Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Bezpečnost a anonymita členů Groweru. Pronásledování growerů?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

to ze funguje GROWER.cz do tet v tehle podobe naznacuje,ze pravni a legislativni administrativa nema nastroje dostat se k nam do PC.ale.....nechce se mi tady rozmazavat co vse vi administratori netu (kamos).

Old Post 04-04-2009 v 01:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 98

Příští týden to ověřím na ČTÚ a u právníka, uvidíme co mi řeknou...

H¤O

Old Post 04-04-2009 v 12:12 PM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

zbytečne budes upozornovat na toto forum ..???demence

Old Post 05-04-2009 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 100

forum je super, rád bych žil dál v jistotě, né jako ty v nejistotě.

H¤O

Old Post 06-04-2009 v 11:37 AM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 101

kdyby neco zjisti aji jestli de v californii pozadat diky tomu o azil dik http://www.youtube.com/watch?v=Rvnv...player_embedded

http://www.icmag.com/viewarticle.php?articleid=79

Old Post 14-04-2009 v 03:55 AM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 102

ja osobone si myslim, ze semka nepolezou.. uz jenom proto, ze normalni loydi tohle neresi a krima ma zase porad co delat, takze na tohle nemaji cas

Jinak souhlasim, zatim je kazdy pesteni protizakonny, kdyz to teda zacnes susit. A je uz jedno jestli je ta kytka jedna nebo 10. Vetsinou je to vic jak mali mnozstvi a to uz je trestny.

Jinak pls jak je to s tou IP? Ja jsem si prave vzdycky myslel, ze cloveku kterej leze na net se neustale meni IP.. Teda ta kterou ti ostatni vidi.. kazdopadne by me zajimalo, jak zjistim, jestli mi je videt moje vlastni IP? Docela stahuju, nejak jsem to nikdy neresil, ale v tomhle si nejsem jistej..

btw podle me by forum melo byt verejne dostupna sluzba, pac ji dostane kazdy z verejnosti, ktery si zaplati. to je jak kdybys rekl, ze zw potraviny nejsou verejne dostupne, jelikoz se za ni plati.. mni mozna neni ma uvaha spravna. tez nejsem pravnik. ale myslim si, ze to tak nejak bude..

Naposledy upravil MadEGGA:() 14-04-2009 v 22:45 PM

Old Post 14-04-2009 v 22:31 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 103

TO:Maddegga S tema IP adresama je to tak ze jsou pridelovany v urcitym rozpeti poskytovatelum netu je jen na nich jakou technologii zvoli jestli ti prideli vzdy stejnou IP (ale vzdy podle me bude z jejich ramce) nebo pokazde jinou IP, (tady bych nezapomel jeste adresu mac ktera je pro kazdou sitovku jedinecna, nebo se oto aspon snazi aby jedinecna byla), (vic tady asi budes resit verejnou ci neverejnou IP asi bys mel mit verejnou). Kazdopadne o MAC adress de taky.Podle me vetsina provozovatelu netu dnes funguje tak ze mas IP pridelovany furt stejny trend je opak ale de pomalu furt ale stejne je ten mac.No moc z toho taky moudrej nejsu.

http://www.samuraj-cz.com/clanek/tc...dresy-k-ip-arp/

http://www.icmag.com/viewarticle.php?articleid=79

Naposledy upravil PuP z5 16-04-2009 v 11:25 AM

Old Post 16-04-2009 v 09:41 AM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martil
Nový Člen

Karma uživatele martil - 91% PěstitelskáKarma uživatele martil - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 104

Hlava měl by sis dát čouda....nechápu, proč tě zvedne ze židle pouhá diskuze o bezpečnosti fora, o jehož legalitě/ilegalitě se dá jen polemizovat. Měl bys být rád za tuto diskuzi a lépe za její výsledek. Je jasný, že o zákoně víš asi kulový, stejně jako o telekomunikacích, proto by ses měl aspoň zdržet této diskuze, pokud jsi schopný ji obohatit pouze o kecy malýho vzteklýho fakana.

Ale k diskuzi...
z ČTÚ z právního oddělení jsem na dotaz ohledně uchovávání citlivých údajů o uživatelých využívající veřejně dostupné služby (zákon o elektronických komunikacích) jsem dostal tuto pozitivní odpověď:

"Povinnost uchovávat provozní a lokalizační údaje o uživatelích s jejich příp. poskytnutím orgánům oprávněným k jejich vyžádání podle zvláštního právního předpisu ukládá v § 97, odst. 3 zákon č.127/2005 Sb. o elektronických komunikacích pro právnické či fyzické osoby, které zajišťují provoz veřejné sítě elektronických komunikací. Povinnost provozovatele internetové diskuze shromažďovat informace o přispěvatelích do této diskuze není zákonem stanovena. Provozovatel rovněž nenese odpovědnost za obsah příspěvků, za ten nese právní odpovědnost výlučně sám uživatel, resp. přispěvatel.

V obecné rovině problematiku shromažďování osobních údajů upravuje zejména zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů."

Tím si myslím, je věc uzavřena.

H¤O

Old Post 23-04-2009 v 11:03 AM
martil je offline   Profil uživatele martil   Find more posts by martil   Foto galerie člena martil   Click here to Send martil a Private Message   Add martil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele martil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od martil
Hlava měl by sis dát čouda....nechápu, proč tě zvedne ze židle pouhá diskuze o bezpečnosti fora, o jehož legalitě/ilegalitě se dá jen polemizovat. Měl bys být rád za tuto diskuzi a lépe za její výsledek. Je jasný, že o zákoně víš asi kulový, stejně jako o telekomunikacích, proto by ses měl aspoň zdržet této diskuze, pokud jsi schopný ji obohatit pouze o kecy malýho vzteklýho fakana.
Tím si myslím, je věc uzavřena.


No , jsem hrozně rád že sem nekdo vleze , začne se srát do bezpečnosti a začne to tady rozebirat co musim podle nejakyho paragrafu , hele ješte jednou a klidně tisíckrát ti to zopakuju , MOJE POVINNOST JE AKORÁT UMŘIT !!!! Vše ostatní dělame dobrovolně na zakladě svých rozhodnutí , jestli ty to dělaš jinak je mi tě líto .

Nicméně vzhledem k tvym přispevkum to vidim zase jako nějakou provokaci , přijit - zasmrdět - odejít , no doufám že už jsi odešel , Hlava

Old Post 21-02-2011 v 15:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPapa
Nový Člen

Karma uživatele PanPapa - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 106

Zdravím vespolek
Také jsem kolem grower.cz kroužil poslední 2roky a pouze annonymně "čerpal"info.Moje out sklizně počítám v kilech takže paranoia je snad i namístě a vzhledem ke kvalitě informací na tomto foru jsem pokládal svůj potenciální přínos pro forum za nulový /vzhledem k možnému riziku/
Přesvědčil mě až software Tor.po nákupu na silkroad si už nepřipouštím možnost odhalení ani zde.
Pokud jsi tedy na vážkách ohledně vstupu do této komunity z důvodu obav o svou bezpečnost,nainstaluj TOR,nastuduj jeho princip a použití /je to snadné,jsem klasický uživatel co umí jen klikat/a věřím že Tě to uklidní

Old Post 25-05-2013 v 12:34 PM
PanPapa je offline   Profil uživatele PanPapa   Find more posts by PanPapa   Foto galerie člena PanPapa   Click here to Send PanPapa a Private Message   Add PanPapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos.borba
Nový Člen

Karma uživatele karlos.borba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 107

My u nás na vsi jsme hlídaný už nejméně 15 let,dříve se nám stávalo,že když se něco stratilo v okolí,hned byli pro nás,ale vždy z negativním výsledkem.Vědí o nás,ale zároven vědí,že jsme neškodní,takže Policii tímto vlastně děkuji za ochranu

Old Post 30-05-2013 v 06:16 AM
karlos.borba je offline   Profil uživatele karlos.borba   Find more posts by karlos.borba   Foto galerie člena karlos.borba   Click here to Send karlos.borba a Private Message   Add karlos.borba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shaker
Nový Člen

Karma uživatele Shaker - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 108

Policii neděkuj, to maj jen napsaný na dvérkách-pomáhat a chránit a přitom hovn...
Ale stejně nechápu tvůj příspěvek, celkem mi to tu narušil, ale co už.

peace

Old Post 24-09-2013 v 09:17 AM
Shaker je offline   Profil uživatele Shaker   Find more posts by Shaker   Foto galerie člena Shaker   Click here to Send Shaker a Private Message   Add Shaker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 109

pro Anonymitu pouzivejte Tor

https://en.wikipedia.org/wiki/Tor_%...mity_network%29

little instane in the brain

Old Post 25-08-2014 v 19:01 PM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od toomuch4crack
pro Anonymitu pouzivejte Tor

https://en.wikipedia.org/wiki/Tor_%...mity_network%29

O tom je tady napsané myslím víc než dost:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=73092


edit:Navic,to samé doporučuje člen PanPapa,třetí přspěvek nad tvým!

Naposledy upravil Mr.Sordo 25-08-2014 v 19:19 PM

Old Post 25-08-2014 v 19:08 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 111

Zdravím
Předem musím říct že PC je pro mě v drtivé většině záhada....
No měl sem tady odsud přes odkaz to https.Valilo to asi 2roky a ted poslední týden mi to nejede.Píše to problém s certifikátem a sem mě to nepustí.Musím přes vyhledavač napsat grower a postupnym klikáním se dostat až sem a mám jen http.
Takže nevíte někdo co se stalo???
Jak získám spátky https??
Co ten ssl certifikát co to je,jak to fakčí kde to seženu??
Co ta ip adresa jak ju zamaskuju??
Jinak já když sem se registroval tak sem náhodou použil jinej počítač ne co mám doma a sms sem posílal od borca kterýho ani neznám.Měl sem v té době rozbitej telefon a on se namanul.Stálo mě to 4 pivka a panáka...Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-04-2015 v 04:56 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 112

bruno: Jdi normálně na https a na té stráce, kde ti to píše, že certifikát vypršel nebo že to není bezpečné (každý prohlížeč to má trochu jinak), bývá nějaké další tlačítko nebo nastavení, kde najdeš po rozkliknutí že chceš pokračovat i přes riziko.

Co je SSL certifikát si vygoogli

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-04-2015 v 10:37 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1371920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív