Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedbanky - zajimave nabidky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 225

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Všechny věci od TGASubcool za 75 dolarů: http://hempdepot.ca/other/aprices.html#alternative


A toje kurevsky dobra akce !!!

Old Post 20-12-2012 v 18:10 PM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 226


Nirvana http://www.nirvanashop.com/cs/marijuana-cannabis-seeds

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 22-12-2012 v 10:12 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 227

Maj tam hafo slev, ale tahle se líbí mně osobně!

https://www.seedboutique.com/catalo...products_id=633 C99F2

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 25-12-2012 v 11:37 AM

Old Post 24-12-2012 v 17:51 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Maj tam hafo slev, ale tahle se líbí mně osobně!

https://www.seedboutique.com/catalo...products_id=633 C99F2


cest ,dival jsem se na tuhle stranku,konkretně od(Nirvana)a chteji tam za 5ks kolem 38e
Odkaz vyše od jatra přimo na Nirvanu, prumer 25e(5ks) 2baleni(stejne modely) -10%sleva + ti daji ještě zdarma nejake gratis jako pozornost
poštovne 8e

Naposledy upravil mysak 25-12-2012 v 13:19 PM

Old Post 25-12-2012 v 12:59 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od mysak


cest ,dival jsem se na tuhle stranku,konkretně od(Nirvana)a chteji tam za 5ks kolem 38e
Odkaz vyše od jatra přimo na Nirvanu, prumer 25e(5ks) 2baleni(stejne modely) -10%sleva + ti daji ještě zdarma nejake gratis jako pozornost
poštovne 8e

No jo, ale Nirvana a Gypsy nirvana je dost něco rozdílnýho. G.n. jsou reseleři+ teda maj něco svýho...
A zrovna ta C99 (Dutch grown) je F2 z originálních balení od Brothers Grimm, takže to se s Nirvana seeds nedá moc dobře srovnávat.
A stojí 60dolarů a i kdyby věci od nirvany byly za 10, tak tohle se mi zdá furt lepší nabídka...

Edit: Je to čistá C99: Original Brothers Grimm DTC99 (female) x Original Brothers Grimm DTC99 (male)
A já objednávat nebudu, už toho mám doma až nad hlavu, možná na příští vánoce!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 26-12-2012 v 16:40 PM

Old Post 25-12-2012 v 14:06 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 230

citace:
Původní příspěvek od Časlove

No jo, ale Nirvana a Gypsy nirvana je dost něco rozdílnýho. G.n. jsou reseleři+ teda maj něco svýho...
A zrovna ta C99 (Dutch grown) je F2 z originálních balení od Brothers Grimm, takže to se s Nirvana seeds nedá moc dobře srovnávat.
A stojí 60dolarů a i kdyby věci od nirvany byly za 10, tak tohle se mi zdá furt lepší nabídka...


Není to ale čistá "cindy", je to kříženec ( Thailand x Durban ) s C99.. Ještě o víkendu jsem přímo na tohle koukal a měli to v akci.., 2 balení za cenu jednoho..a vycházelo to kolem 70-80,- EUR za balení.. Budeš to objednávat? Mohli bychom třeba udělat "Vánoční" hromadnou objednávku a zahrnout i tohle do ní..

Old Post 25-12-2012 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 231



DJ SHORT F13 regular 10 ks
DJ Short F13 je svatý grál dokonalosti. Vynikající kvalita konečného produktu je pozoruhodná. Dokonalá rozjasňující sativa. DJ `s osobní favorit.

Slozit se tak v 3 lidech...nesel by nekdo do toho?

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 26-12-2012 v 01:57 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 232

V Seedboutique mají vše od Soma Seeds v akci: -30% !!!

https://www.seedboutique.com/catalo...&sort=2a&page=2

Somango za 75 USD..

Old Post 27-12-2012 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 233

nevím jestly to sem někdo dával ale na seedboutique maj slevu na Dutchgrown,Bog,Rez seeds
https://www.seedboutique.com/catalo...a2dbb909167d4af

jo a chtěl sem se zeptat jestly by někdo nešel do skupinovky ze seedboutique?? kdyžtak Pm

chlast je prostě chlast......

Naposledy upravil Grazzl 12-01-2013 v 19:00 PM

Old Post 09-01-2013 v 10:06 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spekulant
Stálý Člen

Karma uživatele spekulant - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 234

A CO naky český obchody maj neco zajímavýho ??

Old Post 13-01-2013 v 20:22 PM
spekulant je offline   Profil uživatele spekulant   Find more posts by spekulant   Foto galerie člena spekulant   Click here to Send spekulant a Private Message   Add spekulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Novinky u Mr. Nice Příspěvek č. 235

Zdarec, dnes som lietal po nete a zablúdil som na stránku Mr. Nice, od ktorého som mal posledne Shark Shock, ktorý sa mi zapáčil a čo nevidím, Mr. Nice má v ponuke limited edition!! Neville a Shantibaba (H. Marks) vypustili sériu crossov starých genetík, hodne afghanu a hazeov, skunkov, skrátka všetky staré, vlajkové lode v novom tuningu.

Ak niekto už niečo vyskúšal, sem s informáciami, ale mne je jasné, že si od pánov do ďalšieho kola niečo vyberiem.

Ešte rovno hodím link na Mr. Nice Seedbank. Snáď to niekoho nadchne tak, ako mňa a prípadne urobíme spoločnú objednávku...PM

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 17-01-2013 v 00:27 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Re: Novinky u Mr. Nice Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od funec
Zdarec, dnes som lietal po nete a zablúdil som na stránku Mr. Nice, od ktorého som mal posledne Shark Shock, ktorý sa mi zapáčil a čo nevidím, Mr. Nice má v ponuke limited edition!! Neville a Shantibaba (H. Marks) vypustili sériu crossov starých genetík, hodne afghanu a hazeov, skunkov, skrátka všetky staré, vlajkové lode v novom tuningu.

Ak niekto už niečo vyskúšal, sem s informáciami, ale mne je jasné, že si od pánov do ďalšieho kola niečo vyberiem.

Ešte rovno hodím link na Mr. Nice Seedbank. Snáď to niekoho nadchne tak, ako mňa a prípadne urobíme spoločnú objednávku...PM


tu nabídku mají už minimálně rok.. to si trochu zaspal.. navíc nevil už u MR. Nice nedělá..

Old Post 17-01-2013 v 07:28 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Re: Re: Novinky u Mr. Nice Příspěvek č. 237

citace:
Původní příspěvek od NORM


tu nabídku mají už minimálně rok.. to si trochu zaspal.. navíc nevil už u MR. Nice nedělá..


možné to je, že som zaspal, preto to tam aj píšem Neville u nich už nie je, ale genetiky tam nechal, vačšina jeho práce je u Mr. Nice, takže by som ho nevylučoval, kým to neprecrossia aspoň 2-3x

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 17-01-2013 v 09:21 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 238

http://www.mrnice.nl/auctions/item.php?id=3709
(50-60 Sharck s. semen zatim to je na 32 E)
jsou tam i jiny aukce.daj se sehnat semena o dost levneji.
http://www.mrnice.nl/auctions/browse.php?id=0&sub=Go!

Naposledy upravil grubba 31-01-2013 v 13:03 PM

Old Post 31-01-2013 v 12:49 PM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 239

Vzhledem k tomu, že jsem dobrá duše a chci se podělit o moji radost.... Možná to sem nepatří, ale při procházení stránky 5semen jsem narazil na hejz od bulldogseeds po jednom semínku zadamo..v objednávce mi vyskočilo u položky AKCE.. jediné co to po mě chtělo bylo objednávka za stovku. Pražáci si můžou vyzvednout na pobočce, ostatní mají poštu za kilo. Objednávku jsem dělal dnes, tak až mi dojde od chlapců vyjádření, ihned sem napíšu .. snad se z toho nevykroutěj. Link pro líné zde
http://www.5semen.cz/shop/detail/13...r-#.VPAosKVNwSw

Žij a nechej žít

Old Post 27-02-2015 v 08:30 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 240

citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Vzhledem k tomu, že jsem dobrá duše a chci se podělit o moji radost.... Možná to sem nepatří, ale při procházení stránky 5semen jsem narazil na hejz od bulldogseeds po jednom semínku zadamo..v objednávce mi vyskočilo u položky AKCE.. jediné co to po mě chtělo bylo objednávka za stovku. Pražáci si můžou vyzvednout na pobočce, ostatní mají poštu za kilo. Objednávku jsem dělal dnes, tak až mi dojde od chlapců vyjádření, ihned sem napíšu .. snad se z toho nevykroutěj. Link pro líné zde
http://www.5semen.cz/shop/detail/13...r-#.VPAosKVNwSw



je to klasická akce...když koupíš balení, tak dostaneš semínko zdarma...mají tu akci i u dinafemu, sweetweeds a tao seeds...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-02-2015 v 14:37 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2020 - Seedbanky a paysafecard - 5 odpovědí
20-05-2018 - Seedbanky z USA a Kanady - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4552990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív