Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » tezke zacatky down under
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Obecné tezke zacatky down under Příspěvek č. 1


Jelikoz jsem se odstehovala->musim zacit taky sama pestovat...
Tak toto je muj zacatek...


to BohouR
tak teda hledej!

Old Post 19-08-2003 v 11:29 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 2

á další žena pěstitelka ,
a co že to tam máš a po čim to roste a v čem?

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 20-08-2003 v 07:52 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 3

tak tedaa...
ad co? Mam tam tak nejak vseho chut.Bohuzel ani nevim,je to jedno veeelke prekvapeni pro zucastnene.Jsou to proste seminka,co jsem posbirala po svete a jen tak si je ukladala,jakoze treba jednou zasadim,az nebudou zdroje...ta chvile jiz nastala!
ad kde? Zatim v kelimkach za oknem. Potom bych chtela presadit do kvetinacu a sup na balkon.Zadny strachy,tady to hreje hlavne v obdobi vasi zimy... Takze spoleham na silu slunicka.
ad v cem? Tyto seminka(viz obrazek) jsem vhodila rovnou do pudy... Nejake seminka klicej ve vode v popelniku(kde,doufejme,stejne jednou skoncej).Holt desert talirky nemam...Bohuzel nemam momentalne ani na pudu,takze jsem ji sla nasbirat k oceanu.Asi je i urodna,ovsem i na zizalky a kdo vi co jeste.Ty prubezne odstranuji pinzetou,ale uz ubyvaj...UF!Jo,jo,ty mrsky mi uz sezraly jeden klicek.Kez by u toho jednoho zustalo!!!
Asi je to vam profikum vsechno jen k smichu,ale mne vubec ne.Proste jiz delsi dobu nemam co hulit...a penize jeste chvili nebudou(ale na 1.hnojivo uz bych mela mit!!! ),tak jsem to zkusila aspon takhle.
Vsak uvidite->pokud budou good vysledky,urcite se budu chtit pochlubit...
Pokud vas napadnout nejake okamzite rady->budu vam moooc vdecna!

Old Post 20-08-2003 v 10:32 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 4

Tak podavam new info.
Dnes je tomu tyden,co jsem zasadila.Bohuzel jsou to jiz 3korinky,ktere ty ..r.. ozraly.Par rostlinkam se snad dari ale dobre,neb jiz vystrcily ruzky a koukaj na svet.
Jen co to bude stat za to,tak pripojim i foto.

mistniho casu:vecer
DOSTAVAM PANICKY ZACHVAT,ZE MI KYTINKY,AZ NA DVE,ASI VSECHNY UMROU........

Naposledy upravil Lora 22-08-2003 v 09:52 AM

Old Post 22-08-2003 v 03:50 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KARone
Stálý Člen

Karma uživatele KARone - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

v com to mas ??? v zemi z oceana? dobre som pochopil? to tam zastie?wow vela stastia

Old Post 22-08-2003 v 11:52 AM
KARone je offline   Profil uživatele KARone   Find more posts by KARone   Foto galerie člena KARone   Click here to Send KARone a Private Message   Add KARone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Palec dolů Příspěvek č. 6



Tak ubehlo 11dni od vhozeni...Vysledky nevypadaj zrovna good.Presto se 2seminkum dari pomerne slusne a tak jsem se preci jen rozhodla 1kytinku vyfotit.
Vsem a taky samozrejme sobe preji mnoho uspechu!

Old Post 25-08-2003 v 09:18 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

roztomilý

hele a to budesh pěstovat outdoor nebo pod lampou s klimatizací? Vono že down under přes léto asi pekelně peče... - aby ti pak nepomřely vedrem...
no jo.. a tam je teď zima ne?.. uf... planeta... hehe

thc?

Old Post 25-08-2003 v 11:17 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 8

Budu zkouset hrat australian OPEN .Presneji na balkonech.Uvidime,jak se to vsechno vyvine...No,ted je tu jako zima,ale je tu stale kolem 15-20 stupnu.Takze na to leto jsem taky fest zvedava!
Snad kytinky porostou->budu informovat...

Old Post 25-08-2003 v 11:46 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 9

preju ti aby se ti podarilo co mashh f umyslu .... kamarat je na zelandu a na toho bohuzel internetofe spojeni nemam tagze at se ti dari minimalne ako jemu ... ps: hehh . . . austraalijen oupn

z3zzz

Old Post 25-08-2003 v 12:44 PM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Obecné info Příspěvek č. 10



Tak podavam new info.
Dle fota je mozno videt,ze pocet kelimku se drasticky zredukoval .Spoustu seminek totiz zizaly (a vselijaka havet) pokousaly,takze ... Hlina se zrejme "ocistila" ve dvou kelimcich,tak jsem tam supla i ty seminka z popelniku (kde klicila),ktera vypadala nadejne.Ted je aktualni pocet 7 rostlinek (ta jedna neni videt,jelikoz je v jinem kvetinacku,kde je namichana uplne jina puda-takovy maly experiment;a jsou tam jeste seminka,ktera "pokulhavaji",ale je mi lito je zcela vyhodit ).Zatim se zda,ze kytinky i porostou.No,uvidime.Posledni 2 dny se chodily slunit jiz na balkon,jinak jsou umisteny za oknem,kam sviti cely den (teda pokud sviti).Dnes uz sun vykouklo,ale je pomerne silny vitr,takze se kytinky na balkone vselijak kroutily->proste se jim tam asi nelibilo,tak sly zase na puvodni misto.
So that's all...
Hodne uspechu vsem a sobe!


Hned,jak budu mit spravnou hlinu,tak je presadim hezky zvlast.

A jeste neco!Neni zrovna moc motivujici cist,jak vy vsichni jiz sklizite... Ale treba (!doufam!) taky dojdu tak daleko,budu se snazit,no...

Old Post 30-08-2003 v 03:11 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 11



Tak tedy.Ikdyz se nemam zrovna cim chlubit ,tak podavam new info a potvrzuji,ze kytinky rostou .
Dnes jsou cerstve presazene,tak uvidime,jak se bude darit.Jde o obyc hlinu pro indoor plants (ale tady je uplne jina nez v cz,mnohem vic kury a kaminku a vubec).
A az zitra zacinam hnojit-jde o seaweed plant food ,uvidime,zda se osvedci.
Takze vam vsem preji prijemnou zabavu pri sklizeni a sobe hodne uspechu pri pestovani!
CAUKY!

Old Post 10-09-2003 v 10:01 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 12




Tak 11.9. jsem prvne dala kyti nejakou tu vyzivu.Naredila jsem to dle navodu,coz bylo moc,takze kyti se krapanek popalilo.To bylo viditelne 5 dni po hnojeni.Ale rekla bych,ze celkove kyti uz pookralo a povyrostlo,coz mi dela velkou radost.Taky me tesi,ze uz povyrostly 5cipe listecky(zatim jen u 2kyti).Mimo jine jsem 18.9. vecer zarizla 2 kyti,tak uvidime,zda se zadarilo(holt,poprve...).Tot vse.
Mejky se vsichni krasne!A prijemne zazitky u ochutnavani...

Old Post 22-09-2003 v 11:45 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 13

Ne,neni tam vubec voda.Ja kdyz je nekdy vecer zaleji,tak pak tu vodu z podtacku rano uplne odstranuji(ale ono ji tam nikdy moc nezbyva).Snad to neni ale taky spatne?
Dekuji moooc za psychickou podporu a veskere rady,Mr.BohouR!
A dnes je tedy zkusim zase nakrmit,ale jen 1/4 davkou.Snad to zvladnou v poho.Musim,holt,koumat,neb jsem zacatecnik.

Old Post 22-09-2003 v 12:24 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 14

provedu!
dekuji.

Old Post 22-09-2003 v 12:35 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 15

2 Lora : ničeho se neboj.. neni to tak těžký zahradničení. Podle mě bys je už mohla přesadit do většího kquetináče - nebo estli sou to sazenice na venek, tak ok... - nevim jak to tam máte s teplotou teď...
Jinak podle mě výživu v zálivce třeba jen jednou za tejden a pak jenom vodu - to uplně stačí. Masivní hnojení je skoro zbytečný si myslim - vlastní zkušenost - v hlíně to roste pořád stejně.
každopádně.. jedééém - držim palec aby to bylo 100% samic

thc?

Old Post 22-09-2003 v 12:39 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 16

Hnojila jsem to prvne 11. a podruhe to bude az dnes-pausa kvuli spaleni.Holcicky jsou urceny na balkon.Co se tyce teploty,tak prave zacalo jaro a dnes uz bylo 32 stupnu,v 8:30 vecer bylo jeste 28,5stupnu...UF!Problem bych mozna videla v delce svetla.Nedokazu to ani prirovnat k CZ.Ted je od vychodu do zapadu sun presne 12hod.Ostatne ani nevim,co je to za seminka...
Deno,diky!Ja si taky drzim palce a o kyti mluvim jako o holcickach .

Old Post 22-09-2003 v 12:55 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7965110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív