Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Bezpečnost a anonymita členů Groweru. Pronásledování growerů?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 113

Mam pocit že některý si při použití SSL naivně představujou že zůstanou v anonymitě, tak bych to rád uvedl na pravou míru.

Představte si to jak pošťáka co otevře zašifrovanej dopis, ničemu neporozumí ale pořád ví od koho a komu jde. Ten co chce šmírovat pak neví o co jde... stále však neni problém zjistit o koho jde. SSL chrání jen obsah. I to má svá ALE... existuje x druhů certifikačních autorit, některý bůhvíodkud což taky podle mě neni nijaká extra záruka bezpečnosti kdejakýho SSL certifikátu, některý tyhle firmy už byly napadený, některý certifikáty byly falešný... musíme holt důvěřovat že grower masteři volili správně.

SSL tedy nikomu nezajistí anonymitu! Jak už některý psali, pokud chete bejt anonymní tak Tor nebo knihovny a kavárny.

Naposledy upravil crazyben 06-04-2015 v 11:45 AM

Old Post 06-04-2015 v 11:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 114

Již jsem to v tomto tématu psal jednou a srhnu to tedy znovu. SSL zajistí šifrování dat a tedy naprosté soukromí. Jak píše crazyben, např. pokud se připojujete z práce, zaměstnavatel může poznat, že se připojujete na grower, ovšem už nezjistí jaké články čtete nebo jaký máte nick.

Od anonymity tu jsou jiné služby. Např. Proxy (https://proxy.org/) anebo Tor. https://www.torproject.org/

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-04-2015 v 12:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 115

Nejen z práce a nejen zaměstnavatel, ale pídit se po takovejch informacích sou až nadlidský výkony pokud to nejde právě třeba přes firemní server, kde to zaměstnavatel o pár desítek lidí ještě stíhá uhlídat (pokud to vůbec hlídá). A takovou mravenčí práci pčr dělat nejspíš nebude, je to prohledávání miliard požadavků přes tisíc různejch serverů... jedině by zmapovali kudy to na grower teče nejvíc a tam by to extra hlídali, což neni moc reálný.

Je to jak když pošleš balík... půjde z jedný pošty na druhou a na každý zůstane stopa, podobně putujou informace ze serveru na server a zůstávaj stopy. Nikdo neví co to bylo, ale dá se zjistit kdo, jak dlouho to posílal (doba připojení) a kolik balík vážil (objem přenesenejch dat). I proxy servery a Tor maj svý nevýhody, ale o tom už se rozepisovat nebudu.

SSL je bezpečný šífrování obsahu, ale anonymitu nijak nezaručí. A pro paranoidní mozky asi nebude nic dost dobrý.

Old Post 06-04-2015 v 14:01 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 116

Já tedy nejsem paranoidní, ale dosti mne překvapuje, že neregistrovaný/nepřihlášený člověk má možnost prohlížet fotogalerie a témata.
Chápu, že má být g.cz studnicí vědomostí, ale třeba fotogalerie, kde jsou i grow reporty by mohla být pouze pro registrované členy. Nebo alespoň s možností si zvolit, zda chci galerii k tématu veřejně sdílet.
Sms v hodnotě 50 Kaček mi pak přijde v základu zbytečná, vyjma příspěvku provozovateli na hosting, provoz atp. (zacož zase díky)

Stejně tak trestné body - systém, který má vyřadit uživatele, který duplikuje témata, podvádí ostatní uživatele, repetujou atp. Ale nikde jsem se nedočetl, jak si třeba zjistím své skóre trestných bodů...

Ale pokud jsem jako uživatel tyto možnosti přehlédl, tak se dopředu omlouvám

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 09-04-2015 v 23:34 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 117

Tyhle "tlaky" se objevují rok co rok... Nechápu proč by grow reporty nebo fotogalerie měla být pro registrované členy,... to má byt smska snad překážka co ti zajistí pocit bezpečí nebo nechápu Naopak tvoje galerie třeba motivuje někoho se registrovat a poradit ti co děláš špatně... V čem je podle tebe rozdíl u veřejné vs. jen pro registrované.. registrace je totiž taky veřejná.

Když to nechceš veřejně sdílet, nedávej to pochopitelně na internet.. to si můžeš sdílet na svém vlastním pc...

O svých trestných bodech se dozvíš v PMku pokaždé když nějaké varování od Moda dostaneš... Nevím co se ti na systému jako takovém nelíbí..

Píšeš co bys rád nebo nerad, ale nedáváš žádné argumenty.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-04-2015 v 00:25 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 118

Tak nevím kde jsou ty tlaky, ale dobře Ale když už jsou každoroční, možná by nebylo špatné už s tím i něco udělat...
To je o úhlu pohledu, já nechápu proč by být neměla...
V případě fotogalerie, tak neříkám, že by text měl být také nepřístupný, jen samotné fotografie. Argumentem může být zvýšení zájmu o registraci - chci vidět jak to někomu roste? Vidět jak u nás roste daný strain? Tak se zaregistruju... Nebo aby mohl uživatel alespoň mít možnost fotogalerii určit jako veřejnou, nebo pro registrované.

Wait! Takže ty věříš tomu, že se někdo bude chtít registrovat aby mi poradil, že mám přelitou kytku? A ještě bude kvůli mě posílat smsku? V jakým světě? Jaké galaxii?

Ohledně bezpečnosti - ano i pocit bezpečí je lepší než nic, zaobalené pocitem anonymity. Samozřejmě pokud nechci sdílet veřejně, tak to nedávám na facebook, ale asi ve své naivitě jsem očekával, že alespoň základní zabezpečení informací, které už je všude standardem by mohlo fungovat i tady. A nemuset se bát, že soused, který narazil náhodou na grower v sezóně, mě pozná podle té podělané břízy, která roste hned u mne za (atypickým) plotem. A já blbec jsem ji neoříznul z fotky... Gotcha!

Trestné body přes PM... Ok.

Nechci prudit, G.cz mám rád, ale asi všichni vidíme prostor pro zlepšení. A najít argument pro to, proč něco neudělat, je vždy snazší než něco udělat
Důkazem opravdu může být index stránka, copyright s rokem 2003 a bodový systém na smsky

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 13-04-2015 v 20:32 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od PeeKay
Ohledně bezpečnosti - ano i pocit bezpečí je lepší než nic, zaobalené pocitem anonymity.


Nechci zbytečně vytvářet nějaký hádky, ale asi tomu nerozumim... v čem konkrétně by to mělo bejt lepší?

Old Post 14-04-2015 v 06:14 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 120

Zdravím
Jak to mám udělat abych měl při návštěvě growru přes mobil https??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-06-2016 v 18:14 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Jak to mám udělat abych měl při návštěvě growru přes mobil https??Díky
Zdárek


Normálně napiš do prohlížeče v mobilu adresu s https na začátku http://grower.cz/forum/ a odklikej varování (pokud nějaká budou)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-06-2016 v 18:27 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 122

Zdravím
No právě sem to tak udělal.Po kliknutí na přejít na stránku se to https přeškrtlo a začalo mě to strašit.
Tak sem vycouval....Ale asi je to teda ok.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-06-2016 v 19:18 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 123

Zdravím
Tak nic https tam nejde.Vypadá to jakoby byla chyba na téhle straně.
Já tomu ale vůbec nerozumím tak mým domněnkám nepřikládejte velkou váhu...
Zkrátka https mi přes mobil nejde a píše to:Tato stránka není bezpečná a ještě tato komunikace není anonymní...nebo tak něco.
Poradí někdo??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-06-2016 v 06:10 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 124

Diky za info, casti stranky byly bez https - opraveno... nyni by zadne varovani prohlizec davat nemel..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-06-2016 v 01:09 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 125

Zdravím
No zase já.Ne nejsem paranoidní.Jenom co se týče PC,mobilů,tabletů různých MP něco...a jíných podobných elektronických hraček tak jsem úplně mimo.Nikdy mě to nezajímalo a ani nezajímá.Jak to k těm hračkám mám je na delší dobu.
K věci.V čera jeden borec co tomu naopak rozumí (asi) říkal,že když se připojím přes chrome.A na tu stránku kliknu pravým tlačítkem-ukáže se okýnko s nabídkama.Je tam i možnost otevřít v anonymním okně.Když se na to klikne ta stránka,její okraje jakoby zčernají a údajně by měl být člověk tak nějak krytej.Jak to je??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 01-05-2017 v 04:40 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
No zase já.Ne nejsem paranoidní.Jenom co se týče PC,mobilů,tabletů různých MP něco...a jíných podobných elektronických hraček tak jsem úplně mimo.Nikdy mě to nezajímalo a ani nezajímá.Jak to k těm hračkám mám je na delší dobu.
K věci.V čera jeden borec co tomu naopak rozumí (asi) říkal,že když se připojím přes chrome.A na tu stránku kliknu pravým tlačítkem-ukáže se okýnko s nabídkama.Je tam i možnost otevřít v anonymním okně.Když se na to klikne ta stránka,její okraje jakoby zčernají a údajně by měl být člověk tak nějak krytej.Jak to je??Díky
Zdárek


ctrl + shift + n

Old Post 01-05-2017 v 06:54 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 127

Ahoj,
Pokud vím, tak anonymní režim pouze neukládá historii, takže ti pomůže akorát k tomu, aby ti, co mají přístup k tvému PC nevěděli kam chodíš. Pokud se pletu a anonymní režim dělá něco víc, tak mne prosím opravte

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 01-05-2017 v 08:16 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 128

Nemůžu se připojit přes můj notas. Přes SSL šifrování mi vyskakuje hláška ze mám špatné nastavený čas. Zkoušel jsem čas změnit a pořád nic. Když vypnu šifrování https, tak to naskočí. Nevíte někdo kde je problém.
V notebooku mám operační systém xp tak nevím jestli není chyba v tom.

Old Post 04-05-2017 v 17:14 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9482670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív