Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » metrop
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
placka
Stálý Člen

Karma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 182  

metrop Příspěvek č. 1

zdravim.. nahanim nejake info. ohledne METROP hnojiva.. jake s nim mate zkusenosti a jak ho pouzivate.. mam nft 100l a zatim jsem jel jen A.H. a chce to zmenu.. dik placka..

Old Post 18-09-2008 v 21:01 PM
placka je offline   Profil uživatele placka   Find more posts by placka   Foto galerie člena placka   Click here to Send placka a Private Message   Add placka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Q_bytost
Nový Člen

Karma uživatele Q_bytost - 88% PěstitelskáKarma uživatele Q_bytost - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Já se chystám "otevřít skříň" a nakoupil sem AH. Můžeš tady napsat, proč si nespokojený s těma AHčkama? Díky Q

Old Post 19-09-2008 v 06:26 AM
Q_bytost je offline   Profil uživatele Q_bytost   Find more posts by Q_bytost   Foto galerie člena Q_bytost   Click here to Send Q_bytost a Private Message   Add Q_bytost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Q_bytost
Ahoj. Já se chystám "otevřít skříň" a nakoupil sem AH. Můžeš tady napsat, proč si nespokojený s těma AHčkama? Díky Q


Hodne lidí si stežuje na chut(že třeba i ruzny modely chutnaj skoro stejne),ale jinak jsou AH nepochybne dobry hnojky

Old Post 19-09-2008 v 07:56 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zednikr
Nový Člen

Karma uživatele zednikr - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

cus placko tak do nft bych metropy nebral delaji paseku ja nft mam 5 let jel sem ah dobre hnojky ale na redeni v tovarne pouzivaji vodu z kohoutku jako jediny vyrobce proto sou takove divoke lita tam ph metropy sem jel rok ze zacatku spokojenost byla zima potom jak sly teploty nahoru uz delali problemy takze je pouzivam jen pres zimu ec 1.4 vic je zbytecne pri ec1,8 a 28 stupnich mi spalily cely grow . potom sem jel bcuzz taky dobry zadny problem nebyl ale takove nemastne neslane se mi to zdalo i se vsema doplnkama ted jedu GH sem maximalne spokojeny zadny problem pri startu nechavam asi tyden zalivani jen 15 minut v hodine pak jede zavlazovani nonstop. pokud potrebujes se na neco zeptat napis pm rad poradim .

Old Post 28-10-2008 v 18:27 PM
zednikr je offline   Profil uživatele zednikr   Find more posts by zednikr   Foto galerie člena zednikr   Click here to Send zednikr a Private Message   Add zednikr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 5

Já mám s metropy v kombinaci s NFT hodně dobré zkušenosti. Skvěle drží pH, žádnej bordel se z nich nedělá a chuť výsledného produktu není nijak negativně ovlyvněna. Oproti AH jsou ale dražší a myslím, že s dostatečně dlouhým proplachem by měly posloužit stejně. Používám doplňky od Bcuzz a taky jsem se pohrával s myšlenkou, že bych zkusil kompletně vyměnit Metropy za Bcuzz, ale když jsem počítal i boostery / kořenák atd. vyšlo to cenově jěště o něco víc než kompletní Metropácká výživa (MR1, Amino Root, Amino Bloom, Calgreen). Jistě by se dalo uvažovat o použití pouze základních Bcuzz složek (hydro A, hydro B), ale protože s tím nemám zkušenosti ani "z druhé ruky", zůstávám raději při Metropech.

Jedna rada, která je sice zřejmá, ale obzvláště při těchto hnojkách závažná: nekupuj malá balení, kup si minimálně litrový, finanční úspora je pak značná.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 03-11-2008 v 14:56 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
Sinuhet tu ma metropy v NFT, tak si to projdi, trea tam ma nejaky postrehy

A kazdopadne HLEDAT!!!

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 03-11-2008 v 15:01 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 7

Metropy do NFT rozhodne ANO.. a kdo rika ze NE ten o tom ocividne nic nevi viz. zednikr

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 10-12-2008 v 07:41 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od space.pussy
Já mám s metropy v kombinaci s NFT hodně dobré zkušenosti. Skvěle drží pH, žádnej bordel se z nich nedělá a chuť výsledného produktu není nijak negativně ovlyvněna. Oproti AH jsou ale dražší a myslím, že s dostatečně dlouhým proplachem by měly posloužit stejně. Používám doplňky od Bcuzz a taky jsem se pohrával s myšlenkou, že bych zkusil kompletně vyměnit Metropy za Bcuzz, ale když jsem počítal i boostery / kořenák atd. vyšlo to cenově jěště o něco víc než kompletní Metropácká výživa (MR1, Amino Root, Amino Bloom, Calgreen). Jistě by se dalo uvažovat o použití pouze základních Bcuzz složek (hydro A, hydro B), ale protože s tím nemám zkušenosti ani "z druhé ruky", zůstávám raději při Metropech.

Jedna rada, která je sice zřejmá, ale obzvláště při těchto hnojkách závažná: nekupuj malá balení, kup si minimálně litrový, finanční úspora je pak značná.



No tohle by me taky zajímalo,ted budu zkoušet se stejnym systemem a genetikou základní složky od Bcuzzu (A+B,PK13/14) a metropů (MR1,MR2,Calgreen) na každy jeden 90l kalfas-pak poreferuju

Ale v nejakej extra rozdíl neveřím

Old Post 10-12-2008 v 07:58 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Machoman



No tohle by me taky zajímalo,ted budu zkoušet se stejnym systemem a genetikou základní složky od Bcuzzu (A+B,PK13/14) a metropů (MR1,MR2,Calgreen) na každy jeden 90l kalfas-pak poreferuju

Ale v nejakej extra rozdíl neveřím


Na výsledky toho testu jsem hodně zvědavej, Metropy jsou skvělý a když si člověk spočítá, kolik mu ty hnojky vydrží, nejsou zas až tak drahé, ale stejně ty počáteční náklady . Čtyři a půl litru za hnojky je celkem drsný. Jinak v jakém systému to budeš testovat (EaF / Aero)? A jak ti ty bíkazy držely pH v EaF (alternativně v jiném cirkulačním systému)?

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 10-12-2008 v 17:50 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

Já kupoval METROP jen 0,5l na zkoušku(díky pánové)

Můžu jen říct že u me drží dobře(ale každej má taky jinej objem roztoku na tom to záleží taky dost)

Třeba ted u ebb and flow s rw rohožema to jede pořád styl: zezačátku lehce nahoru(cca 0,1 za den,pokud se dobře napufrují rohože) to se zhruba druhej týden ustálí a až drží do doby dokud celkem žerou,což je zhruba 50/12 u hodne genetik s kvetem kolem 60 dnů...potom zase začne víc haprovat.

Jednoduše řečeno s 90l kalfasem a bíkazama sem si na kolísání pH stežovat nemohl nikdy.

Prave proto se mi ani nechce veřit,že to metropy podrží jeste líp

Budu to testovat v takovym homemade ebb and gro (vlastne single ebb and flow)

Ad.cena-bcuzz mi přijde nejlevnejší (jedno kolo bez problemu do petikila)

Old Post 10-12-2008 v 18:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 11

prvni hnojky ktere jsem pozival byly Plagron na zeminu.

na podruhe jsem se zorhos ze pujdu do aera a objednal jsem si sadu hnojiv od firmy hesi...nebyly nijak zvlast spatne az na to ze jich byla potreba celkem dost. ted jedu druhy round AERO+hlina a pouzivam Metrop+Atami !!!A uplne bomba!!! ph drzi nadherne hodnot,jak nahjore jiz uvedeno nezanechavaj zadne usazeniny. muzu jen doporucit.

Old Post 28-11-2009 v 19:13 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

zdravim metrop pouzivam 8let nejuzasnejsi hnojivo snad jaky je zkousel sem ahacka hesi a grotek prresne co mi vadilo u ahacek ruzny modely= stejna chut, hesi docela velka spotreba jinak gut, grotek hnus spinavej uz bych to nechtel i po ususeni je silne citit hnojivo a to nemluve o koureni,. metrop vinikajici skvele drzi ph na rokvolu v kokosu hline neni zapotrebi enzimu jelikoz nezanechava usazeniny. a tak obrovske palice co rostou s metropem se vidi malo kdy maji dobre reseny kvet a to ze zacatkem kvetu kdy rostlina roste nejrychleji vzheledem ke kratke periode casu ji davaji prvni tri tydny mr1 coz jsou zakladni ziviny pro rust kytky po tom neuveritelne rostou prirustky 2-3cm dene sou neuveritelne tim se paradne zkracuje doba rustu nepotrebuji 14dni ba dokonce vice bohate staci 7dni metrop plne doporucuji...............

Old Post 29-11-2009 v 17:07 PM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 13

to hydromen:

,,rikas grotek hnes spinavej,, tusim ze mas rozhodne vic skusenosti nez ja proto bych se tee chtel zeptat co rikas na ,,grotel budfuel,, mam v planu ho pouzivat tak se radeji zeptam zkusenejsich???? jo a jeste jsem se chtel zeptat stim schematem hnojeni????odkud jte ho vsechn sebrali????ja ho ne a ne najit....to jsem asi debil :-D

Zdar vsem Growerum :-D

Old Post 29-11-2009 v 18:15 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Chemie Příspěvek č. 14

ono jak se to veme "Hnus spinavej" grotek jsou organicka hnojiva kde 50% hnojiv tvori pevne castice proto spinavej jelikoz ne vsechny castice se dobre rozpousteji a pro hydroponii je nevhodny jelikoz dochazi k castemu ucpani rozvodneho systemu napr. drip kapilary se okamzite ucpavaji nevim jak je tomu u cirkulacnich systemu ale lepsi to urcite nebude..... navic je omezeno michani roztoku jak sem jiz zminoval jsou to organicka hnojiva ktera se po smichani s vodou musi do urcite doby sdelat jinak se kazi....... v sudu se dela hnusny sliz ktery po trech namichanich musite ocistit jinak hrozi opet ucpani rozvodu a ma neprijemny zapach ktery je citit i po ususeni rostlin a v kouri jak bysmet myslim ze nejvice chut ovlivnuje monster bloom tak bych ho vubec nepridaval a stejne vysledky to nijak zvlast neovlivnuje je to silny pk tak ho lze nahradit treba pk13-14 jednu vec ma ale grotek perfektni a to je bud fuel ktery meni chemicke reakce primo v rostline a tim lepe pripravi rostlinu pro kvet vysledek je ze palice se netahnou tolik za svetlem po prepnuti na kvet, jsou mensi a vice kompaktnejsi takze vyhoda pro pestitele v malich prostorech vsechny prisady groteku jsou mysitelne s ostatnimy hnojivy bud fuel s metropem=vynikajici kombinace ale chce si to trosku hrat jelikoz bud fuel dle vyrobce doporucuje davat tyden pred prepnutim na kvet a to silne omezuje vertikalni rust a nemüsi se vam podarit dobre zapnit celi pestebni prostor.

Old Post 29-11-2009 v 20:43 PM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2018 - EC metr - 6 odpovědí
27-12-2017 - Metrop ROOT+ - 10 odpovědí
05-02-2008 - Metrop Rada - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3762660 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív