Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj bubbler v komoře ;-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

UPDATE - 28.4. Příspěvek č. 33






Zdar fetaci ,

tak sem po velmi velmi dlouhe dobe konecne nasel nejaky ten cas a hodim sem nejaky UPDATE.
Stalo se toho hodne...proto toho bude vice najednou. Po celou dobu jsem se snazil delat nejak pravidelneji fotky, takze snad se nekomu zalibi .

Prvni varka je z 28.4., a sice ze dne kdy jsem delal druhou varku rizku . Prvni varkou jsem obsadil pestirnu a rozjel rust. Tzn. tri matky a 8 rizku na rustu. Jeden z nich GWS je tam od 20. ledna, takze ten prerostl, nicmene v prubehu jeho rustu jsem ho taky smikal.

Vcera jsem prepnul na kvet , takze pocitam, ze nejak ke konci cervence bych mohl sklizet. Nejvetsi starosti mam ted s vedry, co jsou venku, takze musim svitit pres noc a premyslim o konstrukci nejakeho chlazeni...ale zatim stejne nemam cas na jeho realizaci.

V pestirne uz je taky novy svetlo (na kvet - sodik 400W)...na fotkach je jeste 250W MH.

....jinak v pestirne mam 4x Power Plant, 2x Hawaian Indica a 2x Great White Shark ...jeste jednou diky harymu za vstupni kapital

No a ted uz prestanu kecat a uploaduju sem ty slibovany fotky...asi nemusim vyzivat k tomu, ze pokud sem neco vynechal a nekoho to bude zajimat...ZEPTA SE !!!

Fotka:

č.1 - Matka Hawaian Indica
č.2 - pohled na drobotinu
č.3 - 4x PwP
č.4 - 2x Hawaian Indica na levych stranach kyblu a 2x GWS na prave strane (ten vzadu je jiz zminovany macek, ktery prerostl)...mam k nemu zvlastni vztah , takze se prdelka jmenuje po moji drahe polovicce...nakonec i ta kvetinka, co mi prerostla minule, nesla jeji sladke jmeno - lisi se jen v rimske cislici ...nicmene nedelejte si podle toho zavery o vzhledu me drahe , zelena ani prerostla neni

č.5 - pohled na tri matky v matkarne - vlevo HI, vpravo S.A.G.E. a uplne vzadu PwP; v levem dolnim rohu je videt kus parnicku z Baumaxu - vyborna vecicka

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 27-05-2005 v 23:52 PM

Old Post 27-05-2005 v 23:00 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

UPDATE - 15.5. Příspěvek č. 34





Fotky jsem bohuzel delal fotakem se slabsim rozlisenim...takze omluvte horsi kvalitu . Matky jsou trosku pristrihnute...

Foto:

č.1 - matka PwP
č.2 - matka S.A.G.E.
č.3 - matka HI
č.4 - GWS - Ivana

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 27-05-2005 v 23:27 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

UPDATE - 26.5. Příspěvek č. 35






...no a posledni fotky, co jsem zatim delal tesne pred prepnutim na kvet...uzijte si leto a preji vsem hodne slunicka a hlavne pohodicku a dobrou naladu .

Foto:

č.1 - Matkarna
č.2 - vlevo 2xPwP, a pak "nahore" 2xHI a "dole" 2x GWS
č.3 - to samy, jen jsou videt jeste uplne vlevo dalsi 2xPwP
č.4 - 4xPwP
č.5 - 2xHI a 2xGWS

...jo jeste vsem preji pomale a pohodove tempo...takove, jake maji mazlicci a hulici radi

Mejte se,

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 27-05-2005 v 23:42 PM

Old Post 27-05-2005 v 23:35 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

28/12 Příspěvek č. 36





...bohuzel mam kameru v oprave, takze musim pouzivat svuj stary fotak s rozlisenim 640x480...takze nic moc kvalita...ale jen tak pro porovnani!

...na kytkach je videt, ze jim 34 stupnu nesvedci, ale letos uz s tim nic neudelam...v rijnu jedu pracovat do zahranici, takze dalsi growing az na jare...mam v planu nepodcenit ventilaci a nakoupit poradny vetraky (diky xmalcolmovi za inspiraci v jeho SUPER threadu!!!)

...jinak v bubbler cislo 2 (pocitano ZPRAVA) doslo k obmene...jelikoz jsem spatne vymyl flasku od COCA-COLY...tak mi chciply dve kyticky (uplne jim to nazralo koreny...takze v kombinaci s horkem mi pak uplne uschly ...zrusil sem tedy 2 matky a dal je misto nich...

Takze matku mam uz jen jednu - Power Plant...no a tu nekomu daruju...jelikoz od srpna se o ni uz nemuzu starat


...jinak doufam, ze s kyticek preci jen neco vymacknu...i pres hrozivy horka

Mejte se!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 23-06-2005 v 16:17 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

POPRAVA! Příspěvek č. 37






Zdravím vespolek,

končil jsem ted v červnu ve škole, takže povinností bylo moc. Navíc mi ze všech kytek zbyly jen 2, poněvadž můj větrací systém nezvládal ty vedra.

...ale abych to tu nějak zakončil, tak jsem udělal pár fotek hotového produktu ze 2 kytek. Při popravě sem bohužel foťák zapomněl...


...rád bych se prozatím rozloučil s aktivním pěstováním a se všemi tady na groweru. Odjíždím do GB vydělávat keše...a na jaře se těším nashledanou.

Chystám už svůj vlastní growroom na míru a už nyní se těším, jak budu upgradovat.
Plánuju i seriálek...tak mi to snad vydržím


Děkuju a mějte se tu blaze!

S pozdravem a dobrým HIGH se loučí,

TalShiar etc.


P.S. Přežily 2 POWER PLANTY
Zhuluje to do pohody...je to střední síla a moc mi to chutná. Je to takovej ten typ, co Tě nezhulí do sraček, ale do velmi příjemné a mazlivé vnitřní pohody!
Chuť mi přišla taková...zvláštní...řekl bych i exotická...ale to už si asi moc vymýšlím

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 06-09-2005 v 22:08 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1791150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív