Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w by Harvester
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 17

Firestarter:

Já tomu osobně říkám "halfdrip" a to z toho důvodu že to není zcela uzavřený okruh jak by to asi mělo být že?Myslím jako že mi neteče odpadní voda zpět do nádrže ale zůstává v tom šuplíku(jde to vidět na fotkách ten šuplík,nechal jsem ho udělat na zakázku)a zněj to pak vylévám pryč.Tak proto "halfdrip",jinak opravdu nepoužívám květináče i když dříve tomu tak bylo,ale momentálně jsou to jen RW rohože na kterých jsou posazeny RW kostky a v těch kostkách jsou ještě malinkaté sadbovací kostičky a v nich už jen větvičkaTo je jak ta pohádka,domeček,stoleček,židlička......Pod těmi rohožemi je ještě taková ta umělá hmota se špuntama,říkám tomu kopačky, to aby ty rohože nebyli celé přímo na něčem ale aby k nim mohl vzduch i zespoda.Jako centrální vanu používám klasickou zednickou s deklarovaným objemem 90l,zajímavé je že víc jak 50l vody tam nedostanu v té vaně je fontánkové čerpadlo z www.hydroponieplus.cz a pak už jen rozvody černou trubkou z Gshopu+kapiláry+jehly.Dříve jsem měl čerpadlo takové to zahradní s plovákem,ale dělalo randál tak šlo.A tohle malé fakt stačí,ještě se mi to nikdá neucpalo.
Ted už musím jít domů,děkuji za dotazy a zase brzy na shledanou
Harvester

Old Post 01-04-2005 v 17:07 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 18

K tomu výnosu: Pokud můžu radit, já bych otočil lampu vert. o 90°, dal větší stínítko a očekával bych tak o 10 - 25% vyšší výnos. Krajní kyti maj evid. málo světla a špatná poloha lampy je častá chyba(donedávna i moje). Docela jednoduchá úprava na zvýšení výnosu, ne? Tak ať se daří.

Old Post 01-04-2005 v 19:57 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
26-02-2006 - 400w- By inDY first - 79 odpovědí
15-10-2005 - 400W by mortik:) - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1737770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív