Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » mušky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 1

Hodně mušek , když zaleju tak lítaj jinak jsou v půdě. Zavinil jsem si to sám. Do půdy jsem přidal kravskej hnus.

jak se toho neřádu zbavit? Do sklizně měsíc.Chci přesně název postřiku a místo kde ho seženu.

Old Post 10-03-2001 v 12:45 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 2

biolit nepomáhá, vyzkoušeno :-((

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 09-11-2001 v 15:54 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Škůdci To bowie Příspěvek č. 3

Jestli máš měsíc do sklizně, tak bych to zbytečně nestříkal žádnejma sračkama. Před touhle sklizní mi kolem kytek lítaly úplně nechutný hejna mušek. Zkoušel jsem biolit a podobný, ale je to na nic a na víc po biolitu kytky úplně zežloutly a začaly se kroutit. Tak jsem to nechal a sklizeň byla OK. Pak jsem důkladně vystříkal celou skříň a pokoj. Asi před tejdnem jsem zasadil další kyti a po muškách ani vidu. (možná je to tim, že jsem snížil vlhkost ve skříni). Každopádně ti radim ničim nestříkat.

Old Post 09-11-2001 v 21:30 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

BIO ochrana! Příspěvek č. 4

Pouzivani pesticidu pri kvetu rozhonde pozdeji neprospiva vasim plicim. Doporuci sehnat prirozeneho nepritele tvych musek -BIO ochrana. K dostani u chovatelu hmyzu, a v growshopech by vam meli take pomoci se sehnanim naky ty berusky ci broucka. Cena neni nikterak vysoka/v porovnani s mnozstvim, -bezne i 200.000 nakejc anti-broucku a jejich ceny nepresahuji castku 500Kc.

www.greenhome.cz

Old Post 09-11-2001 v 22:19 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

Ahoj, no když už by si byl v Growshopu, tak si rovnou můžeš kopit "prvenci" terá je dělaná na to aby plíce neničila a je výborná na ty malý sviňky. Já tím stříkala a ani nejmeší škůdce, pak my došla a já mněla mušek celou skříň. Jmenuje se to Bcuzz - bioabwher a jsou to dvě složky 1,2 (zámek a klíč).

s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 09-11-2001 v 23:44 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSUBA
Stálý Člen

Karma uživatele TSUBA - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 35 

Dotaz Raid Příspěvek č. 6

Nešel by proti nejrůznějším hmyzím potvorám použít nějaký ten Raid proti hmyzu (do zásuvky - do skříně)?



[Edited by TSUBA on 03-01-2002 at 12:50 PM]

Old Post 29-11-2001 v 17:22 PM
TSUBA je offline   Profil uživatele TSUBA   Find more posts by TSUBA   Foto galerie člena TSUBA   Click here to Send TSUBA a Private Message   Add TSUBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Zkus tohle Příspěvek č. 7


Tohle je proti sviluškám, ale možna to bude fungovat i na mušky...

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 10-12-2001 v 10:55 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Na musky.. Příspěvek č. 8


velmi ucinne a elegantni je tez pouziti mucholapek, male zlute obdelniky se zapichnou do kvetinace a... posudte sami na obrazku

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 11-12-2001 v 15:44 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Palec nahoru BioOl Příspěvek č. 9

Nám na tyhle potvůrky zabral BioOl, je to řepokový olej - žádná chemická sračka, stačilo jednou až dvakrát nastříkat na ty mrchy rozprašovačem, trochu zalít.

A jsou v pdeli.

Jo, cenou se vejdeš do 100,-

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 11-12-2001 v 16:14 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 10

Já zase kytky postříkal obyčejnou odstátou vodou s obyčejným slunečnicovým olejem a jednou kapkou jaru. Do jednoho litru vody jsem dal malého panáka oleje. Mušky zmizely po dvou dnech.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-12-2001 v 13:39 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 11

weeno: Dobrej nápad, je to vlastně to samý, jako ten BioOl.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 18-12-2001 v 18:28 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 12

Vlastně asi jo, akorát tady vidím co tam leju a u Bioolu do tý továrny, kde to dělaj, nevidim.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 19-12-2001 v 11:52 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 13

jo jo tak ony mušky mě trápí vod tý doby co jsem začal pěstovat in.taky bych nerad používal nějakou chemku,,bůh ví co v tom je,,raději je pracně vybíjím ručně.TomyBoy, zajímalo by mě kde že se dá zakoupiti taková mucholapka,já to nikde neviděl,jen takový ty klasický co pověsíš na lustr.Tyhle mušky co jsou vůbec zač?vony když se rozmnoží,tak je s nimi trápení až až,nejhorší jsou když je máte v hlíně,do který se chystáte zasít nový semínka,to vám pak semínka hezky vyžerou jejich larvy,a zůstane jen skořápka,takhle už jsem přišel o hezkou řádku dobrých semínek.I když vždy po sklizni,a před výsevem nakoupím novou hlínu,a pořádně skříň vydesinfikuji,zase se svině vrátí,a zase s nimi musím bojovat,no jak tady píšete,zkusím jim dát ten oil s vodou,a uvidíme

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 19-12-2001 v 15:17 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Nepamatuju se Příspěvek č. 14

Koblizku: Myslim ze sem to koupil v Hornbachu, ale kvetinarstvi, zahradnictvi to budou mit tipuju... Zkus se zeptat.. Obal uz sem asi zlikvidoval, kouknu se...

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 20-12-2001 v 17:03 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Mucholapky.... Příspěvek č. 15

Používám je taky, jsou okey, myslim ýže je seženeš v každym lepčim květinářství/zahradnictví (kupodivu je to rozdíl) Olej je zajímavej, ale myslel jsem že na vodě plave...

Old Post 30-12-2001 v 21:44 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 16

Právě proto se k tomu přidává pár kapek JARu.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 31-12-2001 v 03:02 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2006 - Modré mušky - 7 odpovědí
20-07-2004 - Mušky - 3 odpovědí
15-10-2001 - musky - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3432510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív