Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » White Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Obecné White Widow Příspěvek č. 1


Ahoj. Zde jsou moje dvě kytííí WW...Už mají přes dva metry bez zastřihávání bez hnojení. Rostou ve výživné půdě a občas jsem ji podlil slepičincem. Po květu zatím ani známka. Tady mi bylo řečeno že je ještě brzy. mám dvě otázky.

1. Má cenu - a hlavně jestli by to něčemu pomohlo kdybych ji tedkon zaštípl na hlavním stonku.?

2. Jaký hnojivo a jestli vůbec by jste doporučili až začne kvést. Nebo pokračovat se slepičincem?

Díky:-)

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 13-08-2015 v 19:09 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2


Zde další

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 13-08-2015 v 19:10 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3


Next one

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 13-08-2015 v 19:11 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4


Last one

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 13-08-2015 v 19:12 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 5

Pěkný stromy Hele jeste je brzy ,taky nekvetu pocitam az zacatkem zari. Jinak ja bych ti doporucil hnojky od Biobizz 100% bio...Bloom a Top max bych koupil Jedu Biobizz nekolik let a nehodlam menit

Old Post 13-08-2015 v 19:47 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 6

Slepičince mají vyšší obsah fosforu a tak jsou na květ vhodné. Na stříhání je IMHO už dost pozdě.

Old Post 13-08-2015 v 20:51 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7

Super mám nějaky hnojivo od Biobizz tak to pročtu a nechám slepičinec plus k tomu kdyztak něco přidám vhodného. Díky

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 13-08-2015 v 21:57 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 8


no, je ješte brzo...
ale smooth smoke už kvete 14 dnu....je to fakt out rýchlik..

Old Post 14-08-2015 v 14:20 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Ta moje je stydlivka noo....ale ona se ještě projeví:-)

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 14-08-2015 v 17:31 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OhanBee
Nový Člen

Karma uživatele OhanBee - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10


stredocech: Zdar bud uplně v pohodě.... Taky mam bílou vdovu a ještě jsme nepřepnuli do květu ale čekam to během 14dnů že to přijde

Usínal jsem s pocitem že celý svět je v
prdeli. Když jsem se ráno probudil, tak jsem
měl ten pocit dál. Asi neumím spát.

Old Post 16-08-2015 v 08:54 AM
OhanBee je offline   Profil uživatele OhanBee   Find more posts by OhanBee   Foto galerie člena OhanBee   Click here to Send OhanBee a Private Message   Add OhanBee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Buďte rádi, že vám to ještě nekvete. sázel jsem jich 6 ze tří byli samci. tzn. že mám 3 samice a 2 z toho se chovají uplně normálně, ještě nevykvetli a ta třetí už skoro 3 týdny kvete(dnes 16.8). Od začátku to byl docela postih nejdřív mi v minikvětináčku vyrostla asi pul metru s šíleně úzkým stonkem, pak se na měsíc zastavila a pak znovu začla růst... jednou jsem pod ní našel mrtví slimáky a přísahám, že jsem jí ničim nenastříkal, ta potvora je prostě zabila sama! Moje kytka si prostě dělá co chce, už měsíc nepršelo, zákaz zalévání na spadnutí tak kropim jen tak zlehka a ona má stejně pořád sklopený listy jako kdybyhc jí přelil!
Prostě retardovaná kytka už ze 3tí generace (2 generace před ní žili ve skleníku). :P co nadělám snad to nezabije alespoň mě

Old Post 16-08-2015 v 17:36 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 12


Tak jsme se pěkně rozkvetli. :-)pomalu ale jistě kveteme..

Tak jsem usoudil že si zaslouží kytíí trochu péče tak jsem ji trochu roztahal po prostoru pridal slepicince a pořádně zalil..Už jen trochu počasí a at to roste:-)
Jak jste na tom vy??

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 08-09-2015 v 20:41 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 13


Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 08-09-2015 v 20:45 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 14


)

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 08-09-2015 v 20:46 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 15

Cao krasny stromy fakt ze jo Hele ja jedu Blueberry x Criticall mass a cca 10dni kvetu a bojim ,bojim ze nedokvetu jestli bude takovehle pocasi :/ ale nechame se prekvapit Tak drzim palce at to kvete

Old Post 09-09-2015 v 13:43 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16

Taky mám White Widow a taky jsem se bál, protože už se mi ani nevlezou do skleníku, tak jsem to nějak pozaštipoval a aspoň to zhoustlo a to celkem dost Právě mě štve že jsem o několik týdnů později sadil blueberry ale ty začaly kvést mnohem dřív ale u těch WW to vypadá asi na celkem malé palice :/ ale pokud to dokvete všechno v pořádku tak to množství větviček na větvičkách zajistí nějaký výnos

Old Post 13-09-2015 v 08:31 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-09-2014 - Diesel - White Widow - 4 odpovědí
18-04-2008 - white rusian - 3 odpovědí
13-09-2005 - white widow na plagronu - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1785420 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív