Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w by Harvester
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Hydroponie 400w by Harvester Příspěvek č. 1



Po dlouhé době jsem se stal majitelem fotoaparátu a můžu se tedy taky začít "chlubit",no ono ani není tak čím
Ale třeba od Vás získám nové nápady a vylepšení mého pěstování.Moje cesta vede neustálým předěláváním a vylepšováním systému a vlastně i tyhle fotky se stanou v blízké době minulostí.No ono to zní i logicky, že jo?
Nicméně myslel jsem to tak že chystám přidání další 400w lamPIČKY, protože jak sami vidíte ta jedna krásně osvětluje pouze čtverec uprostřed, kdežto oba kraje sou dost chudý.Jak tedy říkám v budoucnu budou dvě lampy jaksi příčně namísto nynější jedné podélně.Akorát mam skřín tiptop a musím měřit každý mm.
Nyní už tedy ke stručnému tech. popisu:
1x 400w
rozměry 120x60x170 + nástavba na větraky a elektriku
hydrohybridsystem rozvod kapilárami(vnější nadrž 50l+odtokový šuplík vnitřní)
hnojiva B´cuzzzz komplet
model chronic 18x
1x větrák UFO na odtah ze skříně
1x klipsna na ofuk kytek
nasavání pasivní

To je asi všechno co mě napadlo.
Tak a ted zkusím ty fotky...

Old Post 01-03-2005 v 13:37 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2



Taky se "omlouvám" že jsou všechny fotky až z předskliznového období, ale ten fotak sem prostě dřív neměl

Old Post 01-03-2005 v 13:41 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3



Nevím co k tomu psát, prostě klasika pohledy do skříně(v těchto konkretních jsou to ranní pohledy

Old Post 01-03-2005 v 13:44 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Když do zítra dostanu ještě jednu fotku co mi dělal kamarád dám jí sem, je ze začátku růstu, tak to holt bude takovej seriál naruby no!
Pozitivní ohlasy mohou následovat ihned, negativní až na konci threadu

Old Post 01-03-2005 v 13:49 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 5

Tu fotku pak můžeš editnout do 1.přízpěvku na 1. místě,akorát si s tim musíš trochu pohrát

jinak pěkná skříň i kytky !

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 01-03-2005 v 14:33 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

to Plha
tak s tima hnojivama musím kvitovat, ještě před nedávnem jsem jel AHčka poté GHčka a neustále jsem měl nějaké problémy s nedostatkem/přebytkem různých látek, což se samozřejmě odrazilo na finálním produktu.Pak jsem objevil "kouzlo" Bćuzzu a už bych asi neměnil.O tom šestikile jsem také už přemýšlel,ale obávám se že budu mít zase akorát silnější střed s ještě většími palicemi a ty kraje zase utřou.Přijde mi že cooltube bohužel ubírá na úhlu osvícení,dříve jsem měl stínítko HOBBY s odtahem a rozptyl byl myslím lepší.Ovšem zase ta teplota!No však nic ještě není definitivní,tak se uvidí...VYzkoušet je třeba všechno,no né?

to Kabuto: díky moc za info,aspon budu moct dodržet časovou posloupnost a sám bych na to nepřišel(aspon ne ted)byl jsem rád že sem sem ty fota dostal

Všem díky za karmické ocenění

Old Post 01-03-2005 v 16:30 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7

OPRAVDU PARÁDA TAKŽE K+ JEN TROCHU JINÍM SMĚREM:-))))

Old Post 01-03-2005 v 16:57 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

Cetl jsem to cele 2x ale jednu vec nenasel. Co to je za model?

Old Post 01-03-2005 v 16:59 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

tak špatně je to CHRONIC

Old Post 01-03-2005 v 17:06 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 10

rozdíl 600 ku 400 je podle mě víc než rozdíl 250 ku 400.
jestli máš šířku 60 tak tam přihoď spíš ještě jedno 400,protože kámoš má šířku 70 a má tam 600 a má to právě ve středu přesvícený a na stranách polotmu.

Jinak když se podíváš na můj IN 2004 tak na jedný fotce je tam vidět jak jsem si upravil stínítko ,myslim že je to taky hoby,ze stran jsem ho uzavřel a šoupnul pod to sklo a paráda.

Lobujete za Bcuzz,anebo jsou opravdu lepší než Ah.
Já mám zbytky Bcuz od kámoše a dávám je do matkárny a kytky se mi zdaj tmavší než na Ah ??

Peace

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 02-03-2005 v 11:12 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11

To s tim přesvícením si právě taky myslím, vždyt už to mám ted.
No a za Bćuzz nelobuju když tak čistě amatérsky a na zakládě vlastních zkušeností!To jo.MYslím že hlavní "kouzlo" je v tom stále stejném poměru základních složek od počátku do konce (s přidáváním boostrů samozřejmě).U AHček mi přišlo jako bych to vždycky přeháněl jen s jednou složkou a tý druhý sem dával málo,no prostě takový nevyvážený.A když je něco mimo rovnováhu,hádej co?
Ne fakt , alespon mejm kytkám chutná víc...

Old Post 02-03-2005 v 11:29 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12



Pěstební cyklus samozřejmě nekončí zatnutím nůžek do stonků...
Zde pokračujeme nezbytnou manikýrou nebo jak se to jmenuje

Old Post 02-03-2005 v 11:49 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13



a další polonahá slečna ve dvou polohách..

Old Post 02-03-2005 v 11:53 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14

4 Hexamin:na růstu to bylo i když jen sporadicky,říkám tomu doba na prokořenění cca. 5-7 dnů maximálně.NA tuto fázy jsem speciálně zakoupil 400w MH Phillips s krásným do bíla (aspon pro mé oči) světlem.POtom už jenom sodio a 12/12.
Ještě jsem zapomněl k těm hnojivům, že na poslední asi týden používám ten Ripen od GH a pak jen pár dní čistej flush.Nevím jestli to má nějaký vliv na chut nebo tak,ale mám tu flašu doma tak co.
Za nedlouho budou následovat už jen fotky ze sušení a pak už hurá na nové pěstění v nových podmínkách,aspon doufám.

Old Post 02-03-2005 v 12:38 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 15

2 Maharsi and all

bohužel výnos stále není takový jakého bych si přál dosáhnout
nevím to zcela přesně na gramy, ale něco mezi 250-300g.A to spíše k těm 250.Je to moje třetí nebo čtvrté? kolo, takže pro zlepšování bude prostor,doufám
Zatím se pokaždé dostanu na zhruba stejnou gramáž, rozdíl je opravdu v řádech gramů.Zajímavé je že co se týče výnosu byl jsem nejúspěšnější hned poprvé s Jackem H., toho bylo přes 300.Jsem přesvědčen že to bylo způsobeno perfektní genetikou.Ne že by ta aktuální byla zas až tak špatná,ale ten Jack to byl prostě "Rolce Royce".Celkově si ovšem nestěžuji,zatím mi to stačí od sklizně ke sklizni a ještě stačím zásobit bratránky a pár nejbližších přátel.Máte-li někdo radu jak ten výnos zvýšit dejte vědět rád se učím nové fígle.
Tak to by snad k výnosu bylo vše,nic už mě nenapadá.Kdyžtak se ptejte.
No a k tomu RW"platu", jedná se o tři RW rohože Bćuzz dané vedle sebe,vysoké jsou, mám pocit mezi 5-10 cm.
Jsou-li nějaké další dotazy nestydte se a pište
Za nedlouho poputuje na Grower nový pěstitelský seriálek,právě jsem ukotvil nové větvičky,zatím se opalují pod 400w MH Phillips, ale dost více v novém threadu...
Mějte se krásně, užívejte sluníčka a brzy na "sepsanou"
Harvester

Old Post 01-04-2005 v 16:26 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 16

Me by zajimalo, jak mas vyresenej ten drip. Jakej moturek. A jak to mas celkove vychytany, protoze to evidentne nemas v tech standartnich "kvetinacich s odtokem". dik za odpoved

Old Post 01-04-2005 v 16:49 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
26-02-2006 - 400w- By inDY first - 79 odpovědí
15-10-2005 - 400W by mortik:) - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8821450 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív