Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj bubbler v komoře ;-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Tungsram Příspěvek č. 17

...tak kamos ji prej kupoval podle rad ve FAQ, takze bych to mela byt ta Tungsram HgMI...zatim tohle byl muj prvni pokus, takze takhle zarivka tam byla i na kvet...pocitam, ze tuhle sklizen uz budu mit na kvet jinou zarivku...doporucis mi nejakou...nebo mam zase hledat ve FAQ?!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 20-01-2005 v 14:16 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Vražda... Příspěvek č. 18











...tak jsem v patek popravoval a nezapomnel sem ani na par fotecek...takze krasky uz jsou v nebi a ja ted muzu vyuzit jejich prach a popel

Kytka focena pred lednickou v celku je ta nejvetsi...mela 1,34 m...dodam pak jeste vynos...resp. index GE, ale vzhledem k tomu, ze to byl prvni indoor neocekavam velke vysledky...palice schnou celkem rychle, ale je to taky podminkama, kde je susim...nemam idealni podminky

...jinak mam uz nove rizky...tak dam vedet, jak se mi vede po druhe...zatim nektere vypadaji, ze to zabali, ale necham se od nich prekvapit...mam jich 7, takze jich kdyztak zbyde 5

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 24-01-2005 v 21:53 PM

Old Post 24-01-2005 v 20:52 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Lotosový květ Příspěvek č. 19

...pokud se dobre podivate, tak nejvetsi kyticka ma krasny kvitek nahore...pro me je to odmena za pestovani a rikal jsem si, ze je to Lotos :-D

...takze tady jeste dva detaily Lotosoveho kvetu

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 24-01-2005 v 21:30 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 20



...sem zapomnel prilozit...

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 24-01-2005 v 21:40 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 21

Máš to moc fajnové, akorát lotosový kvítek = spálený vršek

Old Post 07-02-2005 v 15:09 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

to: nozdra Příspěvek č. 22

...no myslel jsem si to... ...nicmene bylo to tak krasny!

btw. vcera jsem dostavel matkarnu...na konci tydne mam sodikovku 250W ...usetrim, protoze potrebuju aby se zatim vetvily...

Navic mam problem s teplotou....zmensil jsem prostor a vetraky SUNON uz nestihaji. HOME MADE stinidlo uz neuchladi skoro nic...teplota byla az na 36 stupnich C!!!!...si vemte 400W v plechu ...navic mi odesel zdroj u vetracku...takze EURO 1...co jsem stejne chtel koupit fakt nestiha!!!!


....CEKAM na COOLTUBE od Kavaliéru JAKO NA SMYLOVANI BOZI!!!




Takze jsem tam zavesil 2x Phillips Aquarelle, 10000 K a jednu TLD 90 De-Luxe...jsou to ty pulemtrovky...alespon doufam, ze sem to tady napsal dobre a rozmery sedi k tomu oznaceni...

Vsechno sem taky oblepil MYLARem...tak doufam, ze se to osvedci a kyticky se budou mit jeste lip...az bude nejak vice cas...nafotim a hodim to sem!

Mejte se!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 11-02-2005 v 16:05 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

UPGRADE - Mylar+zvlhčovač+matkárna Příspěvek č. 23

Zdarec hosani a divky,

tak jsem po moji prvni urode indoor vyrobil s kamaradem matkarnu.
Prepazil jsem dosavadni prostory ve vysce 1,6m polickou koupenou v HORNBACHU z nejakyho toho jejich lepenyho sajrajtu.

Policka visi normalne na uhelnicich resp. vrutech. Teda nemel sem vrtacku, jeste ze mam hodny kamarady, kteri pri mym novym rozmaru skacou jak potrebuju ...

Mistnost jsem misto alobalu vybavil Mylarem...ktery jsem nasel v podobe Zachrannych izolacnich dek.

No a aby vse bylo kompletni...zakoupil jsem i novej zvhlcovac...z 30% mi to na pulce maximalniho vykonu (380ml/hod) dostal treba klidne i na 95%...jedu ted 70%...jelikoz jsem na rustu.

400W jsem prozatim po dobu rustu nahradil 250W Tungsram HgMi...teplota 26-28 stupnu C.
Jelikoz mi shorel zdroj pro dva SUNON vetracky, ktere byly na stinidle, vzal jsem normalni zdroj do pocitace a pridal jeste tytez vetracky.

Ve stinidle je EURO1, ktery mi to zatim uchladi, nez budu mit COOL TUBE. Dale mam na tom zdroji od pocitace 4x12V vetracky...jsou pripevnene zespoda k policce (prepazuje tu mistnost), ve ktere jsou diry. Vzduch by mel tedy jit i nahoru, kde je zavesen vetrak a ten odvadi teplotu, kterou nestaci odvest EURO1.

V tomto prostoru nahore je matkarna...tam tolik tepla vznikat nebude, tak uvidime co vymyslim potom...ale spoleham na tu COOL TUBE!

...no tak to je asi vsechno...prihodim foto, ktere jsem poridil svoji kamerou CANON MVX 250i...mam ji od podzimu, ale teprve ted sem s ni zacal fotit

Mej se!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 25-02-2005 v 15:41 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Fotky 1280x960 part 1 Příspěvek č. 24






Foto č.1+č.2: Záchranná izolační deka

http://www.conrad.cz/DetailPage.asp?DPG=59627

Foto č.3: Jak jsem psal...byvala mala spizirnicka

Foto č.4: Ultrazvukový zvlhčovač

http://www.ecl.cz/DetailPage.asp?DPG=35428

Foto č.5: Pěstírna...

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 26-02-2005 v 12:11 PM

Old Post 25-02-2005 v 18:41 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Fotky 1280x960 part 2 Příspěvek č. 25










Foto č.6:

Foto č.7: Sunon větráčky na pravé straně

Foto č.8: Sunon větráčky na levé straně

Foto č.9: Uvnitř matkárny - pro porovnání s předchozími fotami na začátku

Foto č.10: Matkárna

Foto č.11: Pěstírna plus matkárna

Foto č.12+13+14: rizky od haryho - timto mu dekuji za material!

12 - S.A.G.E.; 13 - dole Great White Shark, nahore Hawain Indica (tady si nejsem jistej, protoze to slo spatne identifikovat); 14 - Power Planet

Takze doufam, ze porostou a budou delat radost. Planuju nakup seminek...me ucarovaly barevny krasky v Reflexu...Cannabis Cup 2004

...poradite mi nekdo odrudy, ktere mam hledat!!! DIKY!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 26-02-2005 v 13:09 PM

Old Post 25-02-2005 v 19:18 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 26

to La-Halaaa: No ja prave tu folii kupovat nechtel, jsem si rikal, ze Mylar ma velmi podobne hodnoty (lepsi?) pri odrazeni svetla. Horsi je to samozrejme s vyhlazenim, ale jelikoz bych tu folii musel stejne lepit na zed (omitka)...

Stejne bych pouzil oboustrannou lepici pasku (nevim, jestli bych na omitce drzela)...a nevyhladil bych to nikdy ouplne...

Tak jsem si rikal, ze koupim radsi vice tech dek (1ks/41,-) -8- a pokusim se to co nejvice napnout pomoci "pripinacku" (nevim pod jakym jmenem to fakt vyrabeji, ja to mam od detstvi pod timhle pojmem :wink...

...moje uvaha je taky takova, ze pokud ta deka neni napnuta dokonale, budou tam ztraty...jenze dle meho uvazeni to nebude vice jak 10%...takze jsem stejne usetril...protoze folii bych nenapnul v podobnem meritku...nebo se mylim...budu rad, pokud mi to vyvratis...klidne to te folie investuji...

ad Bubblery-kyble: Mam 10L kyble...jelikoz je sirka toho vyklenku 44cm...rikal jsem si, ze hobok (to je ten kulaty tvar) bude lepsi nez valec ("natazeni" do sirky 44cm a vyuziti co nejvice delky skrine-173cm)...mam tam pak vsechny ve stejne vysce...vejdou se tam 4 (mozna 5)...tj. 8 kytek, tj. staci bohate

Diky za tipy...mrknu a kdyztak se jeste budu ptat na neco co najdu...

Zdar a silu!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 26-02-2005 v 13:31 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 27

to La-Halaaa: Jasny...deky uz visi! Je to videt na fotkach

O tech nadobach jsem taky premyslel, jenze sem chtel zatim usetrit a tyhle 15L kyble jsou zatim dostatecny...jen se musi casto dolevat voda, resp. menit hnojivo.
Urcite bych spise investoval do EC metru nez do nadoby, to asi prijde az nakonec

Jinak dekuju a mej se!

to Panjahoda: Dekuju!

Nemas vubec zac, jsem rad, ze mohu pomoci, sem to tady proto zakladal

Ja tam nakoupil digitalni spinaci hodiny...spokojenost!


Kavalier: Sem je chtel popohnat, tak sem jim na psal na kavalier@kavalier.cz a prislo mi, ze od 17.3. bych mel mit zbozi v jejich podnikove prodejne, a ze jestli chci, mam udat okresni mesto, ze by to privezl distributor.

Tak sem jim napsal, at mi to sem poslou pres MERCI...164,- Kc bez DPH plus 19% (oni si berou jen 15% tzn. 4% bude mit MERCI...coz je v pohode...). Jen abys mel cestvy info...


Co novyho ve skrini: Kyticky rostou a sajou...Power Plant je uz zraly na ostrihani a udelani rizky, pocitam, ze o vikendu nastriham prvni.

Dal bych asi i sem vedet, pokud by mi neco zbylo...kdyby mel nekdo zajem...

...jinak uz cekam na zpravu z Holandu o seminkach...dam vedet, co jsme s growerem Globe vymysleli za odrudy...

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 07-03-2005 v 16:13 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 28

...ve ctvrtek prisli roury z Kavalieru, takze po Velikonocich chystam mensi UPGRADE...taky sem si rikal, ze bych sem mohl hodit ty fotky rizku od haryho...dovolil mi udelat ze dvou matku...nafotim neco, abyste mi mohli rici, jestli se mi vede...

Jinak rostou trosku pomalu, je to taky tim, ze je dost ohybam, ale ted to s COOL TUBE poslape

...budu se tesit na konci pristiho tejdne na Vase postrehy

CUS!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 27-03-2005 v 12:08 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 29






Damy a panove,

dovolte mi predstavit temer jiz kompletne zarizenou GanjaSchrank


...namontoval jsem COOLTUBE podle navodu czehglocka (viz. forum Cool Tube za 10 min.) a koupil do ni vetrak TDM 200 (200m3/h). Do matkarny jsem poridil HEF 150 (280m3/h)...takze teplotu bych uz mel mit zmaknutou...prvni zatezkavaci testy vysly na 1...
Na fotce s COOL TUBE je na leve strane videt ten TDM a pred nim je jeste filtr jen na zachytavani prachu (standartni mrizka co prodavaji v Hornbachu etc.).

CT jeste chybi stinidlo, ale to by melo byt hotove po vikendu...nafotim a kdyz bude zajem...hodim to sem!

Take bych chtel ukazat moje maly prdelky ...teda mam na mysli kyticky Svoji zadnici bych Vas nerad odrazoval ....

Kyti: Na to, ze jsou ve skrini nekdy od konce ledna, tak jsou maly...taky je to tim, ze jsem se jen snazil co nejvice zastrihavat a kolinkama z nich udelat bonsaie....posudte sami, jestli se mi to dari (u Power Plantu uz podarilo ).
Nicmene za posledni 3 dny, co jsem vymenil stinidlo (homemade) za CT je to nesrovnatelny (pouhym okem viditelny) rozdil, jelikoz opravdu jedou a jedou!!!

Mejte se a at se dari i Vam ostatnim!

TS

P.S. Kyti...Power Plant, S.A.G.E., Hawain Indica a Great White Shark (tyhle dva posledni modely jsou u sebe - ta horni je HI)

Pokud nekdo zkusenej mrknete na fotku S.A.G.E. uvidite atypicke zbarveni listu...ma podezreni na pH...ale pokud me nekdo ujistite, co to presne je...budu vdecny! Hledal jsem, ale nic podobnyho se mi bohuzel nepovedlo tady na Groweru objevit!

Cus...

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 02-04-2005 v 21:48 PM

Old Post 02-04-2005 v 21:29 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 30

To Panjahoda:...kamarad by mi to mel vyrobit z plechu...tak to kdyztak muzu nafotit...nicmene mam podobne reseni v rukavu jako Ty, pokud by to neslo udelat, nebo kdyby zapomnel!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 02-04-2005 v 22:15 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Stinidlo READY Příspěvek č. 31




...tak jeste mensi update po pridelani stinidla. Je to kus roury, ktery se nasazuje na CT a z druhe strany se na tuto rouru nasadi sonoflex.

Skrz rouru jsou provrtane tri diry (2 na srouby a jeden na vyvod pro kabely). Uvnitr trubky je pricka, na ktere je pridelana objimka.
Objimka drzi (po vzoru czechglocka) na patce, jez je privarena k pricce.
Zaroven je na patce privarene i stinidlo z nerezu.

...pro lepsi predstavu pripojuju fotky.

Preji vsem uspesny start do nove outdoor pestebni sezony a at se dari!

btw. novy update bude asi az udelam nejake rizky...tak hodim fotky, jak se jim dari.

Pocitam, ze budu postupovat podle Hlavy...

Mejte se!

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 05-04-2005 v 00:28 AM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 32




UPDATE: fotky foceny vcera 9.4. - je to ta nejvetsi kytka - Power Plant - matka

...jeste nez sem z ni vzal asi 10 rizku...

Jsem mel opravdickej pocit, ze jaro je tady ...

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 10-04-2005 v 23:34 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4408780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív