Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od ween
to Pavlik: jak můžeš napsat že "nalízala pouze neaktivní látky"? tyhle testry (např. DROGWIPE které má nakoupeno policie ČR) zaznamenají pouze NEAKTIVNÍ látky, čili canabinoidy... aktivní metabolity 9-tetrahydrocannabinol Ti prokáže pouze krevní test (který kromě toho asi proběhl - "Sama přiznala, že před jízdou marihuanu kouřila, což potvrdily krevní testy.").. vlastní zkušenost + studium dostupných pramenů... peace



To je blbost, kde jsi cetl ze jen neaktivní? Já si do teď myslel že ten test to nerozlišuje,ať máš aktiv či nikoliv prostě to ukáže trávu,proto se musí na krev, kde si ale musíš sám vyžádat speciální na aktivní látky, jinak ti ty parchanti udelaj jen všeobecnej.

Old Post 10-02-2011 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aien
Stálý Člen

Karma uživatele Aien - 2% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 114

mrnin:

Čau, už se to tu řešilo, záleží na člověku. Každý to má jinak s rychlostí metabolizace (přeměny) aktivních látek na pasivní. Po cca. 18h. bys měl být v suchu, ale otázka je jestli to platí i pro tebe. Nejjednodušší věc, kterou můžeš udělat, abys zhruba zjistil za jak dlouho ještě něco v krvi máš ( myšleno ty psycho-aktivní látky) je koupit si test, kterej je běžně používanej i naší milou policií a zkusit si to. A pokud jsi dlouho nic nepožil a bengálci tě zastaví a test bude pozitivní, tak odběr krve. Lékařský tajemství hraje pro tebe, řeknou akorát, že nemáš nic co by vadilo řízení a o metabolitech se nesmí ani zmínit.

Doba cca. 14-24 by měla stačit na to, aby z tebe "vyprchalo" brčko/vapík. Ale sám asi i cejtíš, že z vapíku, kterej toho do tebe pošle víc než joint, to bude o trošku dýl trvat.

Dobrá pomůcka je - až ti bude připadat, že akutní intoxikační příznaky mizí ( přestáváš být zhulenej) tak počkáš cca 4-5h. a měl bys mít v těle opravdu jen zbytkový množství. ALE BACHA!!! Je to jen malá pomůcka, funkčnost v praxy bych nijak moc nepřeceňoval a hlavně, jak už se píše milionkrát v předchozích příspěvcích je to silně individuální.

Tak hodně štestí při řízení s hladinkou THC, jinak když nebudeš porušovat zákony, nepojedeš jak prase a nebudeš se chovat totálně vyhuleně, tak nevidím důvod proč by ti měli dávat test jinej než na alkohol - sou drahý

Old Post 10-02-2011 v 08:48 AM
Aien je offline   Profil uživatele Aien   Find more posts by Aien   Foto galerie člena Aien   Click here to Send Aien a Private Message   Add Aien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 115

Aien:

diky za nazor, vsem s tebou souhlasim, ale sem dle meho nazoru slusny ridic, moje auto s cubaturou 1149 nevivinuje moc vysokou rychlost takze si jako pirat silnic nepripadam....co ale kdyz budu ucastnikem dopravni nehody, kterou nezapricinim ja a pri nehode zemre jina osoba - muzu se cejtit ze nejsem "high" presto mi v krvi najdou aktivni metabolity THC - potom jsem vinen na plne mire a trada do lošku :-(

mam marušku hodně rad, proto vapikuju misto jointu ale zacina mi pripadat, ze pro cloveka kterej denne jezdi je mari nepripustna vec - vsichni kdo jezdi a uzivaji ganeš (je jedno jestli bezprostredne pred jizdou nebo 18 hodin i vice nez usednou za volant) tak hraji ruskou ruletu se svým osudem

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 10-02-2011 v 10:18 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 116

too masterblaster: neexistuje tester, který by rozlišil na místě aktivní a neaktivní metabolity. používané testery ze slin/potu zaznamenají JAKÝKOLIV metabolit cannabinoidu.. a vlatně máš pravdu, proto musíš žádat krevní test, a jak píšeš, trvat na tom, aby ti testovali aktivní metabolity.. vlastní zkušenost..

carpe diem

Old Post 10-02-2011 v 18:26 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 117

len taký malý pribeh s kamošem , (hrajem fotbal ) A když sme s kamarádem upalovali na trénink pres dedinu 90 tkou tak nás čapli benga , jel ste moc rychle povídá policajt ... ano já vím ,specháme na trénink .. policajt zacal brblat dal mu to za dve tyčky a jeste mu dal líznout v tu chvili ale dobeh kolega toho šaška co dřžel lízatko a říkal mu že a co kdybyjsme mu to dali za litr a ze mu nevypíšem ani bloček , to znamená že nebudete hlášení a nestrhnou vá mani nějaké podělané tři body myslim ... tak kamoš ve schízi že mu daj cuca ( byl zrovna po brku , já nehulím ) tak přistoupil dam jim litr a tak sme teda vyjeli benga si nechali litr v kapse což nic jiné s tím udělat beztak neudělali a my jsme přišli na trénal pozde tak jsme to dostali každý ještě za 300 ,- takový normální den a to sme byly ještě rádi že nám neudělali štáru v kufru k vuli lékarně měli sme tam zrovna mrsklou asi pulkylovou buchlu travy schovanou v pytli s gumovýma šrákama na vozík

Old Post 25-03-2011 v 10:07 AM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 118

ted si vemte ze ti policajti zastavi treba jen tech posranych 15 lidi za den kolik stoho maj bokem když si myslím že každej človek co to má v hlave v porádku radči zaplatí mín a nenechá si sebrat body a radci jim ty keše dá do kapsy i když nerad ale musí protože to je bordel , tak takýhle kurvy by se měli řešit , né groweři ktery maj nasazene nejake kytky zabarakem pro vlastni potrebu ci maly prodej a delaju s toho tiatre a podmínky len skrs to ze je napraska nejaký smažák nebo podobně. (napsal jsem to docela blbě , nevím jak to líp vysvětlit ale snad to chápete a nebudete se ohlížet za méně zřetelnější text )

Old Post 25-03-2011 v 10:13 AM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ty lamo
Nový Člen

Karma uživatele Ty lamo - 88% PěstitelskáKarma uživatele Ty lamo - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 119


citace:
Původní příspěvek od Aien

Tak hodně štestí při řízení s hladinkou THC, jinak když nebudeš porušovat zákony, nepojedeš jak prase a nebudeš se chovat totálně vyhuleně, tak nevidím důvod proč by ti měli dávat test jinej než na alkohol - sou drahý


Jo tak tohle je pravda, ještě bych dodal, jezdit slusnym autem a vpořadku.

"Kdo maže ten jede"

Old Post 08-05-2011 v 08:04 AM
Ty lamo je offline   Profil uživatele Ty lamo   Find more posts by Ty lamo   Foto galerie člena Ty lamo   Click here to Send Ty lamo a Private Message   Add Ty lamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 120

[účet odstraněn]

Old Post 08-05-2011 v 14:03 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 121

Vzhledem k tomu že hulim každej den, tak by mě docela zajímalo jesli bych něco nalízal přes den kdy sem si ještě brko nedal... snažim se nehulit hned před jízdou, ale ne vždy to jde, tak když už hulim a pak jedu tak se snažim bejt nenápadnej, dodržovat pravidla provozu a hlavně nehulim v autě a snažim se aby to tam nebylo cejtit a ani ze mě... takže po brku vypláchnout držku listerinem, vzít si žvejkačku, stříknout na sebe trošku parfému a můžeme ject a taky se neoblíkam jak nějaká smažka, nebo skuřka ale snažim se vypadat slušně a když mě zastaví tak se k nim chovám slušně a nedělam z nich debily.. přecejenom je to jejich práce a nějak se živit musí.. no zatim sem nenalízal a doufám že nikdy nebudu muset... jinak bych se asi hádal a chtěl na krev, protože se zhulenej umim ovládat a určitě mě brko neovlivní jako jedna promile.. tak bych asi chtěl nějakej posudek nebo něco

Old Post 17-05-2011 v 16:23 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122

lol mladejzahradníku XD myslim že s tim listerinem, žvejkou a voňavkou se sereš zbytečně :P stačí když nebudeš hulit v autě za jízdy, pokud nehulíš nějaký totální bordely tak to ani nesmrdí, a když dáš po špeku cígo tak uplně v klidu to přebije,, horší je to třeba s opiem,, ten hnusnej čpavkovitej sprad se v autě drží půl dne :P

Old Post 18-05-2011 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od mladejzahradnik
Vzhledem k tomu že hulim každej den, tak by mě docela zajímalo jesli bych něco nalízal přes den kdy sem si ještě brko nedal... snažim se nehulit hned před jízdou, ale ne vždy to jde, tak když už hulim a pak jedu tak se snažim bejt nenápadnej, dodržovat pravidla provozu a hlavně nehulim v autě a snažim se aby to tam nebylo cejtit a ani ze mě... takže po brku vypláchnout držku listerinem, vzít si žvejkačku, stříknout na sebe trošku parfému a můžeme ject a taky se neoblíkam jak nějaká smažka, nebo skuřka ale snažim se vypadat slušně a když mě zastaví tak se k nim chovám slušně a nedělam z nich debily.. přecejenom je to jejich práce a nějak se živit musí.. no zatim sem nenalízal a doufám že nikdy nebudu muset... jinak bych se asi hádal a chtěl na krev, protože se zhulenej umim ovládat a určitě mě brko neovlivní jako jedna promile.. tak bych asi chtěl nějakej posudek nebo něco


zdar, kdyby jsiś pročetl tenhle thread, našel byś co Tě zajímá asi třikrát.. (první příspěvek tohohle vlákna !!! http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24812)... tak speciálně pro Tebe ještě jednou - vzhledem k tomu, že hulíš každý den, tak by jsi nalízal i cca po třech týdnech abstinence. tohle jejich lízátko (DRUGWIPE) totiž zaznamená jakýkoliv metabolit THC. a tyto metabolity mohou být buď aktivní, nebo neaktivní (ty jsou v pohodě - neovlivňují psychyku etc..). neaktivní se v těle u každodeních kuřáků drží v tucích i měsíce, aktivní jsou zjistitelné POUZE Z KRVE do cca 18ti hodin od požití (jak u koho, dle modelu, atd... někde se píšou pouze 4 hodiny). tedy, kdyby jsi nalízal, a cítil se čistý, trvej na odběru krve, a musíš si říct o test na AKTIVNÍ METABOLITY 9-TETRAHYDROCANNABINOL! jinak Ti ty šmejdi (jak tu někdo psal) udělají jen všeobecný, a ten řekne že jsi v piči... věř osobní zkušenosti, takhle jsem na to dojel, a toto si nastudoval až následně... peace ween

carpe diem

Naposledy upravil ween 18-05-2011 v 17:12 PM

Old Post 18-05-2011 v 17:02 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 124

pro zajímavost nevíte někdo o nějaké statistice dopravních nehod způsobených omamnýma látkama ?? já našel jen toto
http://www.ibesip.cz/999_Dopravni-n...rog-v-roce-2009

ale tam je THC zahrnuto bůh ví kam.... nebo to měření THC v roc 2009 tak nehrotily?

Old Post 08-11-2011 v 08:34 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 125

Zdarec mám dotaz,
pokud vám vemou krev nebo vám ji chtějí vzít musíte podepsat nejakej souhlas že to pujde na rozbor drog atd. nebo když vas odvezou do nemocnice tak vam automaticky vemou krev a hned to jde na rozbor ? nebo s tím musíte nejdříve souhlasit popřípadě podepsat. Dík za rady

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 30-04-2012 v 17:35 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 126

S odebráním krve nejsi povinen souhlasit ale pokud jsi způsobil nějakou nehodu jsi povinen poskytnout krevní vzorek

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 30-04-2012 v 17:40 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 127

No řeknu to tak nekouřil jsem před řízením ale večer den před nehodou, prostě jsem se nevěnoval řízení a napalil jsem to do stromu. Přijeli policajti dali mi dýchnout a pak jsem musel do nemocnice kde mi dali límec a nevim co vsechno pritom jsem nemel ani škrábanec (pas a airbegy me zachranili) no cekam na CT rentgen a ultrazvuk či co no a přijdou do nemocnice fizli s testem na drogy orientačním tak jsem jim to olýzal test dopadl v pohodě negativně a fizli odešli no a tak jsem podepsal reverz (podezreni na otres ale nic mi fakt nebylo) než jsem odchazel ale vzali mě krev bez ptaní proste obyčejná sestřička. Takže ted nevím jestli ta krev pujde na vysetreni jestli jsem ok (vnitrni krvaceni a ot blbosti) a nebo jestli pujde na rozbor drog??? tod je má otazka

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 30-04-2012 v 17:52 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 128

Onedan: To půjde jen na vyšetření nějaký. Kdyby to byly testy na drogy tak bys o tom musel vědět. Žádnej strach, když jsi nenalízal, nebudou řešit

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 30-04-2012 v 18:07 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6847720 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív