Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Help?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Normankey
Nový Člen

Karma uživatele Normankey - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Help? Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny, prosim vas o radu. Asi pred tydnem jsem zasadil sve kytky, po dvoch dnech mi zacali vychazet ze zeme, a po 5 dnech boli vsechny asi tak 10 cm vysoke, ale jednoho dne mi dve nejvyssi spadli... ted vypadaji asi tak , ze stonka je spadnuta ale vrcholek normalne stoji a je natoceni na vybojku...Nevite co je s tym?jak jim mam pomoct????Diki moc........

Old Post 05-09-2004 v 17:58 PM
Normankey je offline   Profil uživatele Normankey   Find more posts by Normankey   Foto galerie člena Normankey   Click here to Send Normankey a Private Message   Add Normankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

Hod sem fotos.Zda se mi ze nejak moc rychle vybehly ja mam kytku venku tak tyden a nema vic nez 6 cm.Mam to pod zarivkama.MOzna se ti vytahla moc vysoko a stonek neudrzel vahu to kytky delaji kdyz maji malo svetla treba mas moc vysoko vybojku a nebo mas vybojku na hovno.

Pan Ho vše bedlivě sledoval......

Naposledy upravil Pan_Ho 07-09-2004 v 20:30 PM

Old Post 05-09-2004 v 18:07 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 3

Řekl bych,že se vytáhly za světlem.Mají málo světla,rychle se vytáhly a protože stonek je příliš slabý,neudržel váhu lístků a proto se kytí zlomila,nebo ohla.Výbojku máš moc vysoko.Pro růst by bylo vhodnější použít světlo s větším spektrem modré barvy.Např. zářivky cool white.Na kytičky bys měl rovněž foukat větráčkem,aby měly tendenci bránit se a zesilovat stonek.

Old Post 05-09-2004 v 18:15 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 4

myslim z bez fotek ti nikdo nejak moc neporadi

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 05-09-2004 v 18:17 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

norman, čím na to svietiš?

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 06-09-2004 v 00:05 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 6

Mohlo by ti pomoct kdyz jim udelas nejakou podporu treba to ten stonek rozchodi.

Pan Ho vše bedlivě sledoval......

Old Post 07-09-2004 v 20:27 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Zdarec All,

mám také problém s tenkými stonky při základně rostliny..po 11 dnech je vysoká 12 cm a i když tam mám ofuk tak sílí pouze ta horní poloviny stonku..nemám tu možnost přihrnout hlínu ...
tak mě napadlo dát na tu slabší část stonku brčko ( na pití) odstřihnul jsem ho v poloviční délce slabého plus délka části která půjde do substrátu..podélně jsem ho nastřihnul abych mohl tím brčkem stonek obejmout a zapíchnout ho symetricky se stonkem do hlíny.. horní polovina stonku pak vykukuje a sílí pod vlivem ofuku a ta dolní mi zesílí pomaleji.
..zkoušel jsem to zesílit i bez brčka ofukem ale padalo mi to pořád..po dvou dnech pokusů jsem se rozhodl pro tento experiment a funguje to..=)
PS:..v brčku má stonek dostatek prostoru na zesílení časem.. myslím si že to není špatný nápad protože kytka sílí ohýbáním stonku pod vlivem působení ofuku..tak jsem nechal tu horní část odkrytou....

Jinak je třeba používat ofuk..poslouží dobře větráček od PC zapojenej do trafa..

Old Post 27-03-2011 v 19:28 PM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 8

Jak se vám táhnou moc za světlem, tak je opatrně vyndejte i s hlínou a bud je přesadte do většího , nebo je dejte hloub až po první liskty. Kytky nemají oporu protože jsou moc vysoké a moc slabé, kořeny nemaji jak se přidržet v substrátu.

Old Post 27-03-2011 v 19:35 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od killer69
Ja to mam zase naopak kitka mi za 8 dni vyletela ako stihacka do vysky 9,5 cm a stonku ma znacne dost hrubu primer 1,2 mm cca
Trošku moc nemyslíš ? Přihod foto

Old Post 28-03-2011 v 10:35 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

Lidi, Počasí se začíná oteplovat, takže pokud je to možné, dávejte kytky na slunce co nejvíc..nejlépe od 10 hodin do 15-- pak zase pod lampu dosvítit..stonek mi pomalu ale jistě sílí, dokonce lépe než pod indoor lehkým ofukem.. =)

Old Post 28-03-2011 v 10:42 AM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-08-2006 - Help! - 7 odpovědí
26-01-2006 - help - 5 odpovědí
17-02-2005 - plz help - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3823410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív