Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 513

No já tedy nevím jak ostatní groweři, ale ty špatný bych vyházel.. z nich nic nebude.. jsou to mrzáci a nic z nich asi nevyroste. A není to tvoje vina.. je to nejspíš genetická vada. Ještě jim klidně týden dej... ale vidíš jak jsou ty dva za ostatníma pozadu.. nejsou to dobrá phena.

(Já osobně takhle deformovaný miminka hážu na kompost, pokud se to u nich do třetího patra nesrovná)

Taková ta blanitost a pokroucenost těch jednolístkú je naprosto běžná, deformace listú dalšího patra už nikoliv.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-10-2011 v 13:21 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kelso87
Nový Člen

Karma uživatele kelso87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 1  

Dotaz prosim pomožte Příspěvek č. 514

zdravim

mam jednu rastlinu za oknom no name stal sa mi problem mal som asi tak 50% blizien už hnedych ale stala sa mi jena vec ked som hnojil tak som ja debil sprosty ju viac prehnojil rosprašovačom som ju postriekal na druhy den som zistil ze je ako keby zhorena čo mam robyt mam ju seknut dole alebo??? mopžte mi prosim niekdo poradit???
ps.ked odsewknem ju ked si myslim že je už zrela ako mam postupovat dalej čital som tu nejake prispevky že ked ju seknem tak by som mal spravyt taku zmesku z vody, peroxidu, b1 thiamin a az mattonky a nechat to tam par dni a potom sušit. moc sa mi to nezda tak prosim všetkych čo maju skusenost nech mi poradia dakujem všetkym s pozdravoom kelso slovensko=D

Old Post 03-10-2011 v 15:27 PM
kelso87 je offline   Profil uživatele kelso87   Find more posts by kelso87   Foto galerie člena kelso87   Click here to Send kelso87 a Private Message   Add kelso87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unnamed
Stálý Člen

Karma uživatele Unnamed - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 515

Skus prihodiť fotku do akej miery je poškodená.Tak ti tu skôr niekto poradí.Na tvojom mieste by som asi len čakal či sa spamätá alebo nie.V každom prípade to, že ju sekneš ti asi veľmi nepomôže lebo neprešla flushingom.A zrejme ani nebude ešte úplne dozretá.
Na tu zmesku sa vykašli

Whoo-oo Ganja Ganja, Whoo-oo Ganja Gun ...

Old Post 03-10-2011 v 15:32 PM
Unnamed je offline   Profil uživatele Unnamed   Find more posts by Unnamed   Foto galerie člena Unnamed   Click here to Send Unnamed a Private Message   Add Unnamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 516

tos teda zmastil kelso. Podle mě už jí neni pomoci, kouřit bych to teda nechtěl.
Btw. co tě vede k tomu stříkat na palice hnojky v rozprašovači ?


Patří to spíš do "Nemoci Rostlin a Problémy"

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-10-2011 v 16:09 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Problém? Příspěvek č. 517


Zdravím. Jedu první kolo a tohle se holkam děje. Jsou 14 dní od zakořenění. Dosud jsem přidával HESI ROOT KOMPLEX, včera prvně hnojeno. Plagron TERRA GROW. K dispozici mám ještě HESI TNT Complex. Co je lepší?? Jsou pod 250w. Teplota den 25 - 27 °C. Vlhkost 60%. Medium lightmix - biobizz. Stejné příznaky u všech účastnic. Nedávno napadeno sviluškou (snad odstraněno pomocí BIOOL). Předem dík.

"jako vždy i dnes"

Old Post 03-10-2011 v 20:24 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: Problém? Příspěvek č. 518

citace:
Původní příspěvek od cannabio
Zdravím. Jedu první kolo a tohle se holkam děje. Jsou 14 dní od zakořenění. Dosud jsem přidával HESI ROOT KOMPLEX, včera prvně hnojeno. Plagron TERRA GROW. K dispozici mám ještě HESI TNT Complex. Co je lepší?? Jsou pod 250w. Teplota den 25 - 27 °C. Vlhkost 60%. Medium lightmix - biobizz. Stejné příznaky u všech účastnic. Nedávno napadeno sviluškou (snad odstraněno pomocí BIOOL). Předem dík.


Je možný, že Ti Biool ucpal prúduchy a kytka nedýchá, několik growerú zde na fóru popisuje špatnou skušenost s Bioolem. Zkus je opláchnout ve vodě s trochou Jaru a pak ještě opláchnout čistou vodou..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-10-2011 v 20:49 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Re: Problém? Příspěvek č. 519

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Je možný, že Ti Biool ucpal prúduchy a kytka nedýchá, několik growerú zde na fóru popisuje špatnou skušenost s Bioolem. Zkus je opláchnout ve vodě s trochou Jaru a pak ještě opláchnout čistou vodou..

Osobně používám Biool roky a neměl jsem s ním tento problém, ale také dodržuji předepsanou koncentraci a jak je v návodu, že se má přidat několik kapek jaru, tak to rostlinám nevadí a pak nejsou taky mastné. Takže pokud máš kytky zamaštěné, tak se přidání jaru neboj.

Old Post 04-10-2011 v 08:46 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 520



Ahoj...Plíseň nebo co? nezdá se mi to jako padlí ale co to potom je? dělá se to na listech od spodu, ale spíš sporadicky.. PROSÍM O RADU

Old Post 04-10-2011 v 11:59 AM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banan_šohaj
Nový Člen

Karma uživatele Banan_šohaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 521

Zdravím groweři, mám problém s listy, u některých kytek žloutnou a některé i hnědnou. Vypadá to jako nedostatek či přebytek něčeho, nějaká nekróza nevím... Jó před asi týdnem jsem aplikoval BAC plant vitality plus kvůli sviluškám, kterých jsem se jak to vypadá asi zbavil.

Omlouvám se, ale neumím/nemůžu tady do galerie upnout fota a tak jsem je hodil sem:

http://www.imagebam.com/image/c21da4152622145
http://www.imagebam.com/image/826ee1152622173

Tak se prosím koukněte, když tak mohu upnout víc fotek.
Nejvíce je to na modelech Low killer.
Díky moc za radu.
S pozdravem, B.

PS: Hnojím Bio bizzem (Bio bloom a Top max) a snažím se dle tabulek. Ph měřím u vody kapkama. Půda je Plagron grow mix s koňským koblihem a výluhem, myslím z popela (musel bych se optat stvořitele :-) ).

Old Post 05-10-2011 v 19:29 PM
Banan_šohaj je offline   Profil uživatele Banan_šohaj   Find more posts by Banan_šohaj   Foto galerie člena Banan_šohaj   Click here to Send Banan_šohaj a Private Message   Add Banan_šohaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 522

citace:
Původní příspěvek od Banan_šohaj
Zdravím groweři, mám problém s listy, u některých kytek žloutnou a některé i hnědnou. Vypadá to jako nedostatek či přebytek něčeho, nějaká nekróza nevím... Jó před asi týdnem jsem aplikoval BAC plant vitality plus kvůli sviluškám, kterých jsem se jak to vypadá asi zbavil.

Omlouvám se, ale neumím/nemůžu tady do galerie upnout fota a tak jsem je hodil sem:

http://www.imagebam.com/image/c21da4152622145
http://www.imagebam.com/image/826ee1152622173

Tak se prosím koukněte, když tak mohu upnout víc fotek.
Nejvíce je to na modelech Low killer.
Díky moc za radu.
S pozdravem, B.

PS: Hnojím Bio bizzem (Bio bloom a Top max) a snažím se dle tabulek. Ph měřím u vody kapkama. Půda je Plagron grow mix s koňským koblihem a výluhem, myslím z popela (musel bych se optat stvořitele :-) ).


Hlavně to vyfoť za denního světla..

Jak vložit fotky? http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93
Nejdou Ti vložit fotky? http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52323

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-10-2011 v 19:42 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: Problém? Příspěvek č. 523

citace:
Původní příspěvek od cannabio
Zdravím. Jedu první kolo a tohle se holkam děje. Jsou 14 dní od zakořenění. Dosud jsem přidával HESI ROOT KOMPLEX, včera prvně hnojeno. Plagron TERRA GROW. K dispozici mám ještě HESI TNT Complex. Co je lepší?? Jsou pod 250w. Teplota den 25 - 27 °C. Vlhkost 60%. Medium lightmix - biobizz. Stejné příznaky u všech účastnic. Nedávno napadeno sviluškou (snad odstraněno pomocí BIOOL). Předem dík.


Biool je v pohode ale pripada mi, ze to docela dost krmis...poradne to prolej vodou a nehnoj a za tyden uvidis...

Old Post 05-10-2011 v 21:44 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 524



Model: Blue Diesel
Problém: Horní listy

Podezření: přehnojení, spálení lampou?

Prosím, co by to mohlo být? Postihlo to jen jednu kytku ze čtyř (ostatní jsou zcela fajn). Šlo to dost rychle. Včera večer jsem měl pocit, že je kytka světlejší než druhý zástupce toho modelu, ale jinak nic. Ráno koukám, co se stalo. Všechny kytky jsou od lampy stejně daleko, něco kolem 10 cm (je to 200 CFL). Hnojím jen velmi mírně BioBizz grow a bloom (jsou už týden a půl na květu). Poslední věc, co jsem udělal, že jsem na hlínu dal nějaké guano (typ N) a zalil. Ostatní na to nereagovaly nijak negativně. pH zálivky sleduju...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 06-10-2011 v 08:44 AM

Old Post 06-10-2011 v 06:41 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 525


zdravím oběvil jsem na kytce skunk1(DP), nějaké nepěkné listy, zatím se vyskytují na jedné halouzce ale mám pocit že se to šíří dál...
našel jsem pár housenek,ale vyžrané listy vypadají jináč....
vypadá to jakoby mizelo zelené barvivo z listů.
nevíto někdo čím to může být....

Old Post 06-10-2011 v 07:58 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 526

lostypos-

Zdravím,vidím to na nějakou housenku,já to měl na pár listech také,a potom jsem našel list z nakladenými housenkami,choroba to asi nebude,viděl bych to na nějakou havěť.

Old Post 06-10-2011 v 10:22 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

biele flaky na šiškovych listoch čo to može byť? Příspěvek č. 527


chcem sa spýtať či by vedel niekto poradiť čo to može byť...dekuji

Old Post 06-10-2011 v 12:45 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 528

sory za kvalitu je to fotene mobilom

Old Post 06-10-2011 v 12:57 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3621900 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív