Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Aku Rastlinu By Ste Chceli Vypjestit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kuchto1
Nový Člen

Karma uživatele kuchto1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 9  

Aku Rastlinu By Ste Chceli Vypjestit? Příspěvek č. 1

..Ja by som chcel vyslachtit "HASH REPU."
Mala by tvar klasickej repy co tahal dedko s babkou,zubate listky a koren tmavo hnedy.Nenapaadnee!
Na jesen vytiahnes zo zeme,oplachnes a rovno do fajfky nastruhas.
...NO NIEJE TO SUPER HALUSZ?!!

Old Post 03-08-2004 v 19:39 PM
kuchto1 je offline   Profil uživatele kuchto1   Find more posts by kuchto1   Foto galerie člena kuchto1   Click here to Send kuchto1 a Private Message   Add kuchto1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 2

...Ty uz to nehul,woe !!!

Old Post 04-08-2004 v 14:43 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 3

Old Post 04-08-2004 v 14:44 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

já bych si chtěl vypěstovat strom na kterým by rostly peníze...

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 08-08-2004 v 12:37 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 5

Fakt šťastnej bych byl kdyby mi ve skříni rostlo konopí, počkat vono už tam roste. Co s toho plyne? Jsem štasnej člověk :-°))) Jinak souhlasím s system_failure

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 08-08-2004 v 16:44 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 6

ja by som chcel vypestit grass na ktorom by namiesto sisiek rastli lysohlavky

Old Post 11-08-2004 v 18:27 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 7

Hrotik:

Old Post 12-08-2004 v 08:24 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

2 Hrotík: to bych potřeboval i já!!!Vstanout díky zhulu a lenosti 4x z 20 dní do práce (brigáda) je FAT drzost i NA mě!!!!

4 gona: tak to bych asi nedal!!!mít tolik LISONÍ!!!

2 system: až se ti to povede tak mi prosím dej větvičku a já si to naroubuju s jabloní se zlatýma jablkama!!!(svítím na ní 6to kilem)

4 lord: taky UŽ chci být tak šťastnej!!!!a už brzy budu!!!

2 kuchto: hmmm....hustá myšlenka

Old Post 12-08-2004 v 10:05 AM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9

jinak já bych chtěl dopěstovat svou SAGE (šalvěj) a taky STROM (teda KITI na stromě - fotozzz bude brzy) a taky kdyby se zadařilo tak vypěstovat KOKU a HERBAL (přírodní MDMA)!!!nevím kde bych je ale mohl sehnat....a když už sme u toho tak MESKALIRIN by taky nebyl k zahození!!!...često

Old Post 12-08-2004 v 10:08 AM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

Já si asi příští rok vypěstuju nějaký slunečniče, je to takovej magnet pozitivní energie

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-08-2004 v 11:06 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 11

mne by stacilo keby som vypestoval gres ktory by neskodil plucam
a nemusel by sa fajcit. stacilo by len privonat a clovek by bol hned HIGH ))))))))

Old Post 26-08-2004 v 13:26 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 12

Já bych si chtěl vypěstovat srejdu Pompa co byl v Arabele a von by mi pak vypěstoval co by mě napadlo.

"jako vždy i dnes"

Old Post 02-09-2004 v 11:14 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iXtiN
Stálý Člen

Karma uživatele iXtiN - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 13

Ja by som chcel vypestovat paradajky skrizene s taabkom.
Boli by hnusne, ale prijemne navykove.

A CHCEM SALVIU.

=)

Old Post 05-02-2006 v 14:55 PM
iXtiN je offline   Profil uživatele iXtiN   Find more posts by iXtiN   Foto galerie člena iXtiN   Click here to Send iXtiN a Private Message   Add iXtiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 14

ixtin: to bylo v
Simpsnech ne?
ještě by chtělo skřížit konopí s ostřužiníkem a pitbulem , a pak to naučit jak správně uškrtit každou čorku

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 05-02-2006 v 16:25 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 15

Chtěl bych kýtíz na které by rostli lysohřiby, místo listů cíga (nejlépe marlbora/lucky strike..origoš, žádnej bong) a rostlo by to rychle jako bambus... (mega) dobrý ne ? Pak bych si vzal asi řízek té kýtíz od "FlickerBird" proti čorkám

btw: jo a jinak bych chtěl zelí co má mega high..mám kámoše kterej ať si zapáli cokoliv je pořád "kooopr" nemluví a tak... tak bych chtěl zelí co by ho roveselilo aby začal mluvit a smál se a tak... to byste vidělo co by to pak dělalo se mnou (pojmenoval bych to super ultra mega giga shiva red/white/blue/black skunk x haze )

[size=1]

Old Post 05-02-2006 v 16:41 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iXtiN
Stálý Člen

Karma uživatele iXtiN - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16

FlickerBird : Hej, to bolo tam, a bola to pecka.
A CHCEM SALVIU

Old Post 05-02-2006 v 19:30 PM
iXtiN je offline   Profil uživatele iXtiN   Find more posts by iXtiN   Foto galerie člena iXtiN   Click here to Send iXtiN a Private Message   Add iXtiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1316830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív