Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » mopuv outdoor 2004
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

políčko II / 17.6. Příspěvek č. 17








Jak jsem sliboval, tak jsem i splnil Sice jsme se cestou s kamarádem pořádně zapotili, ale výlet to byl nádherný. Jinak kytičky jsou včera zaštípnutý a jejich výška se pohybuje kolem 30 centimetrů. No každopádně se nám to začíná pěkně rozjíždět

foto č.1 - pohled z dálky, aby bylo vidět krásné utajení

foto č.2 - políčko..

foto č.3 - políčko, z jiného úhlu

foto č.4 - krasné řádkování

foto č.5 - od spodu

foto č.6 - z vrchu

foto č.7 - makro

Old Post 17-06-2004 v 23:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džarin
Nový Člen

Karma uživatele Džarin - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 18

Hm...musím konstatovat,že jsem mile překvapen Foliáček mám též ale nikdy jsem ho nepoužíval..ted mám nějaký kytky na balkoně a už se chystají do země,takže doufám že budou vpohodě...jinak klobouk dolů

Old Post 18-06-2004 v 12:42 PM
Džarin je offline   Profil uživatele Džarin   Find more posts by Džarin   Foto galerie člena Džarin   Click here to Send Džarin a Private Message   Add Džarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

I když návrat z hospy jsem tak nějak přežil, musim říci, že moc děkuji za vaše ohlasy. je to od vás moc milé, když slyším pokoru, aji neúspěch, který k tomu všemu samozřejmně patří...děkuji

Naposledy upravil 19-06-2004 v 01:37 AM

Old Post 19-06-2004 v 01:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 20

Foliák chválím, fakt dobrej ;-°) No a že je pekelně stráženej o tom by se dalo pochybovat, ale budiž :-°)
PS. pozdravujte Vildu a jeho bratra ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 22-06-2004 v 17:22 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

to lordWilliam: dík chlape ;o))) Střeženej teda je! a to se s tebou budu klidne hádat! ;o)))))) PS: pozdrav jsem vyřídil a děkujou

Old Post 23-06-2004 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 22

[účet odstraněn]

Old Post 23-06-2004 v 21:16 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

to grizly:

Je pravda, že je to červenice! Ostatně tahle hlína se najde po celým našem kraji. A v určitých místech to vidím jako velký problém! Ale toto políčko se sestává, jak jsem již uvedl výše, z hnoje + substrátu. Dokonce se to projevuje na kytkách, který začínají mít krásnou zelenou barvu (ale za foecení to zatím nestojí)

Jinak pokud bys chtěl uvést, které nežádoucí látky může obsahovat,Klidně napiš

Old Post 29-06-2004 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 24

To: Mopslik
Moje zamklá skříň je střežená víc :-°))))

PS. Jak se ve foliáku daří paprikám, prej ne tak dobře jako vašim kytíz, čím to asi je???

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 29-06-2004 v 20:09 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

to lordWilliam:

netuším o tvé zamklé skříní, ale budíž

Jinak papriky, jsou stále a jen pořád papriky Před pár dny jsem dokonce z matkárny vytáhl pár předklíčených ředkviček a jednu krásnou feferonku, tak doufám, že se mi o ní Vilda bude starat!!! No myslím, že je to dostačující odpověd

Vilouši sorry

Old Post 30-06-2004 v 01:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

návrat! Příspěvek č. 26








Zdravím všechny growery!

Jak je vidět...poslední příspěvek je starý nejméně dva měsíce, to mne vyprovokovalo abych z aktualizoval naše výpěstky (také mne mrzí, že nemám postupnout fotodokumentaci, ale jinak to bohužel udělat nešlo. Brigáda v zahraničí se holt odmínout nedá).

Něco ke kytičkám. Políčko, které bylo krásně kritizované, už bohužel neexistuje a neexistuje ani políčko druhé "u lesa". Dokonce dnes jsem se dozvěděl kdo to provedl!Mrzí hlavně to, že rostlinky byly cca v 50cm. V začátku květu..v tomto případě jsem tuhle svatokrádež vůbec nepobral! Takže se nám naše obzory rapidně snížily a zbylo nám jen střežený fóliák, samozavlažovací květináče a jedna rostlinka, která mne po návratu domů velice potěšila. Dál ještě dvě kytičky u kamaráda, kde už začínájí prorůstat zkrze skleník. Foliák se díky sluníčku začíná probouzet a slečny nasadily bohatý květ. Venkovky na tom jsou o trošku líp..mrkněte sami...

Na závěr ještě přeju všem čorkařům dobrou chuť!!!


fóliák

01 - 12 blueberry; kytky 2x štípané kůli své výšce...

02 - --

03 - stonek, spíše kus dřeva

04 - --

05 - krásné větvení

06 - jeden z kvetoucích výhonků

07 - začínající květenství

Naposledy upravil 11-09-2004 v 09:36 AM

Old Post 08-09-2004 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






samozavlažovací květináče



01 - silueta českýho skunčáku...

02 - makro předchozí kytky

03 - ještě jeden snímek

04 - makro jiné šišky

05 - makro další šišky

Naposledy upravil 11-09-2004 v 09:40 AM

Old Post 08-09-2004 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28





zahrádka



01 - pohled na celou rostlinku

02 - páreček

03 - z jiného úhlu

04 - makro style



Trochu slov..když jsem se zklamán vrátil domů ze zahraničí, z broukem v hlavě s vyčórovanýma kytkama..potěšila mne zpráva, že na zahrádce roste samovolně jedna kytička..díky indooru(také díky tomu, že nevyužitou hlínu nosím právě na kompost), pěstování jsem se však snažil na zahradě zavrhnout (sousedi sousedící vrhající nehezké pohledy). Velké díky mému otčínovi, který se mi o ní pěkně staral, zalíval a zaštipoval ;o)


Všechny rostliny jsou hnojeny Phytaminem, jako postřik, část zálivka. Dále PK 52+34



Naposledy upravil 11-09-2004 v 09:52 AM

Old Post 08-09-2004 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 29

Těch zcizených kytiček na je fakt škoda, soucítím s váma. Ale foliák vám to jistí, ne ;-°) A ještě jsem se chtěl zeptat zdali vyrostla i Little Cat? Slyšel jsem cosi že se jí nedařilo zrovna nejlépe :-°(

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 09-09-2004 v 07:27 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

to lordWilliam:

To jsme rádi, aspoň za soucítění! Fóliák se pěkně rozjel, takže jistota tu je Nepobírám tvoji otázku...Little Cat? O co prosím tě jde? ;o) Vilouš to též nepobral! Měj se...a ty řízky co jsi chtěl, by do týdne měli být prorostlí...napiš do PM, jak z dopravou...see ja!

Old Post 11-09-2004 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17.09.2004 Příspěvek č. 31









Opět menší aktualizace, tentokrát foceno za slunečného počasí..tak se je možná na co koukat..jen dodám, že se jedná o 13 řezanů matečné rostlinky blueberryho..

jinak část je již ořezaná, díky velké vlhkosti a hnilobě, která postihla hlavně stonky..

rád bych také slyšel nějaké hodnocení..jelikož jsem si zprvu říkal, že tento modýlek na outu moc nevyprodukuje..opak je skutečností a hlavně, i když podstatná část je nedokvetlá, tak se jedná o chuťovku..jakou blueberry je a provždy pro mne bude..

see ja!

Old Post 25-09-2004 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17.09.2004 Příspěvek č. 32







samozavlažovací květináče

Dvě opozdilky, ale již se suší v nádherných 12-18 °C. Zatím vypadají vskutku zajímavě..uvidíme až po ochutnávce..(semínka od kámoše, prý skunk z východu čech)

Old Post 25-09-2004 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5968980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív