Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W - 2x NL - bubbler+scrog (#2)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 33

Jak koukám,NL se v bublech daří!
Taky ho mam,dělá pěkný baga

Ta listovka ke konci květu nejni taková trága,ale bez ní je to lepší.Polyversum rulez

Jsem zvědavej na foto z kosení.
Good work!

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-05-2004 v 07:57 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 34

Jo, jo. Paldy jsou fakt ohromný. Ty spodní sice za moc nestojej (jsem zvědavej na jejich zkuřovací efekt), ale holt mi to přerostlo...

Na tu listovku už kašlu. Polyversem už nepostřikuju a dnes jsem vyčistil bubblery a nalil jen čistou vodu s upraveným pH a enzymy. V pondělí jdou holky pod kudlu...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 26-05-2004 v 08:03 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

:) Příspěvek č. 35

No hele zkuřovací efekt,ja myslim že v poho,alespoň u mě,ty spodní,to bylo takový normální hulení,ale ten vršek Total HC(na 600W uplně žlutý hulení)-říkáme tomu otvírač lebek

Ještě pleas jaký máš fukar(y) na ty trubce u výbojky?
Včera jsem vysvětloval kámošovy že 250 je lepší než 150 ,on se boji že to neuchladi.
Zdár

eště: s tim ofikánim to je jasný,ale to chce dřív že jo.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-05-2004 v 08:23 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 36

No jo, sice už je asi pozdě, ale stejně díky chlapi za cennou informaci ohledně těch spodních palic. Nějak mě to nedošlo i přes to, že se to tu už několikrát řešilo...

kabuto: jestli myslíš cooltube, tak skrz ní teď nefouká nic, protože EURO2, který jsem tam měl mi odešlo během 2 měsíců. Na odtah ze skříně mám UFOuna 280 m3/hod. a na chlazení výbojky v cooltube plánuju po tom fiasku s Eurem nějaký TDčko. Přes léto si dám pauzu a budu vylepšovat a vylepšovat. Dokonce přemýšlím i o tom, že vyměním současný UFO za nějaký silnější (nevím proč, ale jsem nějak ulítlej na pořádněj průvan ve skříni )

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 26-05-2004 v 08:41 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

80.den - sklizeň Příspěvek č. 37






57.den květu - sklizeň

Trochu se mi při uploadu rozhodily fotky...takže...Druhá a třetí fotka je z procesu sklizně a 1.,4. a 5. fotka je z posledního dne květu...

Původně jsem chtěl nechat viset kytky vzhůru nohama i s kořenama, ale vzhledem k tomu, že mi to přerostlo jsem musel větve stříhat a nechat sušit každou zvlášť...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Naposledy upravil janiiis 05-06-2004 v 12:45 PM

Old Post 05-06-2004 v 12:40 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 38




Po čtyřech dnech sušení jsem začal s ošmykáváním paliček. Pěkně jsem se u toho zapotil a zabralo mi to asi dvě hodiny...

Gramáž neznám. Váha nebyla k dispozici, ale vím jistě, že to budu kouřit hodně, hodně dlouho...

Celkem jsou toho čtyři sklenice a jedna miska perfektního kuřiva (s užasným zkuřovacím efektem) a k tomu spousta spodních a malých paliček (viz. 2. foto)...

Na léto skříň uzavírám (pokud mě nechytně nějakej pěstební absťák) a začnu s měnšíma úpravama....

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 05-06-2004 v 12:53 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Heskej grow...Musela byt dobrota.

Old Post 09-11-2008 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezistor
Nový Člen

Karma uživatele rezistor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 40

ahoj, bojuju s kořenovou hnilobou v bubbleru. Kolik tam dáváte toho polyversa? Je toho docela málo v tom balení, ale myslím, že stačí troška ni?

YEAH

Old Post 04-01-2015 v 08:20 AM
rezistor je offline   Profil uživatele rezistor   Find more posts by rezistor   Foto galerie člena rezistor   Click here to Send rezistor a Private Message   Add rezistor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 41

cau poradne se podivej a vsimnes si ze to tu pre 10let stoji sice to nikdo pred cca 6 lety zkousel ozivyt ale jak vydis neklaplo to (skus se zeptat jinde tady uz ti asi nikdo neporadi.)

Old Post 04-01-2015 v 08:34 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4661320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív