Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Dneska Mi Vzali 3kg Pala
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

PROC
This poll is closed.
c:\OBRAZKY\KYTI\1 3 33.33%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(3) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0113 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(7) 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(15) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0126 3 33.33%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0123 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0126 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(16) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0114 0 0%
Total: 9 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
ottosson
Nový Člen

Karma uživatele ottosson - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5 

Palec dolů Dneska Mi Vzali 3kg Pala Příspěvek č. 1











DNESKA MI NAKEJ NEMAKAČENKO VYBRAL ZAHRADU KDE SEM MEL PŘIPRAVENO TAK 3KG HULENÍ NACPANÝHO UŽ DO SKLENIC A PŘIPRAVENÝHO PRO ZAKOPÁNÍ KDYBYCH TOHO GRÁZLA CHYTIL TAK BYCH MU UŘÍZL KOULE. CO VY NA TO? CO NEJNI MOJE DO TOHO MI NIC NEJNI!!!! ALE SVINĚ JEŠTĚ NEVIMŘELI NEJHORŠÍ JE ŽE MUSEL JÍT NĚKDO NA JISTO. :grrr:

Old Post 10-11-2004 v 23:02 PM
ottosson je offline   Profil uživatele ottosson   Find more posts by ottosson   Foto galerie člena ottosson   Click here to Send ottosson a Private Message   Add ottosson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 2

hele mels to fakt vymakly, 3kg je docela hafo neee?? jak velky si mel policko??cos tam mel za genetiku?? aspon k+ kdyz ne 3kg

Old Post 11-11-2004 v 06:34 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipan
Stálý Člen

Karma uživatele Pipan - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3

to hodne teda nasere!!FAKT bes FLOWERS!!!!!!!!nic ti nezavidim!!!Good luck a taky K+

Old Post 11-11-2004 v 12:07 PM
Pipan je offline   Profil uživatele Pipan   Find more posts by Pipan   Foto galerie člena Pipan     Add Pipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4

Hmmm, veřím, že tohle pěkně zamíchá žlučí, člověk se o to celý rok stará, běhá, těší se a pak mu to zhulí nějaké zmrdstvo.
No pokud pro to šel někdo najisto, tak budeš muset zřejmě dlouze popřemýšlet nad svými "kamarády" a lidmi, kterým věříš, kterým ses zmínil nebo ukázal.
Abych pravdu řekl, také jsem pocítil tento podivuhodný obraz "vřelého přátelství" na vlastní kůži v několika podobách, i když těm tvým třem kilům opravdu konkurovat nemohu.
Jednou se mi ztratila množstevně zhruba sedmička hulení, když byl u mě někdo na návštěvě, dodnes nevím, kdo to byl, protože jsem to zjistil až po delší době, takže v podezření jsou všichni, co u mne v té době pobývali, jindy mi někdo zase otrhal část úrody, zrovna když jsem byl na tři dny pryč a všichni to věděli, náhodička?atd. atd.
Nejhorší pocit bezmoci nastane, když člověk po něčem obdobném vyselekuje ze svého pohledu pouze spolehlivé lidi, kterým věří a kterým se zmíní nebo ukáže a stane se to znovu. A obviň nebo dokazuj něco komukoliv, když jsi ho nechytil za ruku, zvlášť dobrým kamarádům, člověk se v tomto pohybuje na dost tenkém ledu, nechceš nikomu zbytečně ublížit, obvinit nebo znepřátelit, ale přitom víš, že někdo z nich to udělal, je to hnus, můžeš pouze předpokládat.
Nemá smysl to nějak řešit nebo si tížit mysl, je třeba se smířit s tím, že člověk je tvor chybující a po světě chodí dost zmrdů, kterým není nic svaté, a některé z nich můžeš nevědomky jistou dobu počítat mezi své přátele, nejlépe je nikomu nic neukazovat, neříkat kolik a kde a tím si ušetřit aspoň částečně své zklamání, v opačném případě je nutno počítat s možnými neblahými následky v přímé úměře rovnající se výši jedinců vědoucích o tvých aktivitách, ale vím, že je to těžké, člověk se chce pochlubit a podělit se se svou radostí a úspěchy. Je třeba asi brát lidi takové jací jsou, protože to stejně nezměníš, spíše se zaměřit na bezpečnostní prevenci.
Vždycky říkám, že hulení máš jisté až když to zkouříš.

Jinak mimochodem moc hezké kytečky, o to více to musí mrzet, k+ za snahu a na žal.

PS: Jinak, nemyslete si, že mám za kamarády samé zmrdy, drtivá většina je v poho a nic takového by mi nikdy neprovedla, ale člověk se u někoho občas spálí.

Old Post 11-11-2004 v 13:49 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ottosson
Nový Člen

Karma uživatele ottosson - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 5

to máš recht a mrzí nejvíc to že se mi ten zmrt bude dál vklidu koukat do očí a v duchu se smát. už asi tuším kdo by to mohl bejt ale kyti se mi asi už nevrátí no co život de dál a už se nemůžu dočkat až to zase začne rašit ze země a já se o ty moje prdelky budu moc postarat aspoň že fliček zůstal začínat zase od začátku by byla pekná moročina už mi letos jeden vychytanej flek sklidili myslivci.
pro mě je stejnak největší droga to samotný pěstění a to mi nikdy nikdo neveme..............................................................................doufám
mír a čistou mysl hold musíme žít jako bojovníci a všechno špatné je pro něco dobré

Old Post 11-11-2004 v 17:24 PM
ottosson je offline   Profil uživatele ottosson   Find more posts by ottosson   Foto galerie člena ottosson   Click here to Send ottosson a Private Message   Add ottosson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 6

Je mi fakt blbý to řikat, ale to tě "Bůh" potrestal za to, že jsi toho měl tolik. Tomu se říká obžerství a je to jeden ze sedmi základních hříchů východní víry (teď nevím přesně který). 3kg je fakt moc.

Old Post 11-11-2004 v 19:12 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 7

co k tomu dodat? asi jedine to, ze vyhodou zivotnych neuspechov je, ze stratis falosnych priatelov, inac K+ za fesacke kyticky



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 11-11-2004 v 20:01 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

hahaha se podivejte poradne na ty fotky .. si vazne myslite, ze jsou jeho? najivky ! A jeste takovy drsne smysleny pribeh jak nechal 3 kg huleni venku jak od nejakyho mimina a vy mu to tu pekne zerete a karmujete ho o coz mu od zacatku vlastne slo hahaha .. pekne sem se pobavil .. K-

Old Post 12-11-2004 v 00:54 AM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

To grower
Hmm, to jsou celkem dost silná obvinění, máš pro ně nějaké podložené důkazy, viděl jsi ty fotky jinde, u někoho jiného, když jsem to teď prohlížel, tak krom jedné fotky, která vypadá tak trochu jako fotomontáž jsem nic divného nepozoroval, ale spíš jsem možná slepý a je to dost rozmazané.
Mno prvně jsem si ty fotky vůbec nezvětšoval a chápal jsem to tak, že mu to někdo vzal z chaty ze zahrady, ne že by to tam měl volně položené, no to by byla vážně pěkná kravina.
Abych řekl pravdu, původně mi přišlo trochu divné, že se tu někdo zaregistroval a hned tu píše, že mu čorli 3 kila hůla, ale pak jsem to hodil za hlavu, lidi jsou různí.
No každopádně jsem zvědav na vyjádření ottossona...
Jestli je to obvinění pravda, tak je to vážně skutek hodný pěkného kreténa a my jsme blbí, že jsme to tak žrali.

Kolikátý případ podobného charakteru už se tu v poslední době udál, je toho stále víc a víc, hnus, ku*va děcka, serte na pičoviny, nepruďte a běžte si raději tahat kačery. Poslední dobou je to tu čím dál víc přezmrdováno. Mno pěkně jsem si po ránu pokazil páteční náladu...

Old Post 12-11-2004 v 08:44 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od gr@wer
hahaha se podivejte poradne na ty fotky .. si vazne myslite, ze jsou jeho? najivky ! A jeste takovy drsne smysleny pribeh jak nechal 3 kg huleni venku jak od nejakyho mimina a vy mu to tu pekne zerete a karmujete ho o coz mu od zacatku vlastne slo hahaha .. pekne sem se pobavil .. K-

neviem preco by nemali byt jeho ha? nepoznas prislovie podla seba sudim teba? falosne fotky asi teda davas ty. nie?
inac kamsovi sa stalo daco podobne . akurat ze mu to vycorovali rovno z
pivnice (sklepa)



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 12-11-2004 v 09:05 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 11

..TO SU ALE PICOVINY!
Do tych flasiek si vtlacil cele kytky aj s korenom? DELAM SI SRANDU.
fajne kytky
k+
ps:kolko flias to bolo?

Old Post 12-11-2004 v 10:01 AM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Upozornění Příspěvek č. 12

lol....

kdyz si uvedomim, ze se mi neco podobnyho muze kdykoliv klidne stat.... tak se mi krouti nehty na nohou......

kdyby me ted nekdo ty sklenice ukrad, tak bych si to asi hodil....

nezbejva nez cekat jestli nekdy nekde nenarazis na neco Tobe dost povedome....

...zbylo ti aspon neco????

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Naposledy upravil kernelerror 12-11-2004 v 12:10 PM

Old Post 12-11-2004 v 12:04 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 13

Bad luck, takovyho smrda bych asi nasel a zapalil

Old Post 12-11-2004 v 21:29 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 14

to Ukulele : bohem nazvýám celej ten hyperprincip, aby to lidi nejsnáz pochopili...

Old Post 13-11-2004 v 08:53 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 15

uz dlho som taku stupiditu o bohu nepocul kedze ho trestal tak jeho pomocnici mu vykradli policko a???? teraz lezia niekde tancuju po luke nahy

Old Post 14-11-2004 v 12:25 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilek
Nový Člen

Karma uživatele Ilek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 16

Celkem zajimaví nazory ale myslim si ale nevim proč by si měl nikdo vyjmešlet takovejdle příběh jenom kvuli tomu aby ho tady lidi oplakavali, domnivam se že to je tak padesat na padesat něco pravda něco lež ale nedivil bych se ničemu lidi jsou čím dal divnějši ja bydlim v takovi malinky vesničce (prdel 5) všude jenom lesy ,louky a tak a i když jsem si myslel že mi vyjdou všechny pole těžce jsem se mílil zbyla mi jenom menšina takže tak za par měsícu se budu muset obrati na kamarady a jedost mozny ze potom vlaste budu kořit moji pracně vypěstovanou urodu a ani o tom nebudu vědět to mě pěkně Sere ale kyti to jsou pěkný

Old Post 14-11-2004 v 20:41 PM
Ilek je offline   Profil uživatele Ilek   Find more posts by Ilek   Foto galerie člena Ilek   Click here to Send Ilek a Private Message   Add Ilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6830310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív