Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Na co myslite kdyz...?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Na co myslite kdyz...? Příspěvek č. 1

No - zajimalo by me, na co myslite tesne pred tim nez zapalite jointa? ... nebo predtim nez se rozhodnete ze chcete jednoho jointa spalit? ... nebo kdyz sazite kyticky? ... nebo kdyz uhasite jointa, kterej wam neudelal dobre? - Proste takowy ty zwlashtni pocity k "zelenymu rozhodnuti"

Ja si wetshinou pre zapalenim kazdyho jointa rikam procz to wlastne delam Potom pridu na to, ze delam dobre a wesele si to zhulim...

Old Post 07-10-2004 v 04:00 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

..........heh good thread.......
Já když balim nebo hulim jointa tak si to krásně užívám,nejlepší je poslechnout si u toho ňákou dobrou mjusik...a myslet na kamose atd.....pak to je teprv pohůdka


no a při sázení myslym na Jaha aby na mě myslel aby mi to zas někdo neukrad =(..........heh(=

Old Post 08-10-2004 v 12:18 PM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 3

...že vykouřím ty sračky, co se mi během dne v práci uložily v makovici!

Old Post 08-10-2004 v 13:06 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

myslim na to kdy ta zkurvená škola skončí protože kdybych nebyl na srač po a před školou nevydržel bych to na jednu učitelku jsem fakt si chtěl stěžovat,,,

Vím že nic nevím.

Old Post 08-10-2004 v 17:50 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest....
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest.... - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5

a jinak myslim na to jak to bude zkuřovat a vždy jsem efektem překvapen......Brka jak blázen ale hulení nevihulim hned jsem rozumný a šetřím a zvu hafo lidí

Vím že nic nevím.

Old Post 08-10-2004 v 17:52 PM
Harvest.... je offline   Profil uživatele Harvest....   Find more posts by Harvest....   Foto galerie člena Harvest....   Click here to Send Harvest.... a Private Message   Add Harvest.... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 6

NO než vodpálím tak mě prostoupí takovej pocit uvolnění že konešně zapomenu na to co jsem zase bylo ve školy (fronty, nuda, povinnosti,...) A na to co asi budu dělat zkouřenej. A celej jsem natěšenej na ten pocit nastupujícího HIGH :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 09-10-2004 v 18:57 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narbe
Stálý Člen

Karma uživatele narbe - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7

to luckymeg...yea...same feel...:-)

Old Post 10-10-2004 v 01:34 AM
narbe je offline   Profil uživatele narbe   Find more posts by narbe   Foto galerie člena narbe   Click here to Send narbe a Private Message   Add narbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

mno já to prožívám spíš jako rituálek ... slezeme se ... dáme jointa a pěkně si popovídáme ... sranda a tak ... prostě člověk zapomene na problémy v práci a je aspon na ty dve-tri hodiny uplně "za vodou"

Old Post 10-10-2004 v 09:35 AM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0286200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív