Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » argumenty pro ospravedlneni indoor pestirny doma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Dotaz argumenty pro ospravedlneni indoor pestirny doma Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny growery, breedery, pestitele apod..
Tohle tema je urceno tem, kteri uspesne zalozili indoor v dome, ktery jim jeste nerika Pane. Zajima me, jakym zpusobem a jakymi argumenty jste konvertovali sve rodice k tomu, aby vam na pude vaseho rodinneho sidla povolili skrin.. Ja skrin chci. Dokonce se mi o ni uz zda. Proto si v hlave skladam zakladni body - argumenty, o ktere se budu opirat v zaverecne bitve o to, kdo ma pravdu. Urcite by mi (a spouste dalsim, kteri prijdou po nas) pomohly Vase zkusenosti.. Tagze strucne:

Co jste jim navykladali za rozumy, ze vam to nakonec spolkli?

p s y c h o 8 4

Old Post 25-12-2004 v 20:45 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Celkem žádný - skříň zatim nemam - nejsou suroviny a ani prachy na ně. Pěstoval jsem dvakrát, doma v květináčích a hlavní argumenty na jejich "budeš z toho mít problémy": nekupuju, nikdo o tom neví, nikdo mě nemůže udat, jsem čistej

Old Post 25-12-2004 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3

ja jsem to vysvetlil tak, ze je to doma bezpecnejsi, nikdo o tom nemusi vedet - narozdil od outdooru kde te klidne po ceste se sklizni muzou potkat policajti
Elektrinu si za to platim takze je o nic neokradam....
Hodne stesti!

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 25-12-2004 v 23:10 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shortis
Stálý Člen

Karma uživatele shortis - 31% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

povedal som ze som si nasiel novenu zalubu.chcem pestovat rastinky. semena som dostal od kamaratky a ani neviem co to presne je..... ked uz podrastli bolo vydno ze je to pipas, tak som to nejak moc nezatlkal a povedal som ze je to len technicke konope(ved je to neskodne a aj sa to bezne pestovalo a tak), a neskor uz ani toto nepomahalo tak som to mame povedal na rovinu: ano je to palo.najprv to nechcela prijat, ale co spravi zabije ma?
asi najviac jej na tom vadi ze ma mozu sa to zavriet. takze je to v poho
ps:pestujem to v malom 30x40 pod ziarivkami......
dufam ze si to doma nejak vybavis a budes si len tak pre seba pestovat.

Old Post 26-12-2004 v 13:49 PM
shortis je offline   Profil uživatele shortis   Find more posts by shortis   Foto galerie člena shortis   Click here to Send shortis a Private Message   Add shortis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

skříň má jednu dost podstatnou vadu-je to skříň velkej (a vošklivej) kus nábytku, kterej se musí někam šoupnout a když si někdo potrpí na hezký pokoje (jako třeba já) tak tu skříň překousne tak leda někde v komoře, kde ale zase zabírá místo.

Old Post 26-12-2004 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

maharada: nojo, ale naši mi řekli tak to nekuř a nemusíš nic pěstovat. No co jim na to říct?

Old Post 26-12-2004 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

Dik za rady lidi..

shortis: jasny, ja zatim ani nechci nic vetsiho, budu pestovat jen v jedne pulce a ta ma cca 35x45cm, pocitam, ze tam soupnu 100w sodik.. jsem indoor zacatecnik.. nebudu divocit s 600w (to by mi asi ta skrinka shorela), mozna pozdeji to zvysim na 150w.

vood: Ta skrin uz je v pokoji integrovana - doted v ni byl jen bordel a bordel a zase bordel, ale kdyz jsem to z ni vykydal zjistil jsem, ze je k tomuto ucelu naprosto vhodna.. Kdyz by nekdo prisel, jen by se vypnul vetrak a nikdo by nemusel prijit na to, co v ni je.

Maharada: Ja s brkem nejsem zadny zacatecnik, hulim uz docela dlouho (5let) a na to, abych jim rikal, ze budu hulit malo uz je docela pozde Nejsou blbi, za dobu naseho spolecneho souziti jsem jim o kytkach rekl docela dost, s matkou jsem parkrat hulil, videli na zahrade vyrustat nekolik generaci outdooru, ale vevnitr to nechtejii. V tom jsou konzervativnejsi. A s tema dealerama mi to neuveri, vi, ze to nekupuju a kdyz nahodou nemam, tak mi vzdycky da naky kamos..
Proste jen nechcou uznat takovy konicek..

Diky & mejte se

p s y c h o 8 4

Old Post 27-12-2004 v 15:35 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 8

tak koukam to vaši ridiče brali a kolik vám je že to vzali tak v pohodě mě matka asi před rokem ( to mi bylo 14) našla gramák... Tak právě newím jestli jí to mám říct....

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 04-04-2005 v 21:14 PM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 9

kamo ted ses provaril jako svine, hlavne ze mas napsany v profilu 18. stejne nektery 12 deti maj v hlave vic nez 50 lety hovada. a myslim si ze tady de tak ze 75% o to, co maj v hlave
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 05-04-2005 v 00:17 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hm taky si myslim ze to vasi rodice nejak dobre berou, moji(stary komunisti:rejp nehccou nic vo huleni slyset aj kdybych mel 70....

Old Post 05-04-2005 v 07:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 11

myslim ze ked mas 18 rokov elektrinu si platis sam a vsetko okolo toho.,a niesi truba a nevytrubujes to na kazdom rohu co mas v skrini a vysvetlis rodicom objektivne ze weed je omnoho lepsi jak by si mal chlastat tvrdy alkohol.a vlastne ziskas krasne hobby tak to mozno zoberu.ale ked ma pamet neklame co sa mohlo stat tak takyto thread tu uz bol. hodne zdaru

Old Post 05-04-2005 v 08:04 AM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 12

myslim že kdo neni schopnej se postarat vo vlastní bydlení nemá nárok na to starat se vo kytky - jenom muj názor - nic víc
Mr. Manson - pápá

Snark in the System

Old Post 05-04-2005 v 09:33 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ja pestim v pronajatem byte.Nemeli byste nekdo nejake tipy co rict majiteli az prijde doplatek elektriky?Jake jine konicky spotrebovavaji hodne elektriny?

Old Post 05-04-2005 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 14

nejlepší tip - pět minut po tom co přijde ta složenka stát přede dveřma majitele s kešem v ruce plus zálohou na příště - garantuju že ho nic jinýho zajímat nebude

Snark in the System

Old Post 05-04-2005 v 11:05 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 15

Jo nebo,že si čteš dlouho do noci pod 500w. halogenem btw: podle mího názoru pěstovat indoor s nevědomím nebo nesouhlasem rodičů je jistá smrt! Můžeš ji dobře schowat,ale vždycky budeš mít ten blbej pocit,že to najde. Jak sem začal bydlet sám,tak sem to začal vnímat sice nemam skříň,ale pěstuju na balkóně a za oknama a to by mi asi v soužití s rodiči moc neprospělo. Ale jednou sme dospělí lidi a pokud rodiče uvedeš f přesvědcení,že už si trochu samostatnej a nějakej ten rozum si za život pobral,tráwa stojí na ulici spoustu peněz atd.. tak si myslim,že středně velká skříň by mohla být přijatelným kompromisem i pro rodiče. Pokud jsou rodiče netolerantní a váši oblíbenou činnost wám nepovolí s argumentem: ve vlastnim bytě si klidně postav varnu na perník!!! pak už nezbývá nic jiného,než si napěstovat venku větší zásobu a počkát až ten vlastní byt bude. Takový ty schovávačky jsou pak jenom na úkor kytek.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 05-04-2005 v 11:31 AM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
man02
Nový Člen

Karma uživatele man02 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od snark
myslim že kdo neni schopnej se postarat vo vlastní bydlení nemá nárok na to starat se vo kytky - jenom muj názor - nic víc
Mr. Manson - pápá


Tak s tímhle souhlasím, každý je svého štěstí strůjcem. Zbytečný něco řešit s rodiči.

Mr. Mansom musí jít domů. Lála, Dinky Linky, Dipsy a pan Vysavač mu dělají PÁPÁ. Tak tohle byl projev skutečného věku (dětská chvástavost). Až se znova zaregistruješ, tak se hlavně nezapoměň pochlubit, že tě už kvůli tomuhle jednou zrušili.

Old Post 05-04-2005 v 11:50 AM
man02 je offline   Profil uživatele man02   Find more posts by man02   Foto galerie člena man02   Click here to Send man02 a Private Message   Add man02 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1489310 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív