Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
M.Bison
Nový Člen

Karma uživatele M.Bison - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 14 

Obecné Pomoc Příspěvek č. 1

Pomoc zčernali mi palice nikde jsem to neviděl a nevím co to je potřebuju nutně poradit co s tím?

Old Post 26-07-2003 v 10:06 AM
M.Bison je offline   Profil uživatele M.Bison   Find more posts by M.Bison   Foto galerie člena M.Bison   Click here to Send M.Bison a Private Message   Add M.Bison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White W.
Nový Člen

Karma uživatele White W. - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 2

Jednou uz sem to videl...jen si nevzpominam co to delalo...jo jednou to jeden clovek postrikal nakou chemii proti sviluskam a pak to mel uplne cerny...mam dokonce pocit ze uz to pak moc nekvetlo. Ale pri normalnim pestovani sem to jeste nevidel...


Old Post 27-07-2003 v 20:00 PM
White W. je offline   Profil uživatele White W.   Find more posts by White W.   Foto galerie člena White W.   Click here to Send White W. a Private Message   Add White W. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djzero
Nový Člen

Karma uživatele djzero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 3

Nech to bejt to nic neni

Old Post 30-07-2003 v 12:10 PM
djzero je offline   Profil uživatele djzero   Find more posts by djzero   Foto galerie člena djzero   Click here to Send djzero a Private Message   Add djzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vocko
Nový Člen

Karma uživatele Vocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

Ja potrebuju taky helpnout,please :[ Zloutnou mi listy u kytek!!!
Mam je venku na zahrade a ty nejveci listky jdou do haje!

Co to je? Hnojeni? Voda??????

Prosim pomozte!

Old Post 31-08-2003 v 13:20 PM
Vocko je offline   Profil uživatele Vocko   Find more posts by Vocko   Foto galerie člena Vocko   Click here to Send Vocko a Private Message   Add Vocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.Bison
Nový Člen

Karma uživatele M.Bison - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 5

Jo to jse mi taky stalo taklhle jsem si zadupal hodně kytek je to hodně hnojiva,ale mě vždy kytky zdechli když jsem přehnojil četl jsem,že je to dobre prolit vodou,ale mě to teda nepomohlo vubec teď ti jen zbyva čekat jesli se kytka vzpamatuje jo a čim to hnojiš?

Old Post 02-09-2003 v 20:13 PM
M.Bison je offline   Profil uživatele M.Bison   Find more posts by M.Bison   Foto galerie člena M.Bison   Click here to Send M.Bison a Private Message   Add M.Bison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vocko
Nový Člen

Karma uživatele Vocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

jo to si ted nevybavim,ale uz je to jedno .... holky se sly zavesit a schnout..... ale stala se mi divna vec,asi to bude modelem,ale nemam tucha co to je za druh??? Kyti byla nejdriv tmavezelena no a ted uz je cela do tmave fialova ????? celkem mi to dostalo hodim sem fotku.....jestli nekdo tusite co je to za model tak please dejte vedet dekan

Old Post 04-10-2003 v 19:01 PM
Vocko je offline   Profil uživatele Vocko   Find more posts by Vocko   Foto galerie člena Vocko   Click here to Send Vocko a Private Message   Add Vocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 7

Vocko:To je normální,hodne druhů takhle tmavne,je to taky tim že je větší zima,kytka na to reaguje.
Ty listy:ke konci květu se těch velkejch kytka zbavuje,nepotřebuje je.

Bison:prolejvání určitě pomáhá,pokud to spálíš hnojkou je eště dobrý dát do vody Bioalgen,případně peroxid vodíku.(to hlavně u indorku.)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 07-10-2003 v 10:31 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vocko
Nový Člen

Karma uživatele Vocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 8

Dikes ...moc za rady ... pokoureniko je to super

Old Post 07-10-2003 v 17:37 PM
Vocko je offline   Profil uživatele Vocko   Find more posts by Vocko   Foto galerie člena Vocko   Click here to Send Vocko a Private Message   Add Vocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 9

Protože z těch listů vyčerpá živiny, které dou do palic, jinak je důležitý ty žlutý odstranit-hlavně letos, kdy je to i teď venku-zima+vlhko+tůty starý listy=plíseň jak vyšitá. hlavně to neřešit hnojivem-v lepšim případě chuť na hovno.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 07-10-2003 v 22:38 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2008 - pomoc - 9 odpovědí
05-02-2005 - Pomooc lidi - 19 odpovědí
04-04-2004 - POmoc.... - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9921010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív