Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Líh
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Líh Příspěvek č. 1

DELETE

Naposledy upravil 11-07-2009 v 15:11 PM

Old Post 08-04-2004 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 2

no kdybys pořádně hledal tak to tu najdeš
mužu ti jenom říct, že to luhuješ v lihu a pak filtruješ, nasledně roztok odpaříš a výsledný produkt necháš vyschnout a přimichaš do něj špetku ganji.......dál se o tom rozepisovat nebudu protože má zkušenost s tím není nejlepší.......zkus si senat 98% líh....shání se dost blbě.......a navíc ve výsledku mi vyšla hmota s konzistencí šitu a vúně se taky moc haši nepodobala, ikdyž to zhulovalo dobře
takže experimentúm ZDAR

Jdu hulit

Old Post 12-04-2004 v 07:17 AM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

hmmm ako to ide pomocou ladu? viete niekto aspon zakladnu teoriu ako to funguje ja ani netusim;-(
organicke rozpustadla ako etoh ea ci hexan butan propan su ook
da sa tak spracovat druhotriedny material

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 30-04-2004 v 17:03 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

hiddenKiller: to sem delal taky, do 5 l sklenice jsem dal 2 l laciny vodky, vzdycky tam na 3 tejdny hodil rozlezet stonky a vsechno z ceho jsem neudelal mliko, maslo nebo olej, pak to o vikendu v lazni ohrejval tak aby se odparaovala voda a tak jsem to udelal 4 x za sebou (vzdycky jsem vyndal starej pekne odbarvenej material a dal novej), nakonec jsem odparil jeste nejakou vodu a zbyl z toho vybornej Kono-nak, hneda brutalita... Kdyz s tim odparovanim pokracujes, dostanes hnedou kasi, a to je pak hustota (jedine na vareni)... Ty listky ktery vymackas a uplne vyschnou pak upne brutalne hori - je v nich jenom alkohol...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 06-05-2004 v 21:04 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

Prosimte jak si odparoval vodu, kdyz ma vyssi bod varu jak alkohol?

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 06-05-2004 v 21:53 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6

no to taky newim... no proste jsem odparoval, ale zase zadnou brutal teplotou... jestli to chces na zaklade toho ze ma alkohol nizsi teplotu odparovani zpochybnit, tak dobra... ja jsem to vyzkousel a jde to... me to jako argument staci...
a vysledek stal opravdu za To... no kdybych toho mel vic mohl bych i zmerit lihomerem obsah alkoholu, ale je to tak dobry, ze toho moc nezbylo...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 06-05-2004 v 22:01 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2802190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív