Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Palec dolů Socky??? Příspěvek č. 1

Jsme tu všichni pěstitelé takže myslím, že to není jen můj problem (on to teda není problem, ale sere mě to). Začíná léto a ganja prostě není! Já mám kouření celý rok už několik let a denně mě "otravuje" tak 3-15lidí (těch 15 to fakt není kec, proto mě to tak sere) v tom smyslu:
Nemáš na brko? - NE - Ani na jedno? - NEE - A nemáš na prodej? Prachy mám!!! - FAKT NE - a většinou, když už začnou kecat o penezích tak začínám bejt sprostej a podrážděnej!!!
Nejhorší je to, když si dávám brko v parku, než dohulim tak se tak 2-3lidi stavěj jestli by nemohli aspoň pohulit .....
Zajímalo by mě jestli máte ve svym městě podobný problémy???

KLKOV

Old Post 06-06-2003 v 12:32 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 2

Tak já zase můžu prohlásit, že v mém rodném městě je to přesně naopak (uzzi a gizmo jistě potvrdí). Tady, když jseš v parku a zahulíš, tak spíš vybízíš ostatní, jestli si nedaj taky. V hospě smotne jeden stůl lidí brko, 2 stoly další s ním dou ven a naopak. Možná je to daný tím, že se tu víc známe (cca 40 000 lidí, okresní město).
Když se náhodou stane, že nemáš co kouřit, tak zajdeš za někým známym a on ti něco málo dá, pádž ví, že když nebude mít on a staví se za tebou, tak ty mu taky něco málo dáš....

Ale dokážu si to představit, že ti to leze na mozek .

Old Post 06-06-2003 v 12:44 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 3

jo, sem si koupil s kamosem hash a vecer na me zvonilo asi 9 lidi ze jestli jim neprodam na speka, ze maj 56 korun. rikam ze vubec ze neprodavam a uz vubec ne za pade. pak zacli jako ze prosim prosim rikam ze ne uz sem byl pekne tak sem zabouch a voni uplne nasrany na me odesli. to nedokazou pochopit......

KE?

Old Post 06-06-2003 v 17:58 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amazing Dope
Nový Člen

Karma uživatele Amazing Dope - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

Zdravim, s timhle (cizi lidi neboli socky) nemam skusenosti, jako chodi za mnou KAMOSI ale opravdovi a ti se neptaji jestli jim neco neprodam nebo nedam. Oni vi ze s nima klidne skocim zahulit ale to ze by neco chteli? Ne proste bud jdeme dat smotka vsichni nebo nikdo. A i kdyz je jenom troska vzdycky se stavi nebo ja za nima. Tak ale tohle jsou proste kamosi a ne cizi lidi...

Old Post 08-06-2003 v 00:13 AM
Amazing Dope je offline   Profil uživatele Amazing Dope   Find more posts by Amazing Dope   Foto galerie člena Amazing Dope   Click here to Send Amazing Dope a Private Message   Add Amazing Dope to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

Za mnou chodi kámoši a kámošky a já si myslím, že je vždycky lepší se podělit a pěkně si s nima zahulit, než abych si všechno šetřil a hulil sám, že jo. Takže lidem který mám opravdu rád, těm dám kdykoli když si řeknou a když příde někdo takovej, s kým se znám spíš z kouření o přestávkách ale jinak se nevídáme, a nabízí peníze, tak si řeknu o nějakou fakt symbolickou částku spíš jen tak z principu, aby si von nepřipadal, že na mě sockuje.

Old Post 08-06-2003 v 11:43 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 6

Lehce vykonstruovaný přístup Trapana Šmíráka:

1. mám-li
a) znám-li ho -> dám
b) neznám-li ho, ale není to typ žebravého "dej mi" -> dám
c) neznám-li ho a je to typ žebravého "dej mi" -> řeknu
"dejmy sou v komíně"
2. nemám-li
a) znám-li ho -> pravím "sorry, ale nic nemám"
b) neznám-li ho, ale není to typ žebravého "dej mi" ->
pravím "sorry, ale nic nemám"
c) neznám-li ho a je to typ žebravého "dej mi" ->
pravím "sorry, ale nic nemám a i kdybych měl, nic ti nedám"

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 08-06-2003 v 12:02 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 7

no jasně, socky...
tak třeba když někdo třeba jen popřeje druhou chuť a nijak se nevnucuje tak pozvu, když ho znám tak taky rád zahulím, když ho neznám ale vypadá že by to sním mohla bejt třeba prdel tak taky, ale třeba lidi (většinou romové, to by do nich nikdo neřek, ale hulej hodně) kteří se prostě objevej ani nepozdraví a už říkaj nemáš něco na prda? ne. a na prodej? ne. a nevíš kdo má? nevim. tak to nasere třeba včera du tak o půl dvanácty z kina, mám žízeň tak si skočím na skleněnku, vypiju, zvedám se a před ksichtem se mě objeví typ a spustí předchozí rozhovor, nic sem neměl ale i kdybych měl tak nedám protože další den a další dny bych s tím mohl zahulit s příjemnejma lidma, než aby to vyhulili cizí kterým jenom oči svítí na to aby se zhulili...
jinak já se moc nevnucuju a vyplácí se to, protože u mě ta dýmka stejně vždycky skončí :d

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-06-2003 v 12:53 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 8

no jasně, socky...
tak třeba když někdo třeba jen popřeje druhou chuť a nijak se nevnucuje tak pozvu, když ho znám tak taky rád zahulím, když ho neznám ale vypadá že by to sním mohla bejt třeba prdel nebo tak, tak taky, ale třeba lidi (většinou romové, to by do nich nikdo neřek, ale hulej hodně) kteří se prostě objevej ani nepozdraví a už říkaj nemáš něco na prda? ne. a na prodej? ne. a nevíš kdo má? nevim. tak to nasere třeba včera du tak o půl dvanácty z kina, mám žízeň tak si skočím na jedno naskleněnku, vypiju, zvedám se a před ksichtem se mě objeví typ a spustí předchozí rozhovor, nic sem neměl ale i kdybych měl tak nedám protože další den a další dny bych s tím mohl zahulit s příjemnejma lidma, než aby to vyhulili cizí kterým jenom oči svítí na to aby se zhulili...
jinak já se moc nevnucuju a vyplácí se to, protože u mě ta dýmka stejně vždycky skončí

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-06-2003 v 12:55 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten co moc hulí
Stálý Člen

Karma uživatele ten co moc hulí - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 9

Jo socky sou zmrdi jednou takhle jdeme z Maturaku ven zahulit ja bratraneka dva kamosi ja mel svy a jeden z kamosu taky vzdycky hulim v tehle sestave (vikend) a najednou se nam povesi nejakej nouma na paty tak si sednem a kamos si me odved za roh a pta se tys mu neco rek???Ja rikam ne ja ho neznam...hmm zeptali sme se ostatnich taky nic tak ok....ubalime ja jednoho a on jednoho no stojime podavame a on aniz by se zeptal zasne se po tom sapat jak uz sme byli vyhuleny tak sme sli bliz k sobe a to byste neverili ten debil mezi nas strkal HLAVU a pta se je tam jeste neco je tam tak 1/4 speku ja ho mam v ruce a rikam ne parkrat potahnu a poslu dal von jenom cumi....dohulili sme a rekli sme si ze pujdme a ten hnup porad za nama tak smne zalezli do hospy objednali....Mezi sebou sme se domluvili a dali sme prasule tome jednomu kamosovi on se zved ze de jako na zachod vratil se zvedli sme a sli sme pryc ten debil tam sedel nevedel co se deje a pak vybeh ven bez placeni uplnej idiot....

Jinak mam s tim problemy porad kazdej den par hovoru a kdyz sedime v parku hruza.....socky sou a budou



----------------------------------------------------------------
Ganja ta vzdycky da!!!!

Old Post 08-06-2003 v 18:11 PM
ten co moc hulí je offline   Profil uživatele ten co moc hulí   Find more posts by ten co moc hulí   Foto galerie člena ten co moc hulí   Click here to Send ten co moc hulí a Private Message   Add ten co moc hulí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worwy
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné socani Příspěvek č. 10

Moc mě neserou, páč si jich nevšímam, nebo je vždycky pošlu do hajzlu, některý sou fuch dost nevodbytný, takže čím větší ftěrka, tím sem na ní hustší.Sice mě sere to že musim bejt na někoho zlej, ale se sockama se fakt jinak nedá...

Old Post 08-06-2003 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fantom
Nový Člen

Karma uživatele fantom - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 11

Tak tohle znám moc dobře. Mě lidi sockujou taky téměř každej den. Vypěstoval jsem dobrej model, pohulil jsem ho s pár kamarády a poměrně rychle se to rozkřiklo. Teď je u nás ještě dost nedostatek špeků, takže musim denně vyřizovat hovory. Dávám nebo prodávám za rozumnou cenu jenom kámošům a teď už ani to ne - přece jenom strach z policie mám, hlavně díky rodičům, kteří mi předhuzujou veškerý zprávy týkající se marihuany. Taky už jsem přestal brát čísla, který neznám - i když to může být třeba důležitý, radši nezvedám, protože nechci řešit po telefonu žádný hulení.

Old Post 11-06-2003 v 08:11 AM
fantom je offline   Profil uživatele fantom   Find more posts by fantom   Foto galerie člena fantom   Click here to Send fantom a Private Message   Add fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 12

tad u nás je teďkon taky nějakej nedostatek hulení, ale nesockuju a dávam si pauzu....už je to 6 dní

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 11-06-2003 v 20:00 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 13

No u nas v našem townu už ty zasoby taky chřadnou.Ale ja mam menší náhradu.Dost huličů mi za to nadává že je to es há í té-shit- ale mě to zkouří do pohodky-jde o opium.Už je to pro mě tak nějak kultovní věc...no a tak.Jinak nesockuju,,udělal jsem to párkrát,jen když byla krutá nouze!

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 11-06-2003 v 21:23 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Palec dolů horolezec Příspěvek č. 14

figu, to musi bejt fucked huston, takovy fakt posilat kam patrej - do druheho konce zarizeni na prijem potravy
jinak lidi sockujou, uz od ledna, kdyz je to kamos, smotnu nebo usypu (sak co je to dobrej modylek a bylo by skoda aby zvetral - mam takovou zasobu, ze sem se letos na pestovani vy...), jinak posilam do toho druhyho konce...

Old Post 12-06-2003 v 09:22 AM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 15

jooo socky, znam jenom jednu ale naprosto drsnou - z kamose tahal denne hulo a on ho denne posilal do prdele - to trvalo tak mesic, pak to zacal tahat ze me(i kdyz vedel, ze to neni moje hulo), a vydrzelo mu to tyden . . . fakt kokot . . .

Old Post 12-06-2003 v 12:05 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blek
Stálý Člen

Karma uživatele blek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16

Slovo socky nemam moc rad,vždycky když ho slyším si představim jak si to vo mě někdo řekne když mě předjede v krásný nový hodně drahý káře a ještě ukazuje fakováka na mou krásnou starou, levnou, káru.To mě mrzí, ale tyhle THsoCky me skoro vzaly chut chodit do podniků kde je to sice fpoho,jenze když si tam člověk sedne s třema kamošema,po pifku ubalí prima raketu, a než ji venku podá jednomu z těch tří tak kouká že lidí v kole stojí deset beze slova a že těch prvních pár prdů byly i prdy poslední.A že z těch deseti navíc za večer ubalí brko tak jeden je fakt na hovno.Někdy mam pocit že si všichni myslej že když de někdo ven tak si tam stoupnou dořady i kdyby byly dvacátý,protože co kdyby to fakt na ně náhodou eště vyšlo,jo a eště mě jako hypnotizujou abych to už podal. Sem se uplně nasral to bych neměl. Styďte se a pěstujte at nejste THsoCky

Old Post 12-06-2003 v 16:14 PM
blek je offline   Profil uživatele blek   Find more posts by blek   Foto galerie člena blek   Click here to Send blek a Private Message   Add blek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6239490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív