Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 51 52 53 54 55 »
Autor
Téma 
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 833

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
jop, laviruji mezi fosforem a dusikem... btw jak dusik pridat? Celou slozkou hnojek bych tomu asi moc nepomohl...


buď přesadit nebo pohnojit. Mam s tím také nedávnou zkušenost.
Zabere to. ;-)

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 20-06-2010 v 21:07 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 834

no, presazovat je rozkodne nemam v planu. vcera jsem prisypal trochu hliny a pritnul jim celosložkoveho hnojiva...

Old Post 21-06-2010 v 08:20 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 835

citace:
Původní příspěvek od gravedigger


jj máš pravdu do hydra neuvedomil sem si to...omluva

tak v growshopu se ted susovali za plisen... ja proste z toho mam hlavu jak balon... uvazuji nad preventivni bio postrikem...zloutnuti se ale nesiri...

Old Post 21-06-2010 v 12:18 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 836



Zdar!
Proletěl sem to tady a podobnou nemoc nenašel. Zatim to postihlo jenom starší listy. Prosím o radu...

Old Post 21-06-2010 v 14:40 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 837

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Zdar!
Proletěl sem to tady a podobnou nemoc nenašel. Zatim to postihlo jenom starší listy. Prosím o radu...



Zdar

tohle si myslim ze je typicky pripad kdy je PH hodne nizko - dival sem se na tvuj tryd a pises ze jsi michal hlinu s raselinou, ktera je hodne kysela takze tohle se asi moc kytkam nelibi.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-06-2010 v 15:03 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 838

No neceho je tam podle mě brutální přebytek. Dle tmavosti žilek IMHO špatným pH. Díval jsem se na tvé minulé pokusy a pokud ses výrazně nepolepšil těžko říct co vše to může být:-)

Old Post 21-06-2010 v 15:06 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 839

Čau, moc díky za rychlý odpovědi, ale thread "první out - white russian x DP" se mnou nemá nic společnýho, to je políčko kámoše (máme účet napůl). Moje Lowkillerky sou v substrátu pro pelargonie + perlit. Myslíte si teda, že je to kyselim pHčkem, jo?

Old Post 21-06-2010 v 15:26 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 840

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čau, moc díky za rychlý odpovědi, ale thread "první out - white russian x DP" se mnou nemá nic společnýho, to je políčko kámoše (máme účet napůl). Moje Lowkillerky sou v substrátu pro pelargonie + perlit. Myslíte si teda, že je to kyselim pHčkem, jo?


no zkus si zmerit ph hliny a uvidis .... podle me to bude to PH

jake ma vlastne ta AGRO CS hlina PH ?? jsem to hledal na netu a nikde nic ....

EDIT: jo hlina ma 5,5 - 6,5 takze tim asi ne :-) ale radeji bych to zmeril .... zaroven i vody kterou tam davas

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-06-2010 v 15:50 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 841

jak rikal BloodyBeer. Zmer pH pudy, pak vody co tam leješ a vody vo vytéká. Ph finální vody, tj i s hnojkama. Výtok by se měl hýbat 5,9-6,1 a teď slýchám názory, že kytkám svědčí i 5,7. To ale nemám ověřeno.

Old Post 21-06-2010 v 16:23 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dangeboss
Nový Člen

Karma uživatele Dangeboss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 1  

Zdraví Neznámá nemoc Příspěvek č. 842



http://yfrog.com/5ogrower1j

http://img191.imageshack.us/i/grower2.jpg/


Zdravím....na listech mojí rostlinky se objevily nejprve tečky, které se postupně množily, až list zcela vysušily (zničily). Odřezal jsem zachráněnou část, ale na ní se taky objevily skvrny... Nevíte někdo prosím, co s tím. Děkuji za reakce.

Nevíte někdo prosím, co s tím. Děkuji za reakce.

Old Post 21-06-2010 v 17:17 PM
Dangeboss je offline   Profil uživatele Dangeboss   Find more posts by Dangeboss   Foto galerie člena Dangeboss   Click here to Send Dangeboss a Private Message   Add Dangeboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 843

ahoj před nedávnem jsem tu psal o tom že mě roslinky chtyli svilušky a že jsem to šplíchal bioolem v květu a ptal se jak vyřešit zhnědnutí jaky to je typ zhědnutí jestli kůly dozrávání nebo tím postřikem tak jsme tu zase s problémém ty s prominutím svině mi to žerou zase zase jsou tady svilušky a to jsem dělal vše pro to aby tam nebyli potřebuju poradit co stím další postřik a zase se stoho ty palice nemusí ani vzpamatovat ? draví roztoče bohužel se neprodávaj už tak coo ???? .....

Old Post 22-06-2010 v 15:56 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 844

no predpokladam, ze tvuj problem byl ten, zes nepostrikal kytky poradne ve dvou etapach a nebo zustaly nekde po bedne... Nesmi tam zustat nic, pripadne kytky kde by to moho taky byt pryc...

Old Post 22-06-2010 v 18:46 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 845

No jestli se mužu vložit do diskuse....všechny fotky které tu od začatku treatu sleduji jsem někdy v životě zažil.Na nízké PH bych nesázel,to by musela bejt opravdu velmi nízká hodnota,páč kytkám vyhovuje mírné kyselo. Tohle mí příde jako sesolnění živin z hnojek v hlíně.Dovede to udělat plagron,takže AH a jiné chemky určitě ještě snáz. Mě pomohála nákou dobu prolevat čistou vodou obohacenou o HNO3,která pomáhá ty soli rozpustit,dezinfikuje kořeny atd. A ty hodně napadený ostříhat,stejně už nejdou zachránit. At se daří

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 26-06-2010 v 07:56 AM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlast,a
Nový Člen

Karma uživatele Vlast,a - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 846

cao pls chtel jsem se zeptat mam nabalkoně nějake zboží a jak mam ty začateční listy ty kulate mám je žlté a na druhé kytí mam nejaké zmačkané porad pls co mam robitz

vlast,a

Old Post 26-06-2010 v 09:49 AM
Vlast,a je offline   Profil uživatele Vlast,a   Find more posts by Vlast,a   Foto galerie člena Vlast,a   Click here to Send Vlast,a a Private Message   Add Vlast,a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schptq
Nový Člen

Karma uživatele schptq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 847

zdravim Vas!

neviete co moze sposobovat taketo deformacie listov?

vdaka

http://img145.imageshack.us/img145/8436/img1978mb.jpg
http://img708.imageshack.us/img708/2163/img1979q.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/8771/img1980o.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/4877/img1981v.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/4316/img1982x.jpg

Old Post 26-06-2010 v 14:13 PM
schptq je offline   Profil uživatele schptq   Find more posts by schptq   Foto galerie člena schptq   Click here to Send schptq a Private Message   Add schptq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 848

Taky mám problém.Po přepnutí na květ mi velké listy postupně os spodu rostliny začínají žloutnout až bělet....když uplně vyblednou,tak uschnou.U palic to neni ,ale stejně mě to trápí. Díky za rady. Pěst 600W teploty noc 15-20 den 25-30 ,hnojky plagron alga grow/bloom + phyt-amin + Obcas HNO3 .Díky za rady

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 26-06-2010 v 15:34 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 51 52 53 54 55 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2630950 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív