Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak nejlépe připravit kytky na sklizeň? PORAĎTE!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Re: Sklyzen Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od lukysek195
Ahoj. slyšel jsem že se taky dá udělat cca 3 - 4 dny před sklizní když jsou kytky v zemi tak je nechat nasuchu aby začali umírat a tím jak umírají tak se snaží zachránit paličky a tvoří více pryskyřice .. co je na tom pravdy nebo neznáte něco podobného co funguje ? díky
Blbost 3-4 dny nemá vliv na nic,standartně v dokvětu už se nic netvoří pouze dochází k chemické reakci přeměny THC na CBN což je většinou nežádoucí a dochází k tomu pokud přejde dobu sběru a je takzvaně přezrálá.

Pokud to jde standartně vytrhnu i s kořeny které omyju vodou a pak pověsím za kořeny a nechám kytku "dojet" toť vše žádná věda .

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 23-09-2014 v 20:07 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 34

Me by to zajímalo s tou soli asi to skusim moonshine maj ještě 2-3 týdny Rusak dyl, podle me nic nezkazim

Old Post 23-09-2014 v 20:56 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 35

včera sem kytky posolil dnes je tam na pohled o dost vic pryskyrice a pronikavejc vonej uvidíme dále co to udela...

Old Post 25-09-2014 v 13:53 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Ale však když se to pořádně proleje a pak nechá vyschnout, tak by tam sůl neměla být ne..? nebo ihned jak se to proleje vodou, tak se to musí dát pryč? díky

A sůl se odpaří nebo ji kytka stráví? před sběrem se prolívá vodou od neutralizování hnojek více jak 2 týdny nejlépe 3 týdny ale proč si to komplikovat solí? Copak nejsou bio boostery a stimulátory květu? efekt je stejný jen se to dá hulit bez prolívání vodou a zůstane zvýrazněná chuť i vůně.Nejdřív picháte do stonku drátky a pak ji krmíte solí a čekáte co od plevele

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 25-09-2014 v 14:36 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 37

když ji prolejes tak se nic nedeje dle meho,mam naplanovano za 2-3 tydny max sklizen moonshine to je akorát na proliti a rusak ten ma trosku dyl tak uvidíme

Old Post 25-09-2014 v 15:31 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 38

Zdravím, prosím o radu, jak nejlépe sklidit outdoor, kamarad mi rikal, ze mam sparit koreny v horke vody a hned useknout a povest vzhuru nohama, pak mi dalsi kamarad rikal ze mam koreny obalit mokrym rucnikem a ze po stonku stece vic pryskyřice.. pak jsem slysel ze to nastrihat na vetvicky a povesit na nejakou snuru.. diky za info, chci sklizet tento vikend. děkuji

Ps.: kdyz mam kytky v kyblu, bude stacit tyden na proliti? diky

Old Post 09-10-2014 v 21:46 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 39

sklidit ráno před sluníčkem ať to má největší sílu(během dne THC ubývá a v noci obnovuje),pak je to na tobě jestli celou i s kořeny pověsíš na šňuru kořenem nahorě nebo střihneš kořen a pověsíš nebo nastříháš na vetve obereš listí a sušíš tam rozdíl nebude a procento THC si nepřidáš.(kořeny omeju jen pro to aby hlína nesvinila zem atd jinak žádný jiný význam omývání kořenů není)
Nejlépe do větrané místnosti /sklepa/hůry atd a nejlépe do šera až přítmí .
Po stonku ti nic nesteče protože kytka neslintá a pryskyřice je pevná součást květu blizen a příkvětních lístků a ty se nestříhají.
Na prolití podle toho co jsi tam rval za hnojky a kolik. Podle mě určitě dva týdny minimum.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 10-10-2014 v 21:58 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 40

Děkuji za odpověď

PS: Kytky mam v 25l kyblu, zalejvám 3l vody a menim to obden s ripenem.
Pouzival jsem hnojivo 4powerpower bloom a power final + plagron terra bloom.

a to spareni korenu s varici vodou je mytus?

P.S: Budu to davat na pudu, mam tam nechat otevrene okynko nebo zavrene kvuli vlhkosti.. a jeste neco, vadi ze tam je prach, nebo nevadi? (nesmrdi to prachem) neni tam toho moc.

Naposledy upravil Kmotr007 11-10-2014 v 17:48 PM

Old Post 11-10-2014 v 15:52 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 41

spaření vodou je týčovina...
Pokud je půda vzdušná a profukuje tam, neměl by být problém se zavřeným oknem, občas se to ale hodí skrz pohyb vzduchu...
hlavně je potřeba to v prvních dnech čekovat skrz plíseň,občas se vytvoří tam,kde už to bylo předtím načlé...
prach nevadí, jen to v tym moc nevymáchej, de to blbě dolů:-)

Old Post 12-10-2014 v 20:07 PM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 42

Ahoj Karlíku, dobrá tedy na spaření vodou se vykašlu.(udělal jsem to u dvou kytek, mám ještě 4) Kamarád mi poradil, že mám koupit papírové hnědé pytle a dát do toho kytku vyset i s tím pytlem, ale tady na foru jsem četl, že az jak to bude ususene na venek ale uvnitr ne tak se to ma hodit ostrhane bez palic jen sisky do pytle a pak ten pytel srolovat a nechat na to asi foukat vetrakem.. co by jsi mi poradil ty? Dat celou kytku do pytle a povesit nebo to pak ostrihat a dat do pytle a nebo pytel neupouzivat vubec?

A do sklenice na zrani se davaji sisky uplne suche nebo muzou byt takove ziejsi ze kdyz je zmacknes tak se jen promackoun ale nerozdrti na prach?

Díky za odpoved, mej se.

Old Post 13-10-2014 v 17:01 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 43

čau, nejčastějc se to dělá tak, že se kytka či větve normálně pověsej a nechaj se schnout na volno. Jakmile už jdou menší stonky lámat se slyšitelným křupnutím, sestříhá se to na paldy a nechá se to vyzrát v nějaké uzavíratelné nádobě za průběžného otevírání či vysypávání skrz provětrání a zbytkovou vlhkost.Nechat aspoň měsíc(lepší dýl) takhle probíhat curing skrz co nejlibovější chuť a rozložení chlorofylu.Je to potřeba kontrolovat hlavně ze začátku...

Tahle metoda mi přijde nejjednodušší a nejpohodlnější, při pravidelný kontrole se netřeba ničeho bát. Já to ještě kombinuju se silikagelem pro kočky,kterej dobře odsaje přebytečnou vlhkost a palice zůstanou pěkně plastické tak akorát. Já teda nemám rád matroš,co je suchej na prach, lepší uleželej pologumovej,co jemně praská:-) ale zas jak na co...100lidí,100 chutí...

Jinak to není z mojí hlavy, je to tu mnohokrát omýlané, mohu ale takový způsob jen a jen doporučit. Určo tu nandej víc tipů,stačí zapátrat.

Old Post 13-10-2014 v 23:43 PM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 44

Zdar,pokud se dává kytka do papírovýho pytle,tak já střihnu díru ve dnu pytle pro stonek a pytel natáhnu tak,že visí dnem vzhůru.Zavěšeno za stonek.Kousek dál větrák co se občas sepne a foukne odspodu do pytle.(Dobrej je otočnej,má záběr na víc pytlů.)Někdo ještě ty pytle propichuje,záleží jak velkej je pytel a kytka.

Old Post 14-10-2014 v 06:11 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 45

Přátele, tak mi kytka už schne tyden a pul a zvnejsku (i listy) jsou suche.
Koupil jsem si kočkolit, prej je to stejné jak silikagel.
Můžete mi napsat jak to správně použít?

(jestli jsem to pochopil spravne):
Podle mě ostříhám weed od paliček a od listí, do skleněné nádoby dám na dno kočkolit, dám na to noviny, zasypu šiškami (mám je na sebe namačkat ať tam není vzduch), nebo je tam mám jen tak na sebe nahazet (ne silou je slepovat k sobe)? a nahore zase dam noviny, zasypu kočkolitem, uzavru a kazdy den to necham na pul hodky otevrene? Nechám to tak 2-3 dny a potom vydelam kockolit, dám na dno usene slupky od ovoce, zasypu siskami(zase stlacim at tam neni vzduch, nebo jen tak na sebe nahazim?) dam zase nahoru slupky a uzavru a necham to uz zavrene cca 3 mesice.

Děkuji za rady.
PS: je kočkolit dobrý? na tehle strance jsem se docetl, ze je lepsi praci prasek.
http://www.chvalablaznovstvi.cz/ind...15&limitstart=0

Old Post 20-10-2014 v 19:24 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 46

Zdravim pestitele vsech zemi,spojujeme se, to je dobra zprava. Chci se zeptat jake mate zkusenosti s mene prolityma kytkama,ja zjistil ze dest opravdu nestaci,hnojil jsem bio takze plagron a biobizz a pri zrani a dozavani letos dost prselo.
nechtel jsem to moc zalevat kvuli plisni a tak jsrm asi mesic nezaleval vubec,no kytky krasne,ale musel jsem je sklidit.

Ve finale z vaporizeru,trochu drazdi krk a ja jsem milovnik jemnych chuti.
Muze to mit vliv na high? Bilest hlavy?utahany dojez

Old Post 24-10-2014 v 20:55 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 47

cus PaBlo.

Tak měsíc je víc než dost na to aby se ti venku rostliny vyčistili od hnojiv. Určitě ten déšt musel stačit. Ono by ta rostlina stejně i bez prolévání za měsíc spotřebovala ty živiny.
Něco jiného by bylo pokud bys ty rostliny zahnojoval granulovýma hnojivama. Ty už se roskládají déle.
Ale možná měla ta odrůda prostě takovou štiplavou chut. S tím nic neuděláš ani kdybys to nehnojil vůbec.
No a na otázku jestli špatně prolitá rostlina od hnojiv může způsobovat bolení hlavy tak jednoznačně odpovídám ano.
U venku pokud hnojíš tekutýma bio hnojivama stačí vysadit tak 3 týdny před sklizní a indoor stačí podle mě tak 10 až 14 dní.
Někdo hnojí skoro až do konce sklizně ale podle mě se zbytečně ochuzuje o pořádnou a čistou chut.

Up in smoke.

Old Post 09-12-2014 v 23:28 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od gája
bude dobrý to nechat po sklizni tak 2-3 dny oschnout a pak to nastříhat do sklenice, aby se to zapařilo. Máto lepší chuť a zesílí to hlavně.



Nevím jestli se mi to zdá, ale to co tu píšeš mi připadá jako hloupost.. 2-3 dny oschnout?? kytka schne 10-14 dní a néé že ji po 3 dnech, celou vlhkou šoupneš do sklenice chudinku vždyť zplesniví

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 03-09-2015 v 20:50 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2567410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív