Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Gypsy Nirvana Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Zdraví Příspěvek č. 1

Co si myslíte o téhle seedbance a jaké sou názory na ní ? Semínka za pakatel a někde sem čet, že semínka přijdou do týdne od odeslání objednávky.Díky

PS :: měl bych zájem o WW

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 25-07-2001 v 22:09 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Pohoda Příspěvek č. 2

Jak uz se psalo ve foru o Sensi seeds, tahle firma je dost dobra.

Je vlastne zprostredkovatelem prodeje seminek Dutch passion, Sensi seeds, Paradise seeds atd..

Ceny jsou vyborne a podle zkusenosti chodi objednane seminka do 10 dnu a jsou hezky zabalene v CD.

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 26-07-2001 v 08:29 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Nirvana Příspěvek č. 3

podle me neni zprostredkovatelem, ale spis si ty semena ta firma sehnala a dale je mnozi a pak prodaval, protoze jako zprostredkovatel neni mozny aby mel ceny tak 5x mensi


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 12-08-2001 v 12:53 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Adresa? Příspěvek č. 4

Aka je na nich webova adresa?
Nasiel som http://www.nirvana.nl
Je to ono?
Dik

Old Post 20-08-2001 v 18:20 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 5

Objednal jsem si u týhle firmy semínka. A dost by mě zajímalo za jak dlouho chodí objednávka.Četl jsem už že do deseti dnů, ale rád bych to věděl od někoho komu to tak už opravdu přišlo a ne že někdo něco někde slyšel.
Taky by mě zajímalo jestli nebudou problémy na hranicích.A problém s placením poslal jsem totiž devizovej šek.
Ted se bojim aby me nezavreli

[Edited by kudri on 20-08-2001 at 09:17 PM]

Kudri

Old Post 20-08-2001 v 20:03 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 6

nemam zkusenosti s gypsy nirvana, ale v drtive vetsine pripadu shopy posilaji seminka v "secure envelope" tedy nijak nenadepsane obalce (resp. nadepsane na nekoho uplne jineho). Pres ceskou celnici mi v minulosti prosly takove veci, ze jsem se az divil, takze v tohle pripade bud celkem klidne

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 21-08-2001 v 14:51 PM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manas
Nový Člen

Karma uživatele manas - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10  

Obecné gypsy Příspěvek č. 7

Bat se nejni ceho, seminka nejsou zadna ilegalni substance. Gypsy Nirvana posila v CDcku, takze nikoho ani nenapadne to zkoumat, na coz maj teda celnici pravo (peut etre ouvert d'office). Nechtel bych to zakriknout, ale myslim ze oproti tomu, co ukazujou na n@ve, celnici, teda ty "postovni" jsou hodni, resp. na to serou (dneska mi prisla zasilka od Amazing Nature ). Mne to od Gypsy Nirvana prislo za 8 dni, coz se mi moooc libilo a zase tam nekdy objednam.

"Le haschisch sera, pour les impressions et les pensée familieres de l'homme, un miroir grossissant, mais un pur miroir." - Ch. Baudelaire, Le Poeme du Haschisch, 1858

Old Post 21-08-2001 v 20:00 PM
manas je offline   Profil uživatele manas   Find more posts by manas   Foto galerie člena manas   Click here to Send manas a Private Message   Add manas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele manas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

Chlapi moc dík hned jsem klidnější pak Vám sem napíšu jak to dopadlo.

Kudri

Old Post 21-08-2001 v 21:43 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 9

a nebeha se s tema CD na celnici?? me to prislo od sensi v obalce az do schranky... ;-)

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 22-08-2001 v 22:34 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 10

Cokoliv, co je pod 30USD, resp. u nas deklarovano pod 1.500 Kc, tak na celnici vubec nejde, mam s tim docela bohate zkusenosti At uz je to v CDcku nebo v obalce, nemelo by to vubec celnici prochazet (jen celni postou v Praze, kde to dostane razitko BEZ CLA anebo na to rovnou serou). Musim potvrdit postreh, ze postovni celnici jsou v pohode, na rozdil od primych deklarantu, kteri jsou naprosti debilove a velice radi si s lidma pohravaji - jen proto, ze muzou ;(

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 23-08-2001 v 06:46 AM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

G. Nirvana je v pohode, posilal jsem to taky pres devizovy sek, prislo to za 10 dnu v cd. Proste pohoda

Old Post 23-08-2001 v 10:00 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 12

Mate nekdo zkusenosti s klicivosti seminek od Gypsy Nirvana?

Old Post 28-08-2001 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 13

Ta klíčivost po zkušenosti se Sensi by mě taky zajímala...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 28-08-2001 v 22:37 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dee
Nový Člen

Karma uživatele Dee - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička PLATBA U GYPSY Příspěvek č. 14

Má zde někdo přímou zkušenost s objednávkou u Gypsy?
Tj.v obálce zaslaná cash a zpět semínka v CD.Opravdu to trvá jen
10 dní a nejsou to vyhozené peníze?

Old Post 29-08-2001 v 20:11 PM
Dee je offline   Profil uživatele Dee   Find more posts by Dee   Foto galerie člena Dee   Click here to Send Dee a Private Message   Add Dee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 15

Me by zajimalo, kdyz jim poslu o necelou libru mene, (na postovne) co se stane. Mam nejake guldeny a takhle blbe mi to vychazi.

Old Post 30-08-2001 v 14:55 PM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 16

Tak už mi to přišlo .Celkem za 7 dní.Teď už ale čekám 4 den jestli to vůbec vyklíčí.

Kudri

Old Post 31-08-2001 v 23:18 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2013 - Pandora seeds - 38 odpovědí
25-02-2016 - Nirvana Seeds - 47 odpovědí
28-02-2009 - Kaya od Nirvana seed bank - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7025170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív