Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 161

" KDY ASI UTNOUT A DÁT SUŠIT MATERIÁL ZE SAMCE ? "

Asi jsme si plně nerozuměli - je jasné že po opylení a dozrání bude na samičkách nějaké to semínko ale to prozatím neřeším - mám jich nějakou zásobu.
Jelikož se tady píše o kvalitě materiálu a výnosech samic a hned na počátku jsem dostal radu že pro vaření masti budu spotřebovávat všechen vypěstěný materiál jak ze samic tak i z případných samců tak jsem problematiku doby kosení zatím ponechal stranou,navíc se na fóru před kosením uvádí odpočet doby květu u samic.Takže upřesněná otázka je jestli kosit samce na mast teď nebo ho nechat na kosu až dokvetou samičky vzhledem k potřebnému obsahu THC a CBD , nebo skosit samce zvlášť teď a dát ho sušit a samičky skosit taky až dokvetou a dát sušit o tu rozdílnou dobu později .
Dík.

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 17:38 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od mimacka
" KDY ASI UTNOUT A DÁT SUŠIT MATERIÁL ZE SAMCE ? "

no vždyť jsem ti to psal, až se otevřou květy, vzhledem k tomu, že samci dozrávají o 4 až 6 týdnů dříve než rostliny samičí to bude co nevidět...
v tu chvíli budou všechny látky obsažené v rostlině na vrcholu...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 27-07-2009 v 18:13 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 163


To YagoMan - jsem ještě nějak rozhozený tak jsem si poposednul mimo kabel - a dík .

Dodávám nejaké foto kytiček sázených jako experiment 01.06.09. a za dobu sousedčina zalévání vyhoply ze 30cm na 50cm .

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 19:19 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 164


27_07_09_kytka_2 - zasazené 01.06.09

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 19:21 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 165

27_07_09_kytka_3 - zasazené 01.06.09

tradice zůstává - venkovní parapet

mimacka

Naposledy upravil mimacka 03-06-2012 v 15:04 PM

Old Post 27-07-2009 v 19:22 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 166

27_07_09_kytka_4 - zasazené 01.06.09

- hustá trojka -

mimacka

Naposledy upravil mimacka 03-06-2012 v 15:04 PM

Old Post 27-07-2009 v 19:24 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 167


14. týden růstu

27_07_09_jungle vychodni okno 1

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 19:27 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 168


14. týden růstu

27_07_09_jungle vychodni okno 2

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 19:29 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 169


14. týden růstu

27_07_09_jungle vychodni okno 3

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 19:31 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 170

NOooo hooodne pekny taky sazim prvne a na okne a dari se zatim jen sem zasadil tak pozde jako ty v experimentu...A nebojis se ze to nekdo na tom okne uvidi a praskne te? nevim jaky je na to pohled nebo sem si nevsim jestli se to tu resilo tak pisni...jinak k+ pekne sis to rozjel a myslim ze tobe se vede lepe nez me ale pristi rok bude zase lepe-jinak to pocasi fakt hruza....tak at rostou a kvetou a masticka se podari

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 02-08-2009 v 12:27 PM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Re Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od Namer017
NOooo hooodne pekny taky sazim prvne a na okne a dari se zatim jen sem zasadil tak pozde jako ty v experimentu...A nebojis se ze to nekdo na tom okne uvidi a praskne te? ...........


.......co mi tak můžou ? - zavřít pro pár kytek je asi blbost , nějaké vyšetřování - ať přijdou a vyšetřujou , mám v lednici navařenou mast v několika kelímkách a pro postih by museli dokazovat distribuci a případný finanční zisk !Když přijdou na udání , tak se tím samozřejmě musí zaobírat a když přijde aktivní blbec tak kytky seberou a zlikvidujou a já zasadím jiné.
Držím se podle zdokumentovaného proslovu policejního ministra v TV = POLICIJE NEBUDE HONIT LIDI PĚSTUJÍCÍ PÁR KYTEK PRO LÉČEBNÉ ÚČELY (uvedl asi 3 kytky na dospělou osobu v domácnosti) , budou honit ty kteří mají pěstírny.
Jelikož už asi 30 let nekouřím - nechal jsem toho kvůli průduškám - tak vlastně nelikviduji samce , ale nechávám tomu u všech kytek přírodní volný průběh a nehoním uměle THC , protože potřebuju do masti i CBD a ostatní látky - a tak i samičky nechám klidně dozrát i s případnými semínky.
Tady na sídlišti to roste v poklidu na vícero balkonech (já žádný nemám) a rostlo by to i na zahradách , ale pobertové lehce zdolavají ploty a je neplánovaně sklizeno jako i nekde v lese nebo v kukuřici.
Tady vidím alespoň nějakou přednost.
Když si prohlídneš kytky od počátku , je vidět že jsem zasadil brzo a na experimentálním zasazení zkouším vhodnou dobu sadby pro další roky , aby bylo dost materiálu a aby to nerostlo v bytě tak vysoké , ale aby to i pěkně vykvetlo .

mimacka

Old Post 02-08-2009 v 13:27 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 172

To: Mamicka...
No brzo je nekdy dobre sazet ale asi ne v byte protoze se kytky tahaji moc vysoko za svetlem a potom to mas doma prerostly jak v lese kdyz to hodis ven tak to muzou najit corky nebo ti to zezrat brouci ale kdyz se povede je to krasa no a kdyz to mas ve skrini tak potom dou zas chlupati...Ale kdyz se bude komunita pestitelu konopi takovou rychlosti rozsirovat tak jak se rozsirilo samotne uzivani marihuany tak snad o tom vice lidi byde vedet to pravdive a ne to co nakecaji lide kteri to nikdy nezkusily a snad nekdy v budoucnu nas ceka legalizace alespon nejaka legalizace napr. muzes susit kourit pestovat ale ne prodavat. Jinak sem asi pekne odbocil noo no jo po ranu jak vztanu se mi restartuje mozek a musim ho chvili nechat napokoji tak pestu zdar a vonave kvety budu sledovat dale jak se dari snad budes mit i popis tve vyrovy masti a nejake fota ktomu i pro nektere kteri nevi

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 03-08-2009 v 06:17 AM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 173

To Namer017 -moje vaření najedš tady i s nějakou fotografijí

http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=33

Je to z podarovaných přebytků od dalšího pěstitele a zkušenosti z použití mastičky je víc jak pozitivní - vyskoušeno osobně a na dalších členech rodiny !!!!!
Dík za příspěvěk a ať to všem roste ku prospěchu !!!!!

mimacka

Old Post 03-08-2009 v 07:29 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 174

Nadhera. Takovyhle kytky jsem na okne jeste nevidel. Mam nejaky na balkone ale oproti tem tvejm je to bida.

Old Post 03-08-2009 v 09:46 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 175


15. týden růstu

03_08_09_vychodni okno 1

- kytku jsem musel přestěhovat pro výšku z parapetu na skřínku vedle okna.
Nebudu lámat ani ohybat , uvidím jestli nezačne trpět na menší přísun světla.

mimacka

Old Post 03-08-2009 v 14:48 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 176


15. týden růstu

03_08_09_západní okno 1

- to samé stěhování pro výšku z parapetu pod okno.

mimacka

Old Post 03-08-2009 v 14:49 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9272790 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív