Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Organika Shito-těžba Příspěvek č. 97

Některý lidi si nechávají ty šlukovky zasrat schválně, aby z nich potom mohli vydlabat půl gramu shitu. Nebudu si tady lhát do kapsy, hulil jsem to taky, ale jaksi to není nic moc A ta dýmečka potom taky chutná pořád po shitu, bez ohledu na to, co do ní nacpete.

Fajka je poklad, a podle toho je třeba s ní nakládat, jak to řekl dWARf - čistit udržovat, nejlepší po každém, nebo každém druhém zakouření. Nehledíc na to, že když zaneřáděnou šlukovku na nějaký ten týden odložíte (nebo založíte ), tak už s ní potom nehnete.

Milujte se a množte se!

Old Post 12-07-2002 v 15:12 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 98

To je pravda, shit je výborný tvrdidlo , ale když pak chcete fáju třeba rozebrat, tak to stačí jenom nahřát a jde to.
Hulit jsem to zkoušel taky, ale dosáhnul jsem jenom bolesti makovice . A to se najdou odvážlivci, kteří tvrdí, že je to na ganje to nejlepší a nejsilnější. Já teda nevim .

Old Post 12-07-2002 v 15:38 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru Ťapťátko Příspěvek č. 99

Al-Ban: Nejlepší shit je po hašiši - je to v podstatě jenom očouzenej haš. Po ganje je shit jenom sračka Akorát, že už to nějakej pátek nekouřím...

Na čištění je nejlepší ťapťátko (dusátko), které je primárně určeno k čištění klasických dýmek. Ale je to tak vynikající nástroj, že se hodí k čemukoliv (na kolejích jsem s ním šrouboval motherboard do kompu ) Přitom tahle chytrá věcička stojí jenom asi pětku a dá se sehnat v dýmkových prodejnách i ve větších trafikách. Takže kdo kouří z dýmečky a nemá ho, tak ať neváhá - a je dobrý koupit si jich víc do zásoby, protože se "záhadně" ztrácejí, podobně jako zapalovače

Milujte se a množte se!

Old Post 12-07-2002 v 15:56 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to Greatar : Příspěvek č. 100



Ťapťátko ( neboli dusátko , též správně dýmkařský nůž ) má ještě jednu vychytávku , a totiž očko , ktrým se dá províknout řetízek , řemí nek , provázek či něco podobného . A máš jistotu , že ho neztratíš .

dWARf

Old Post 12-07-2002 v 16:15 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 101

Já vím, jenomže mě se pak tak obrovská koule klíčů a blbostí začne prokousávat z kapsy ven... Z toho důvodu jsem musel ze svazku odstranit ťapťátko i otvírák

Ale chápu, že se dá zavěsit i jinam. Ťapťátko s fajkou teď většinou tahám v kapsičce baťohu, takže cestou ho většinou nepoztrácím. Problém nastává na inkriminovaných místech, jako jsou hospody, místa plná veselých vyhulenců apod. Pak většinou druhý den zjistím, že nemám ťapťátko, papírky, filtry, zapalovač... Fajku jsem však zatím nikde nenechal - je to přece jenom poklad, tak si ji (resp. je) hlídám.

Milujte se a množte se!

Old Post 12-07-2002 v 16:38 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

to dWARF Příspěvek č. 102

jo je fakt že stálou údržbou ti vydrží všechno dýl ( teďka nemyslím jenom fajfky ale věci z běžného života). No já zase tak do fajfek moc nedělám ale jestli si nějakou pořídím někdy tak se tvejma radama budu určitě řídit.


___________________
roll another!!!



[Edited by uzzi on 12-07-2002 at 09:44 PM]

Old Post 12-07-2002 v 20:36 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 103







[Edited by uzzi on 12-07-2002 at 10:03 PM]

Old Post 12-07-2002 v 20:39 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Obecné Příspěvek č. 104

Joint je dobrý na slabší modely, protože se může napěchovat s tabákem 2:1 a pak se dá kouřit nekonečně dlouho a je to dopohody...sqělé jsou švédská koření do jointů-fakt good.Šlukna je pro silnější modely, ale snad jenom když se chce člověk rychle dostat do stavu. Pokud jednu šluknu jedou 3 lidi, chuť si užije jenom ten první a zbytek si popálí hrtan.Pokud de ale o chuťovku a dobré prostředí,du do vodárny.Třeba takové Blueberry nebo Blue moonshine nemá konkurenci.Ta chuť se musí zažít...A dají se koupit i mini-vodárna-nádstavce,které když chcete zahulit tak je jenom nasadíte na 0,33 litrovou skleněnou flašku a máte hotovo!Vychytávka...

Old Post 15-07-2002 v 21:38 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to Nuclear : Příspěvek č. 105

Mám pocit , že popálenej hrtan je spíše daní za nezkušenost , přílišným nadšením při vdechování nebo špatným typem dýmky spíše , než globální chybou dýmek jako takových . Pokud máš dobrou dýmečku s dostatečně dlouhou troubelí a zvládáš prstoklad na přídechu je popálení dutiny ústní a ztráta chuti problém , který se tě rozhodně netýká .....


dWARf

Old Post 17-07-2002 v 19:43 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Palec nahoru taky myslim.. Příspěvek č. 106

ze to neni, tim ze kouri s dymky. Ja z ni hulim, co hulim a nikdy sem se nespalil.

To dWARf: Ja mam faju i s tim falesnym tahem, ale posledni dobou ho mam porad zasroubovanej, pac se mi zda, ze je to skoro nanic. Dyz taham a citim, ze uz je to moc nebo by chtelo kopat, tak si loknu trosku vzduchu a taham dal. Zda se mi to lehci a vic spontalni, nez tam nekam strkat prsty

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 18-07-2002 v 08:07 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Hydroponie Pufy pufy Příspěvek č. 107

Jednak záleží kdy: -Mám-li čas, připravím si do terénu brčko, dvě, a na místě už jenom hightechnicky vytasím, blafnu a stahnu
-Nemám-li čas na přípravu, vezu si kovovou a nechutně zadehtýrovanou šlukovku, která smrdí aj přes igelitovej utěsněnej sáček , nabiju jednou, podruhé, potřetí – dle potřeby

A taky záleží s kým: -Sám doma dřív jojntíky, teď jsem si zhotovil velmi primitivní vodárničku a když vidím, jaký hnus se v těch trubkách (dokonce i v té výstupní) zachytává, tak asi doma z ničeho nefiltrovanýho už hulit nebudu.
No a s někým – raději jojnty –je to taková, řek bych, klasika. Ale koluje-li šlukna, taky dobrý
Obecně, jak již zde padlo, fajku nabiju jak moc chci, není tam papejru, ušetří se substrát, schovám ji nenápadně do dlaně atd. Ale zase se zasírá
Mrkev ubalit umím ale až vždy tak na 2. pokus Preferuji papery Smoking.

Tu betonově kompozitní bych testnul Dá se to opracovat tak, že se udělají třeba závity? Jak se to dá vrtat?

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 18-07-2002 v 21:45 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Dotaz nevite? Příspěvek č. 108

Jo a nemate nahodou nekdo nakou osobitou (to neznamena blbou) teorii, proc se prevazne v Cechach puka z brka a na Morave z faje? Dyby v Brne nehostovali v Perpetuu Sonic Distortion, kt sou nekde z Cech (jezis, aspon myslim), tak ani nevim, jak brko 'vypada'

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 19-07-2002 v 05:25 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Přihlašuji se do NOD a mám teorii. Příspěvek č. 109

Moravák sice nésu, ale asi se jím cítím, neboť jedu prakticky neustále fajfku (smradlavou a vypálenou) a kozí nožky jedu jenom v hospodě, ale tam to vlastně nejsou kozí nožky (joint-kloub-kozí nožka), oni to balí jako vysoustruhované kónické šrouby, které se taky tak pěkně zavrtávají do hlavy. Samozřejmě dělají filtry, věc, kterou ve dvaapadesáti stále ještě pořádně neumím. Zato jsem si ale tuhle před mlaďasama ubalil nožku (uprostřed hezky vyboulenou, tenkou na koncích) a když jsem jí za chvíli dokuřoval pomocí z kousku papíru vyrobeného "klipu", čuměli na mě jako vrány. A já tak přitom půlku života kouřil napříč světadíly.
No a k té teorii. Já si tu fajfku dodnes vysvětloval sám u sebe leností a pohodlností, ale nerad bych do toho pytle Moraváky přihodil. Každý z nás může mít pro tu samou věc úplně odlišné důvody, tudíž i způsoby. Stejně je mnohem důležitější s kým a co hulíme, než z čeho!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-07-2002 v 10:06 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 110

Mozna proto ze my moravaci jsme zkratka "lepsi" nez cajzlici to je hodne blba teorie.
ta lepsi je, ze tady na morave byla vzdy takova ta lidova tvorivost. zname, od vestonicky venuse az po vyrobu vina atd atd atd. takze je to nejak geneticky zakodovano v tom, ze mame potrebu se pochlubit necim jedinecnym. a neznam horsi urazku, kdyz muj kamos rekl o me faji "seriova vyroba, to delaj vietnamci u pasu" s tim, ze on ma jedinecnou, protoze je uprostred vykrojena (he he, uz ju nema, mati mu ju zabavila, ale byla fakt nadherna s mega kotlem a stala jenom osum petek !!!! osum petek za takovou nadheru -v mazarovi na cejlu, ja mam faju ze spodniho traktu, od indiana)... takze to klidne sjeli tri lidi aniz by to ztratilo chut nebo si propalili hrtan. to je spis problem faju zapalit, anizbyste si ozehli ksicht ) a kylik, esli ses z brna, tak dosvecis, ze kazdej hulic kterej se o to zajima a neni typ "ted k nekomu prijdu a neco vysomruju", ma svoji jedinecnou fajfku. jak uz sem psal, nevidel sem nikdy dve stejny faje, a to ani v jednom obchodu (mozna dve max.). kazdej koho znam ma jedinecnou faju - miniaturni hasovku, domaci vyroba ze sroubu a matic, vykrojena, osoupana (moje ), indianska, vodarny..........
zatimco v praglu a v cechach se asi citi bejt bliz k evrope a potrebujou mit vsechno in, tak balej, ale my tady proste ctime tradice...
malujete, nebo pisete si na faje? ja jo.

[Edited by drinker hulič on 28-07-2002 at 06:33 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 28-07-2002 v 17:29 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Pohodička Příspěvek č. 111

MNo jeden casek sme hulili hodne z vodarny ale za chvili se ji nechtelo nikomu tahat a hlavne kdyz des z domu pokazdy z baglem a pokazdy neses kamosoj jenom nejaky ceda tag uz je to blby
jinak podle me jointik neni spatnej ale kdyz je hodne huleni a je hlavne hodne casu na chajde nebo tag tag je podle me nejlespi vodarna

Old Post 28-07-2002 v 23:35 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička jojo Příspěvek č. 112

To Drinker Hulic:
Z Brna sem a je pravda, dyz se zamyslim, tak kazdej, kdo nesomruje, ma fajku. I dyz sem se este nesetkal s tim, ze by se nekdo predbihal, kdo ma hezci nebo originalnejsi fajku. Ale dyz se z ni dobre huli, tak to za pochvalu stoji
Kamos ma perfektni z trubky od lednice. Zvohla do kolena, naustek zplostelej a kotel v prumeru 1cm a nezuzuje se. Coz je podle me uplne nejlepsi, pac to pak z kraju nemusis odstaravat a hori to tak rovnomerne. I dyz je opravdu hodne hnusna, bafa se z ni bezvadne.

Ja se teda v druzich fajek moc neorientuju, ale ted sem chutnal z jedny dost zajimave reseny. Velka jak 2tuzkovy baterky zasebou a hulo se davalo do takovyho deravyho naprstku, kerej se pak prisrouboval nabitou stranou k usti a zapalovala se pres malej otvurek na druhy strane toho naprstku. Roztahovala se uplne jak brcko. A hlavne dyz ses chtel podivat, estli tam este neco je, stacilo odroubovat, mrknout se a ne se rejpat v kotli. I dyz ja teda jen lechce poklepam kotlem o dlan a vypadne jen spalenej popel a zbytek(musi byt ale dobre nabito) zustane. Ja sam mam obyc kovovou, ale spokojenost.

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 29-07-2002 v 07:44 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8149040 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív