Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » grow_olik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné Příspěvek č. 17



Oproti minulým pěstebním postupům jsem tentokrát změnil jen substrát ( THX xmalcolm ! ), a taky se mi "podařilo" řízky nepřelívat a nechat je v klidu zakořenit (minule jsem je doslova utopil).

Řízkoval jsem do Jiffy kapslí z jedné kytky-maminy Mazara, a vše 100% zakořenilo. Kdysi jsem zkoušel Rockwool, ale nedá se to srovnat. Je ale pravdou, že až nyní šetřím s vodou i na řízkách. Jiffy před použitím jednou namočím, a pak již jen jednou denně rozprašovačem ze stran zvlhčím. Bohatě to stačí. Řízek "pátrá" po vlhkosti a do 5-7 dnů jsou kořeny prorostlé skrz ( THX viridis ! )

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 14-06-2003 v 14:55 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné 18 dnů 18/6 Příspěvek č. 18




... průběh 18 dnů na růstu 18/6 ...

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 14-06-2003 v 14:59 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné Příspěvek č. 19




Ale pozor s vermikompostem !!! Tři týdny po aplikaci jsem byl ještě jednou u výrobce pro další přípravky ( opravdu je z čeho vybírat ) a byl jsem upozorněn, že 20-30% EKOVERMu do substrátu je moc. Bohatě prý stačí 10-15%. Jinak se může stát, že rostliny rychle vyrostou, ale jsou "měkké", svou vlastní tíhu neunesou a zlomí se u kořene ... což se jedné kytce stalo den předtím, než mě na to upozornil. Takže místo 13 kytek je jich teď 12

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 14-06-2003 v 15:06 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné Příspěvek č. 20










Hnojím předepsané dávkování General Hydroponic v 1/2 koncentraci, plus B'cuzz - kořenový a květový stimulátor. A těď od půlky květu občas PK 13+14.

Jsou docela "vytahané" a mám trochu obavy aby časem unesly své palice. Ale jsem připraven i na variantu, že bych musel kytky vázat, aby se nezlomily. No uvidíme





















































Foto z 36 a 53 dne květu












... 50-55/12 "kosím" první 2-3 kytky. Další 60-65/12 a 70-75/12 ... zkusím "porovnat " rozdíly v působení jednoho modely, vzhledem k době jeho zrání. Dříve sklizené roští by mělo být více HIGH a to později spíše GET DOWN Celá pěstírna (12 kýtí) je jeden model, takže pokus by měl být objektivní pokud to ustojím

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Naposledy upravil olik 17-07-2003 v 10:39 AM

Old Post 14-06-2003 v 15:14 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné outdoor Příspěvek č. 21









Připojuji také nějaké foto z letošního outdooru. Nechci otevírat další téma, a navíc ta nová možnost umístit k příspěvku více fotek je boží.

Jsou to téměř všechno kytky z indoroových řízků resp. semínek - kromě 4 x Mexico Sativa ( THX kcb ). Loni to na tom samém fleku sežrala havěť, tak jsem letos zainvestoval do "obrany" (pletivo, piliny, plastové pásky), ale slimáci "dali" i tohle všechno a vesele se pásli na listech. Tak nastoupil VANISH ... ... a bylo vymalováno !!!

Podle loňských zkušeností z indoory venku, to kromě těch Sativ asi nebude nic-moc ... pokud to dozraje a nikdo to nenajde. To co vyrostlo loni bylo vytáhlé a řídké. Ale je pravdou, že jsem se o to moc nestaral. Letos to zatím vypadá celkem fajn. Moc to nehnojím, snad jen občas Vermifluid ... jsou venku, tak se holt o sebe musí postarat

... časem doplním další fotky. Neroste to tak "rychle" jak uvnitř











































Co se taky neurodí !? To je původně řízek, který byl "navíc" a za oknem začal kvést (cca10cm). Pak jsem ho dal ven a po 4 týdnech stagnace a nicnedělání, z něj najednou vyrazily 3 šlahouny s hodně cool tvarem listí






Další foto z konce srpna . .. zatím jen 3 samci

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Naposledy upravil olik 04-08-2003 v 01:11 AM

Old Post 16-06-2003 v 23:18 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Pohodička Anaglyph method Příspěvek č. 22




Pro majitele "kouzelných" červeno-modrých brýlí tady mám takový malý 3D-výlet do mé pěstírny...

... o Anaglyph metodě stereoskopického zobrazování je více na stránkách 3djournal.com

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Naposledy upravil olik 09-07-2003 v 12:37 PM

Old Post 28-06-2003 v 10:46 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné sklizeno Příspěvek č. 23



18 ... 18/6
55 ... 12/12
10 ... 8/16
1 ... 0/24

84 ... a je to ... zase bude "měsíc" co hulit

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 03-08-2003 v 11:25 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 24

pekny K+

Old Post 03-08-2003 v 13:20 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2009 - Grow - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2895000 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív