Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 81

Tužka,jablko a rohlík-tak to ye asi dost moc.Dívat se na někoho jak nabije hulo do rohlíku a paxe našlápne..Ještě tady myslím nezazněla kýblovka což je vlastně taky dýmka,jenom s umělýma plícema.

Old Post 13-06-2002 v 12:45 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 82

Já vám řeknu, že z fajy fulit to je bezva. Je zždy poruce, prostorná, rychle se láduje. A máte k ní jakejsi vstah. A nemusíte jak paka balit ty svý pejpr. Vodnice taky není k zahození. Ale přihlašuji se do členstav "NOD".

Old Post 13-06-2002 v 20:49 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rolllller
Nový Člen

Karma uživatele rolllller - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 83

No fuj, hulit ze 100x napastovaný a 1000x pošlapaný parkety. Nejlepší dřevo na dýmky je třešeň (teda hned po kořenu vřesovce). I když troubel ze stonku osobně opečovávané kytí má taky něco do sebe. Ale i když oceňuju praktičnost fajfky, přece jenom rituálek balení, když se partička těší a mezitím roste chuť... Ale co je nejdůležitější: joint má lepší chuť, která díky mixu s extra light tabákem déle vydrží.


offtopic: Pomóóóóóc! Zacyklil se mi mozek! NOD & GDI? Odkud já to jenom...?


... zpět k tématu:

" ...rolllllllllllllll another one... " (Easy Rider)

Old Post 14-06-2002 v 03:10 AM
rolllller je offline   Profil uživatele rolllller   Find more posts by rolllller   Foto galerie člena rolllller   Click here to Send rolllller a Private Message   Add rolllller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Nápad Příspěvek č. 84


Hehe,tenhle thread me fakt rozesmal
Kluci nehadejte se, hlavne ze je CO hulit at uz to bude z CEHOKOLIV.

Ja byl vzdycky na strane jointu, ale chtel jsem se zeptat - Bong jsem nikdy ve skutecnosti jeste nevidel, jen na obrazcich na netu.Muzete mi prosim vysvetlit,jak to funguje?Jako kam se cpe matros a jak se to cely rozne a kudy se huli?

Dikec jointec

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 30-06-2002 v 18:18 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

bongo bong Příspěvek č. 85

OKáči, jestli myslíš bong ve smyslu takový tý dlouhý trubky s velkou dírou na hoře třeba skleněný???tag dole máš takovou tu trubičku s kotlem do kterýho nasypeš matroš, do komína naleješ vodu taq, aby přečuhovala přes dutost od matroše a ze zhora velkym komínem taháš parádní kouřík, jestli myslíš gravity bong taq to je klasickej kýbl a to tu taky někde je...
A jestli myslíš něco úplně jinýho, taq sorry za matení pojmů

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-07-2002 v 10:06 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Upozornění Příspěvek č. 86

Já tímhle příspěvkem asi nakrknu mnoho konzervativních huličů , ale co už......


Pracuju ve Výzkumáku , kde se zkoumají stavební hmoty , v oddělení žáruvzdorných kompozitů .
Jednou jsem tak zahulil a řekl jsem si - co takhle vyrobit si dýmečku z těch našich uhlíkových betonů....

V současnosti (i když se to mnoha lidem zdá nechutné) už široký okruh mých kamarádů nedá na moje "betonsmoke" šlukny dopustit . Mají oproti klasickým materiálům několik výhod : teplotní odolnost do 1050 stupňů , odolnost (jeden můj povedený kamarád to testoval z 2. patra na dlaždice) , láce , dobrá tepelná izolace . Navíc , když si dám záležet a vyleštím dýmku mikrokorundem , vypadá jako vyřezaná z kamene .

Old Post 03-07-2002 v 16:49 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička - Příspěvek č. 87

panowe,ja jsem zastancem toho nazoru,ktery tu uz nekolikrat padl.Je jedno z ceho se huli,hlawne at je co hulit!Osobne to mam vyzkouseny z mnoha a mnoha weci.Napr. owoce,zelenina,sklenenka(tu mam nejradeci),wodarek(taky gut),dreweny dymky se mi uz docela omrzely,taxem presel na kowowky,ale porad to neni ono.Fuckt me laka ta metonofka.To muze byt mazec,co?z ceho fseho jsem to wubes jeste hulil?jo,treba ta pet flaska(nic moc),brutalni je zakyblowat(to asi neznate.spis asi ne pod timhle nazwem),aaa malem bych zapomel na jointy.Ty ja wubec nemam rad.Ale ze zkusenosti wim,ze w cechach tak huli snad kazdej.na morawe spis dymky.Bylo toho hodne,ale ted uz si nawic newzpomenu.Tak pa pa a mejte se CRAZY.......

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 03-07-2002 v 23:41 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dale Cooper
Nový Člen

Karma uživatele Dale Cooper - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička Joint rulez Příspěvek č. 88

Ja jsem naprosty nadsenec do jointu. Moje holka je pak zasadne proti. Tak jsem si kvuli ni koupil fajku a tedka to stridam. Ale reknu vam, ze na dobre ubalenyho jointa neni. Musi byt ovsem klid, cas a rovna plocha. Nejradsi mam, kdyz uz je zahulino a pripravuje se novy joint. A trva to skoro vecnost . A pak, kdyz je clovek radne nateseny a pripraveny z niceho nic, kde se vzal tu se vzal, paradni vystavni jointik (nebo dva - z kazdy strany jeden), ktery koluje mezi skupinkou natesenych individui. Faja je strasna rychlovka. Ja mam radeji kvalitni pripravu a klidecek.

Old Post 04-07-2002 v 02:03 AM
Dale Cooper je offline   Profil uživatele Dale Cooper   Find more posts by Dale Cooper   Foto galerie člena Dale Cooper   Click here to Send Dale Cooper a Private Message   Add Dale Cooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Palec nahoru Příspěvek č. 89

Fajecky jsou moc good.Sam mam doma 11 kousku.Dve vodnice.Jedna ma tak pul metru a je to original from India.Dale jednu sklenenku tak 15 cm s krasnym sametovym pouzdrem.Dale tri kovovy od 5cm az tak po 12cm.A nejoblibenejsich 5 drevenych.Krasne vyrezavany.Dve z nich jsou dovoz z Nepalu.Jedna z Indie a zbytek nevim.
Momentalne kourivam z kovovy.Takova malicka ale zhuluje jak hrom.To by clovek neveril.
Jointy uz nekourim dlouho.Nejak mi to prestalo chutnat.A v uzavrene mistnosti to strasne smrdi.A taky se citim mladej pro rakovinu.A hulit treba slabsi outdoor v jointech neni nic jineho nez tvrdej utok na plice.

[Edited by Piskot on 07-07-2002 at 06:36 AM]

Piškot @ like @ high

Old Post 07-07-2002 v 02:22 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tribet
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička joint na hrad! Příspěvek č. 90

Otázka, z čeho nejradši hulíte: odpověď je jasná: není nic lepšího než krásně ubalený joint nějakého skera. Nic lepšího není. Když chceš fakt krutý stav, 2,5 litrová láhev a kýbel naplněný vodou je taky dost gut...

Old Post 07-07-2002 v 13:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Pohodička Příspěvek č. 91

Nejlepší je Tři vejce do skla ... éé ... totiž tři prdy ze skla! Sklo je nejlepčí materiál páč nepouští žádný pachy (teda pokut se umyje ) a používá se v lékařství a tak .. takže je asi fajn!!

II: dWARf :z betonu, jo ?!!? Hmmmm !

just i_oNe

Old Post 07-07-2002 v 19:22 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 92

to i_oNe:

Nepředstavuj si prosím ten materiál jako kus panelu .
Je to na omak jemnější než sádra , dá se to vyleštit do zrcadlova a (dle mých posledních testů) je to tvrdší než mramor (a hlavně houževnatější).

Jo , kdyby tak byl nějakej bezpečnej způsob , jak pár kousků z mojí dílny rozhodit mezi Growery na otestování ......

Old Post 08-07-2002 v 16:32 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 93

Tak "betonová" fajfka mě dostala! Ale je fakt, že hulit se dá ze všeho...

Milujte se a množte se!

Old Post 08-07-2002 v 17:12 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Palec nahoru ubalíme dalšího... Příspěvek č. 94

já sem teda jednoznačně pro jointy, z fajfek je to celkem ok, ale po víc použití se nám vždycky tak zašitujou že hulení ztrácí jakoukoli chuť a chutná pěkně hnusně. jojo není nad pěkně ubalenou mrkev, že?

Old Post 08-07-2002 v 17:50 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to uzzi : Příspěvek č. 95

Kam tě vede slepá vášeň s tím ztrácením chuti u dýmek . Pokud se o dýmčičku staráš a měníš občas sítečka ( já používám sítka z nerez ocelo o velikosti oka 0,63 mm ) , tak ti ručím za to , že dýmka svoji chuť neztratí . A co se týká "nasáknutí" matriálu dýmky močkou (termitus technicus pro shit) , velmi záleží na materiálu dýmky a na způsobu zakouření . U dřevěných dýmek se při dobrém zakouření vytvoří v kotýlku uhlíková vrstva , která zabraňuje prohořívání dřeva a pokud dáš šlukničce občas oddech (24 hodin) nemá šanci načichnout . U dýmek z ostatních materiálů ( sklo , kámen , beton , ......) je otázka znehodnocení chuti irelevantní .

dWARf

Old Post 11-07-2002 v 16:13 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Palec nahoru Příspěvek č. 96

to dWARf

Presne tak clovece.K+

No uzzi asi myslel lidi,kteri si koupi fajfku a tak dlouho z ni huli dokud se neucpe.
Jojo znam takovy typky.Jednou sem hulil v kruhu asi sesti lidi.Hulilo se ze sklenenky kterou si musel drzet kolmo nahoru.Takovy trychtyr.Kdyz sklenenka dosla ke mne tak sem labuznicky natahl a mel jsem v hube tolik mocky ze sem se malem zablil.No hnus.
To,ze to byla sklenenka se dalo poznat jen potukanim nehtu.Jinak byla zasrana jak jetel.

Z toho vypliva,ze lidi kteri nemeni sitka a fajfku pravidelne necisti tak at radeji huli ty "mrkve".(nic proti jointum) Ale vsechno chce svoje.
Kdyz si koupim novou panvicku a budu na ni denne smazit rizky a neumivat ji tak za dva tejdny ty rizky moc good asi nebudou.A muzes mit to nejlibovejsi masicko.

Piškot @ like @ high

Old Post 12-07-2002 v 10:47 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9731280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív