Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kdy hnojit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bouře87
Nový Člen

Karma uživatele Bouře87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 6  

kdy hnojit Příspěvek č. 1

Zdravím lidi, chci se zeptat v jakou denní hodinu je nejlepší hnojit slyšel jsem že ráno je to nejlepší, že rostlina nejlépe živiny vstřebá přes den, že na noc v podstatě spí znamená to snad že hnojit na noc je k ničemu??? děkuji.

Old Post 29-09-2015 v 19:52 PM
Bouře87 je offline   Profil uživatele Bouře87   Find more posts by Bouře87   Foto galerie člena Bouře87   Click here to Send Bouře87 a Private Message   Add Bouře87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 2

Pokud chceš byt takto niterny, zeptej se jich, možná ti odpoví..
Hnojit ve dne, či v noci... Je to jedno.. Ale podle mých zkušeností, po ránu se to holkám líbí. Mavaji mi vetraky na pozdrav, když jim biobizz nesu.
Ocenuji, ze resis takové věci, zda se, ze mas své slečny vskutku rad.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 29-09-2015 v 20:33 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Proboha, třeba hlína udrží živiny několik tejdnů, takže je jedno kdy kytky dostanou krmení. Snad jen CO2 by měly dostat přes den, u všeho ostatního je to myslím jedno.

Old Post 30-09-2015 v 18:30 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouře87
Nový Člen

Karma uživatele Bouře87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

Ahoj Witko69, díky moc, je to pro mně srdcová záležitost květinky už spoustu let mě skleněnka a šiška doprovází na každé cestě. Ale neměl jsem bohužel možnost mít své až tenhle rok jsem dostal povolenku, ta chci dohnat ty všechny léta.A máš pravdu mám je skutečně moc rád a všechno co se týče mých květinek, miluji. Ať už je to hnojení, zalévání, nebo střihání moc mě baví o ně pečovat a doufám, že se mi odvděčí.

Old Post 30-09-2015 v 18:52 PM
Bouře87 je offline   Profil uživatele Bouře87   Find more posts by Bouře87   Foto galerie člena Bouře87   Click here to Send Bouře87 a Private Message   Add Bouře87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2018 - kdy a kolik hnojiva - 3 odpovědí
09-06-2011 - kedy mam zacat hnojit - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8664500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív