Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » :::::4x18w; drip; 16 kytek:::::
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Hydroponie :::::4x18w; drip; 16 kytek::::: Příspěvek č. 1






ahoj mikropěstitelská komunito...

před nějakou dobou jsem narazil na ICMagu na tendle thread a poté co jsem na vlastní oči (virtuálně ) uviděl kolem 0,9 g/w pod zářivkama, bylo jasný že je o zábavu postaráno

takže abych to zkrátil, setup je následující:

světlo: 4 x 18 watt trubice
- růst Philips Master TL-D 865 (coolwhite)
- květ Philips Master TL-D 827 (warmwhite)

systém: "cirkulační drip"
doplnim fotkama, je to v podstatě stejnej princip jako u dripu, tj. rozvod roztoku kapilárama ke každý kytce zvlášť, v mym případě single květníky.. jenomže já nejsem příznivce cyklů takže to jede nonstop.. substrát je netradiční - silonový pytle od brambor.. uvidíme jak se osvědčej.. skrz odtokovou folii zpátky do rezervoáru..
zatim se neptejte, potom hodim fotky..

genetika: mix Double Dutch, The Pure, Sensi Skunk, Orange Bud, Great White Shark, celkem 16 kusů (4x4)
- jediná efektivní metoda pěstování pod zářivkama vede přes scrog.. takže mříž bude..

hnojky: zatim Alg-A-Mic (BioBizz) na postřik..
pak B'Cuzz

kytky jsou zatim v propagátoru (4 už se nevešly, tak jsem jim postavil minibubláček ) až jim pořádně vyjedou kořeny tak je prdnu do dripu, doufám že nebudou moc rychlý..

to je zatim vše, dotazy, návrhy (jen slušný ) klidně sem, s Mírou

tímto považuji další grow za zahájený..
howgh..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 21-02-2008 v 13:32 PM

Old Post 02-02-2008 v 22:09 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miky.nko
Stálý Člen

Karma uživatele miky.nko - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2

je vidiet ze vies co robis a vies o com pises a rastlinky su este len male ale je na nich vidiet ze je o ne dobre postarane K+

Old Post 05-02-2008 v 17:50 PM
miky.nko je offline   Profil uživatele miky.nko   Find more posts by miky.nko   Foto galerie člena miky.nko   Click here to Send miky.nko a Private Message   Add miky.nko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 3

No, koukal jsem na to ICM a to je nějaký neuvěřitelný!!
Třeba mě zarazilo, že má snad 1500m3 větrák tam..

Hh, bublák rulééz

Tak ať to jede, a ať se máme po kom opičit, s tím Tvojím novým tekkem


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 05-02-2008 v 21:16 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 4

cix: ahoj hele tak nevim jestli nakonec budou pytle od brambor, jestlis myslel todle.. u vietmanců mi nerozuměj co po nich chci a ve velkoobchodech na mě serou.. takže možná nakonec vymyslim něco z tý netkaný textilie, ale bude to pravděpodobně hrozná pičovina, naprosto překombinovaná a v praxi nevyužitelná..
ale růst to v tom snad bude a jde mi hlavně o ty zářivky, jak to pod nima vykvete (pod 827)

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 05-02-2008 v 23:17 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4rt!n
Stálý Člen

Karma uživatele M4rt!n - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

Cau Kwětoň.
Tvoje kiti i technika se mi mooc líbí a proto ti dávám K+
(a to máš jen tak v akvárku ? tam nemáš žádný odzazový materiál ?)
Zajímá mě jak ti to poroste tak to budu sledovat
A ať ti to hezky roste

Zdar, Martin

Legalize Marijuana !

°°My First 70W°°

Old Post 07-02-2008 v 15:50 PM
M4rt!n je offline   Profil uživatele M4rt!n   Find more posts by M4rt!n   Foto galerie člena M4rt!n   Click here to Send M4rt!n a Private Message   Add M4rt!n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad 7/20 Příspěvek č. 6





martin: není to akvárko, ale konferenční stolek otočenej vzhůru nohama..
to zářivkový těleso se tam přesně vejde.. teď je položený na vrchu konstrukce, ale pak ho pověsim na klasika na háčky..
stěny jsou z černobílý folie, dá se otevřít každá strana zvlášť, takže přístup ke scrogu bude optimální..

mam trochu problém s propagátorem, a sice ve štelování intervalů.. analogový spínačky jsou moc nahrubo (půl hodiny sucha je pro kytky hrozně stresující imho).. a na digitálních zase nenastavim dostatečnej počet intervalů.. s minutovejma spínačkama by to valilo imho ještě o dost rychlejc.. viděl bych to ideálně tak na 2-3 minuty on / 7-8 minut off.. no už se na tom snad pracuje..

+ nějaký fotky kořínků (detail je chlupatec z bubláčku) a taky pro zajímavost přímý srovnání trubic 827 (vlevo) a 865 - něco jako MH/Na

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 07-02-2008 v 22:29 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čao Kwjeton, čoveče ty snad nepěstuješ vůbec klasicky
Kdekoli narazim na tvůj grow tak je to vždy nová technika pěstvání nebo teda aspon pro mě, což je supr protože se dozvim něco novýho.. k+

Jak ti to roste dlouho si neaktualizoval??

Old Post 18-02-2008 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 8

ahoj no mam teď zkouškový takže brutálně nestíhám..
po víkendu ty klony přesadim do finálního systému.. už maj kořeny dlouhý jako kráva, a potřebovaly by trochu nakrmit, ale není na to čas vůbec.. vyděržáj pijaněěr..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 18-02-2008 v 14:26 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 9




ahoj tak jen pár aktuálních fotek..
kytky už asi tři tejdny přežívaj v propagátoru čehož je mi líto, ale zatim nebyl čas to nějak přesadit.. takže zítra konečně pudou do dripu.. nakonec to bude trochu jinak - nechce se mi dělat s průtokovym hydrem, takže to bude klasickej drip na spínačkách.. aspoň si ho vyzkoušim.. 3-4 truhlíky po 4 kytkách..no eště se uvidí.. substrát nějakej mix, asi kokos a growcubes.. nebo něco jinýho.. nějaký nápady?

tak to je zatim vše, další info soon..
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 21-02-2008 v 13:42 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kwjetoň
substrát nějakej mix, asi kokos a growcubes.. nebo něco jinýho.. nějaký nápady?

nechceš zkusit čistý perlit?

Old Post 26-02-2008 v 11:39 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 11

dokktor: no už je to zasazený v hlíně
nakonec jsem koupil pytel Light mixu od Biobizzu, hlínu jsem jel jen první kolo (neúspěšně ) tak uvidíme co z toho vyleze..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-02-2008 v 22:54 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Tak tomu řikam zakořeněný řezy
Drip,drip sem na tu tvou maximalizaci micro plantáže zvědavej..

Old Post 27-02-2008 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 13

Máš to fakt dobře řešený,jak to vypadá ted taky přemejšlim na nakou takovou metodou,ale počkám až jak dopadneš

Old Post 28-02-2008 v 15:15 PM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 14

Zdravím tě Kwětovaný muži....

Mám tu pro tebe odkaz týkající se cyklování ..... Bohužel vytvořit umí jen rovnoměrně časované cykly.. a to je ta správná chvíle pro kombinaci s digitálními spínačkami ..ty by mohly vytvořit dostatečně dlouhý odstup jednotlivých cyklů které by díky tomuhle rélátku mohly trvat jak 0.1 sekundy tak několik dní ..relé má opravdu velký rozsah nastavení a výbornou citlivost .... zapojení není složité stačí poslat spínačkami spínanou fázi na S vstup relé nastavit druh provozu * F * a relé ti jinak dlouhý minimálně minutový cykl (což mi příde u hlíno dripu hodně) zkrátí na potřebnou délku podle nastaveného časového impulzu..

http://www.elkoep.com/dokumenty/navod/crm-91-93h.pdf

- Pokud odpovídám na něco co už neřešíš tak čabas

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 04-03-2008 v 11:12 AM

Old Post 03-03-2008 v 19:13 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 15

zdar Kwjetoni , docela me zajímá jak se kytičkám daří , můžeš poslat fotky ?

Old Post 14-03-2008 v 16:59 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 16

K žádosti se rovněž připojuju.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-03-2008 v 21:28 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4435990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív