Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » čím stříháte,drtíte drolite a pod hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Co uprednostnujete?
Nuzky
Drticka
Prstiky
Mlejnek
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
já mám rád nůžky,ty používám hojně,ale často je ztrácím,takže pak přichází na řadu drtička............no a tu mám taky rád


takovou jsem měl, akorát byla dělaná podomácku silikonka... byla dobrá, ale moc toho nepřežila, možná že kupovaný jsou odolnější ale už se nám stalo že se na silný větwi zlomil zub

edit: a celkem mě zajímá... Dýmy, nemáš nějakej picture nebo líp odkaz na eshop? Tu drtičku se sítkem jsem asi ještě neviděl...

Yo man! Jah praise U!

Old Post 05-01-2008 v 14:31 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 114

Nasypat kouření do paňáka, vzít nužky a šmikat a šmikat :-) Nádherně se rozvyne vůně ganji takže když si člověk přičichne k tomu panáku tak je to paráda Á když je člověk línej tak drtička nebo mlýnek taky není špatnej.

Jednou mi kamoš ukazoval nějakou spešn fintu jak drtit když člověk nemá nůžky- vzal filmovku, dal do ní desetikačku, ganju a druhou desetikačku, zavřel ji a štěrchal. No nepovedlo se, měl ještě mokrý hulení ale u suchýho by to fungovat mohlo.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-01-2008 v 14:38 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od LordFitgerald


edit: a celkem mě zajímá... Dýmy, nemáš nějakej picture nebo líp odkaz na eshop? Tu drtičku se sítkem jsem asi ještě neviděl...


Těch jsou spousty. Tady

Tady je většina se sitkem, zásobníkem.. ,ale stačí zadat do googlu "drtičky se sítkem" a vyjede ti toho spoustu.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 06-01-2008 v 09:51 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 116


Drtička se sítkem je strašná výhoda!!...i samotná drtička...matroš se nedá vůbec srovnávat!...všechno krásně prohoří, joint je hezky rovnej, dobře se s tim pracuje..proste lahoda..nůžky by tuto práci neudělali ani za 100 let

A přidávám foto své drtičky, jež už má něco za sebou a jěště ani jednou nezklamala!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 05-02-2008 v 19:31 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 117

Koukám, že někdo má i ty plastový drtky a zajímalo by mě jestli když ji máte třeba dýl tak jestli ty zuby pořád držej ? Protože si chci koupit tuhle
- je průhledná, abych viděl jak se to šrotí
- má sítko, takže jednou za čas..

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Naposledy upravil Softly 10-02-2008 v 12:05 PM

Old Post 05-02-2008 v 19:37 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 118

jak kdy..kdyz u sebe nemam filmovku s nuzkama..tak to večinou nadrtim normalne rukama v energitce..ale co nepouzivam je drtička..

Old Post 22-02-2008 v 18:13 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 119

Tak už mám svou novou drtičku, ALu, celá. drtí fakt pěkně, pro mě teda mnohem lepší než nůžky a filmovka.

ale ještě si možná pořídim umělohmotnou - cestovní, do kapsy, tahle je dost těžká.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-02-2008 v 12:33 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Palec nahoru drtikola.... Příspěvek č. 120


čau taky přispěji svou trochou do mlínku...hh...
mám tuhle a jsem fakt spokojenej...po tom co jsem za cca 2 týdny odpravil už 3 drtičku (bud vylámal zuby nebo prostě rozbyl) tak jsem uznal že by to chtělo něco kvalitnějšího....tak jsem šel do téhle... http://www.klecka.cz/growshop/Kurac...egaleaf-II.html .....
a fakt super drtí jak o život je skutečně nerozbitná a vírobce na povrchovou ůpravu dává doživotní záruku ,k tomu opravdu ůčinný cleaner který pár let vydrží (skvělý i k čištění vulkána )....jedinou "klasickou" nevíhodou je pomněrně vysoká cenna... cca 1300!! což je podle mně fakt moc....jenže .....jsem v klečka shopu pečenej vařenej...hh....a shodou náhod jsem mněl za dva dny narozeniny ,což stačilo prohodit před rychardem (majtelem) ,ten se jen usmál a říká stou cenou něco uděláme .... a bylo s toho 900,- ,říkám beru a běžím domů testovat ....

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 23-02-2008 v 18:46 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 121


Drtička dřív nužkama ale to uz nikdy :p

Old Post 17-11-2008 v 21:46 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 122

plechova krabicka od 6 malych doutniku + manikurni nuzky + silny magnet( aby to nehrkalo ) = KATROVAČKA SÚÚÚSED 3000

Old Post 24-11-2008 v 16:11 PM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

Mam velkou plastovou modrou drtičku, ale tou jenom občas. Pak jsem si pořídil mlejnek, ale ten je jenom na domácí využití. No a na cestách používam velký nůžky na papír. Malejma nožíkama nenastříham Javaans tabák

Old Post 24-11-2008 v 16:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 124

ramon: a můžu se zeptat proč ten Javaanse stříháš?

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 24-11-2008 v 16:51 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 125


Mám obyč klasiku + nůžtičky, když to neni uplně suchý.


Jou .. ty s nanosítky se zdaj profi

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-11-2008 v 17:28 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 126

http://www.vaporizer.cz/drticky/drt...2d03347d5693b54 přesně takovou sem mněl ale ztratil em jí ateď je dost zdražili nwm proč

Old Post 24-11-2008 v 17:33 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

crackonos: jelikož ho cpu do bongu, tak chci aby se mi ganja a tabák dobře promíchaly. a klasickej javaans je takovej moc vláknitej, špatně se s tim pracuje. a konec konců, jsem zvyklej.

Old Post 24-11-2008 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru CONEY Příspěvek č. 128

Pořídil sem tuto new drtičku která vypadá jako bubínek s kolta ,je trojdílná ze sítkem na prach a je magnetická .Zatím nejlepší co sem měl.Cena krásná- 290 kč.

Naposledy upravil MANHUNTT 28-11-2008 v 13:25 PM

Old Post 25-11-2008 v 14:22 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9914510 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív