modylek...ale shiva shanti 1pestovanej primo ze seminka a pod 2krat400W.,take se mi takhle pekne rozvetvila...poslal bych foto ale nebudu ti tady zabirat misto...pred 14dny jsem prepnul na kvet a uz se mi to chlupati....peaceSundance.

Old Post 15-02-2005 v 00:55 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 8

ty sisky wypadaji wytazeny spis wnejsima podminkama nez genetikou kazdobpadne shiwu ted taky pojedu tak su zwedaw
btw: taky se priklanim k fikusu ale jako ten muj to newipada

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 15-02-2005 v 07:07 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 9

hezkyy cesky-)))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 15-02-2005 v 10:26 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2007 - Belladonna pod 150w - 36 odpovědí
01-11-2007 - 150W sodik - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3066630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív