Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Samozavlažovací květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hydroponie ad sakra :) Příspěvek č. 33

Snížení hladiny vody na cca 2 cm v dolních nádobách se osvědčilo, takže jsem to tak upravil o všech květináčů. Vodu teď nechávám klidně odpařit skoro všechnu a doplňuju jí na ty 2 cm. Až budou rostliny starší, tak dostanou nabumbat víc . Použití sodíkovky od ranného dětství kytiček se mi jeví pro růst málo efektivní (někde se tady o tom taky píše), tak jsem do skříně přidal ještě dvě zářivkový trubice daylight (domácí zásoba) 20W a hned se to projevilo na růstu a zlepšení barvy rostlinek.
Btw u indooru je asi fakt lepší klonování než "semenění" .

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 08-10-2001 v 07:05 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Chemie Hnojení Příspěvek č. 34

D+17 od přesunutí pod lampu: včera jsem začal s přihnojováním Kristalonem Start, zatím podle návodu výrobce. "Pohnojenou" vodu jsem nalil do spodních nádob, hladinu jsem nechal ve výšce cca 3- 4 cm. Knoty by měly zásobovat substrát hnojivem pozvolna, takže by nemělo dojít k nějakému poškození rostlin. Uvidíme co to udělá, ale zatím se každý zásah do systému projevil do 48 hodin.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 12-10-2001 v 12:42 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička D+20 Příspěvek č. 35

Přihnojení proběhlo OK. Včera jsem přišel z práce a kytky byly dvojnásobný - to jsem teda koukal jako péro . Když jsem pěstoval venku (na balkoně), tak takovýhle pokrok prakticky ze dne na den jsem neviděl. Je pravda, že jsem nehnojil a nechával kytky napospas přírodě.
Tři kytky jsou pěkně macatý, dvě jsou takový mrzáčci (asi důsledek prvotního přemokření substrátu), ale začínají se vzmáhat a jednu kytku jsem vyhodil, protože chytla plíseň - naštěstí byla mimo skříň.
Už začínám věřit, že to bude fungovat a pokud to takhle půjde dál, tak 26.10. (podle plánu ), po měsíci růstu, přepínám na 12/12. Hladinu vody teď udržuju na cca 3 cm a kytkám jí doplňuju individuálně, podle toho jak pijou. Vodu dolívám když je jí ve spodní nádobě míň než 1 cm.
Průběžně to fotím (točím), takže za nějakou dobu se budete opět moci přesvědčit.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 16-10-2001 v 07:41 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

Palec nahoru Příspěvek č. 36

Livo jsi BůH

držím ti palce. moc se mi to líbí a jen co schrastim nějaký prachy, vrhnu se do toho podle tvýho návodu
hodně štěstí a K4U chlape

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 17-10-2001 v 15:09 PM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Pozor Příspěvek č. 37

Pozor aby ty macatý kyti nebyli chlapíci.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 17-10-2001 v 15:42 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

ad chlapíci Příspěvek č. 38

2 TommyBoy: jsem na to taky zvědavej, do tří tejdnů se to dozvíme. Ale na to jakej měli těžkej porod - než jsem vychytal všechny záludnosti , tak by tam alespoň nějaká máma měla bejt .
2 Wickpick: bejt tebou, tak ještě nějakej čas počkám. Koncem měsíce přepínám a chci sem dát nějaký obrázky jak to jede. Ještě se to klidně může pos..t. K týhle metodě je totiž strašně málo informací, takže vlastně jedu experiment pouze s pár znalostma a záznamem na Groweru

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 17-10-2001 v 19:14 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Organika Houby a samozavlažování Příspěvek č. 39


Btw nějakej nadšenec asi z Rakouska vyhrabal tenhle thread http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=157 . Jenom mám malou poznámku: PRO PĚSTOVÁNÍ HUB DOMA JSOU NEJLEPŠÍ SAMOZAVLAŽOVACÍ KVĚTINÁČE . Ale o tom někdy příště. Je to tady off topic, takže se k houbám prosím vyjadřujte na houbovým threadu. Samostatný téma se mi zatím zakládat nechce . Je k tomu pěkná knížka a myslím že se jmenuje "Pěstujeme doma - květiny, orchideje, zeleninu, houby" - dá se sehnat asi za 35 kaček.

[Edited by livo on 22-10-2001 at 01:37 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 18-10-2001 v 13:14 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Laminát ? Příspěvek č. 40

Livo jak jsi "znova doporučoval knoty z laminovací soupravy" tak není to laminovací plátno složeno z laminátových vláken které jsou ostré a budou kořenům vadit (natož aby jimi kořeny prorůstaly)? Nebude vhodnější přírodní materiál? Já jen že moje máma je blázen do kytek a na balkóně několik samozavlažovacých truhlíků má. Všechno to jsou kvalitní výrobky a všechny mají přírodní knoty (asi bavlna). Aby si z lamonátovými knoty nenadělal víc škody než užitku.

Old Post 18-10-2001 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru Knoty Příspěvek č. 41

2 Retrox: Přesněji řečeno jedná se o skelný pletivo typu roving. V Baumaxu se dá koupit pod názvem KITTFORT - skelná tkanina. Je to zdravotně nezávadný a prakticky nezničitelný. Knoty z přírodního materiálu můžou zahnívat, knoty z ummělých hmot (silon apod.) se ve vodě vylouží a můžou se uvolňovat škodlivý látky. Jemnost vláken je u skelnýho pletiva výhodou protože čím tenčí vlákna, tím menší mezery a tím větší kapilární vzlínavost. Btw, podívej se na rockwool, kterej se s úspěchem při pěstování používá, jaký má tenký a ostrý vlákna. Pokud použiješ skelný plátno, nemusíš rostliny (trvalky) přesazovat několik let a funkčnost knotu je zachovaná. Dokonce ani vrůstání kořenů do knotů nesnižuje jejich funkčnost a kořeny se nenarušujou.

[Edited by livo on 19-10-2001 at 03:29 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 18-10-2001 v 20:14 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Hydroponie Kořeny Příspěvek č. 42

Psal jsem tady o různejch typech kořenů a prorůstání knotama a dneska už tam jsou. Škoda, že jsem si toho nevšimnul včera, mohl jsem to nafotit (i když nevím jestli by to bylo vidět). Jsou propletený tím skelným pletivem, jsou prakticky na suchu (no vlastně na suchu nejsou, bumbaji přímo z knotů) a normálně vegetujou. Jsou krásně bílý a mají takový jemný chloupky - nejsou to aeroponický kořeny?. Nevím, protože jsem je nikdy neviděl. Nesetkal jste se někdo při svým brouzdání na netu třeba s makrofotkou různejch typů kořenů? Mohlo by to být zajímavý.

A ještě něco k vodě ve spodní nádobě - zatím je good, musím jí dolívat cca za tři dny, takže nemá čas se zkazit. Musím říct, že zatím jsem mooc spokojenej.

[Edited by livo on 22-10-2001 at 10:25 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 22-10-2001 v 19:49 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad D + 30 Příspěvek č. 43

Kytičky jsou dneska 31. den pod lampou (18/12 ), zářivku jsem vypnul asi před týdnem, už jedu jenom sodík. Dneska jsem měl v plánu přepnout na 12/12, ale oni tak krásně rostou a větví se, že je nechám ještě do neděle. Včera jsem upravil periodu na 20/4 (3:00 - 23:00), v pondělí ráno budou vstávat až v 7:00 a spát půjdou 19:00. Svítím jim přes den, protože se na ně můžu jít kdykoliv podívat a až budou v květu, tak jim nebudu rušit spánek (a v noci maj zaručenou tmu). Elektrika je za stejnou cenu, takže je to jedno.
Hnojivo míchám pořád podle návodu a dolívám každý dva dny. Kytky teď vypijou ze spodní nádoby cca 1 - 1,5 litru denně, takže musím ob den dolívat i vodu (jednnoduše řečeno - jeden den vodu, jeden den hnojivo) a daří se jim poměrně dobře. Nějaký obrázky budou snad příští týden.
Starosti mi teď dělají obrovský listy, který už jsou jako ruka. Vím že je budu muset asi odstranit, aby nestínily, ale je mi jich tak líto... Ó

[Edited by livo on 23-11-2001 at 02:06 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-10-2001 v 22:01 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

12/12 Příspěvek č. 44

Jak jsem napsal tak se i stalo. Po prvích dvanácti hodinách vyrostly kytky o 2 cm, další den o 3 cm. Jestli to takhle půjde dál, tak se nevejdu do skříně .
Po prvním dnu po přepnutí na květ jsem musel radikálně prostříhat ty největší listy ve středu rostlin, protože začaly nepříjemně stínit.
Změnil jsem režim hnojení:
- dva dny po sobě Kristalon plod a květ, jedna odměrka na 5 litrů vody (dvojnásobek doporučené dávky), dolévám po jednom litru do spodních nádob (každá kytka litr) a třetí den dávám litr vody. Stromečkům se zatím daří dobře, žádný žloutnutí, zasychání, kroucení nebo podobné anomálie, tloušťka stonků u některých rostlin přesahuje 1 cm, největší má 30 cm, nejmenší 26 cm.
Kořenům ve spodních nádobách se zatím taky daří dobře. Jsou stále čistě bílé, na některých knotech vytvořily propletený pletivo, což má za následek další zvýšení kapilárních sil a kytičky mají všeho dostatek. Délka některých kořenů přesahuje určitě 20 cm (visuální odhad ).
Otázkou zůstává už jenom volba pohlaví, ale jak se říká: dočkám času jako husa paliček - do týdne by se mělo vše vyjasnit . Be happy

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 31-10-2001 v 08:15 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

samozavlažovací květináče Příspěvek č. 45

Sám jsem si vyzkoušel samozavlažovací nádoby, které jsem si vyrobil. Mohu vřele doporučit.
Protože nechci ukracovat kytičky v jejich nároku na co nejpříjemnější život, dávám jim dost hlíny (pěstuju venku i v místnosti v nádobách) cca 10-15 litrů zahradnického substrátu koupeného v Hornbachu na kytku. Samozalévání se děje následovně. V nádobě je falešné dno asi 10-15 cm nad skutečným dnem nádoby, které stojí na třech trubkách končících otvorem v horním falešném. Na falešné dno nasypu substrát pro kytku a tím vypním i trubky. Trubkami naplněnými hlínou pak vzlíná voda nahoru. Kytka si bere vody kolik potřebuje a je v klidu. Řekl bych, že má skoro stejné podmínky jako v přírodě. Nehrozí nebezpečí přelití ani vyschnutí.
Pro dopravu vody pod falešné dno je tam ale ještě jedna trubka, která vede od skutečného dna nahoru až nad povrch substrátu. Tou tam vodu na dodávám ale případně také odebírám, když dlouho prší, aby kytkám neshnily kořínky. Do vody mohu podle potřeby přidat i hnojivo. Zásoba vody je 5- 15 litrů (podle toho jakou nádobu si zvolím), což stačí na mnoho dní, takže mohu klidně odjet na dovolenou a nestarat se o zálivku. Jsem teď bez problémů se zálivkou.
Pokud je někdo líný a má zájem, nádoby mu dodám v různých velikostech. Sám si v nich pěstuju na balkoně i rajčata.

Old Post 01-11-2001 v 01:45 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru to nemo Příspěvek č. 46

zdar nemo,
a díky za příspěvek. Jsem rád že nezůstávám sám u této moderní a málo využívané metody. Sice nepoužíváš pro vzlínání kapalin knoty, ale princip je v podstatě stejný. Mohl bys (pokud si to pamatuješ ) prosím popsat tvé zkušenosti např. s hnojením v různých fázích vegetace? Jestli máš nějaké problémy s vodou ve spodní nádobě (hnití, zápach apod) a zda máš nějaké problémy s prorůstáním kořenů do spodní nádoby? Pokud bys měl nějaké obrázky určitě by se taky šikly. Tvoje zkušenosti by mohly být přínosem i pro ostatní. KFU

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 01-11-2001 v 05:53 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Day 39 - Uraa, uraaa - D+5 (12/12) Příspěvek č. 47

Je to super, kytky předčily mé očekávání. Ze šesti zasazených semínek se mi podařilo jednu rostlinku umořit ještě jako miminko a 4 jsou samice - čtyři kytky z pěti - wow!!! . Ze spodních větviček bych moh' udělat pár řízků, ale jsem moc línej. No možná to ještě zkusím, bylo by škoda nezachovat rod . Nebo si uchovám trochu pylu ze samce (kterýho jsem právě teď vyndal ze skříně a trochu si zaživoří při pokojovým světle) a opýlím si jednu větev na semena. Fotky nebudou tenhle tejden, ale až příští - v sobotu večer - těšte se .

[Edited by livo on 03-11-2001 at 01:34 PM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 03-11-2001 v 10:47 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Dotaz bubble? Příspěvek č. 48

Tak mě napadlo jestli by nebyl dobrej nápad do té spodní nádoby bublat akvarijním okysličovačem proti hnití vody.Nezkoušel to někdo?Má to cenu?

Old Post 06-11-2001 v 06:48 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2016 - samozavlažovací systém - 6 odpovědí
30-08-2002 - Samozavlazovani - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7823150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív