Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak by jste zhodnotili uplynulou sezónu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Tak jak to letos dopadlo?
Khámo, perfektní, následující roky pěstím jen pro radost
Na rok mám zase vystaráno, co víc si přát :-)
Zimu zlehka prohulím.
Na Silvestra dám poslední brčko :-(
Dealer, please!!!!
Zahulí si ty zapráskaný čorky!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 49

Tak to já jsem letos spokojen na 120%. Skoro žádná plíseň, žádná čorka, akorát tři kytky zlikvidovaly srnky. Taky mě zaskočil skleník - zasadil jsem do něj 12 kytek a bylo 9 samců... Ale i tak jsem sklidil hodně, takže snad do další sklizně vydržím.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 02-11-2007 v 21:34 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 50

16 kytek sklizeno z toho 8 z holandu slo to dost vydet protoze 1 kytka mela 2,8 ostatni priblizne 1.7 m
dopadlo to krasne a letos sem mel jen 5 samcu

Old Post 03-11-2007 v 14:40 PM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannanymph
Nový Člen

Karma uživatele Cannanymph - 85% PěstitelskáKarma uživatele Cannanymph - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 51

Kdyby nebylo me zavistive sousedky ( cca 50 let), tak by byla jeste lepsi. Nechala mi asi 4m od zahradky vykvest 3 samce, takze se to projevilo i na holkach Nastesti se moc opylovat nenechaly a krasne dozraly. Docela jsem hledela, jak velkou chut mely k rustu. Rostlinky ktere mi minuly rok vyrostly sotva 1,5m tento rok nasadily latku pekne vysoko a prevazna vetsina prekrocila vysku 3,2m. Nebyt sousedky byla by uroda na 1. Bohuzel to ale vidim na 2

K čemu je mi moudrost, když hloupost světu vládne

Old Post 03-11-2007 v 19:04 PM
Cannanymph je offline   Profil uživatele Cannanymph   Find more posts by Cannanymph   Foto galerie člena Cannanymph   Click here to Send Cannanymph a Private Message   Add Cannanymph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 52

Tak po peti letech uspesne sklizenych kil me to letos nejky mrdky sejmuli....a to tak ze komplten 42 kusu dole,urezany 10cm nad zemi....NENECHALI ANI JEDNU KYTICKU!!!!!!!!!verte, ze kdybych je potkal kdyz sem se plizil na pole, asi bych pouzil agresi....takze ja davam za 4 pac sem si hodil tri holky na balkon a ted je dojizdim pod 150...a dealera bych nenavstivil,dekuji mym kamaraduum....ZABIT VSECHNY ZLODEJE!!!!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 05-11-2007 v 12:48 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

Zdravim growers tak ja hodnotim tento rok velmi pozitivne az na jeden flek na svk kde to bolo opelene a tak to stratilo na kvlite, chuti aj kvantite, ale neva. V Cz som velmi spokojny 6 seeds/ 6 samiciek vsetky skosene. Najviac ma potesila moja 100% uspecnost vyklicenia, samic, a zatvy. Do leta bude co bafkat urcite. Vynos v cz bol okolo kilka a vsetky modely su vyborne po stranke chuti a kvality. Moj prvy flek v Cz a zase sa mi potvrdilo ze kroviska vyhravaju nad vsetkymi miestami na pestovanie o 100%.
Tesim sa na JUNGLE MASSIV 08 z mojim flekom v Cz, ku ktoremu pribunu na jar dalsie dva,tri.
Pestu zdar a vela sil do noveho roku praje radvancan

Old Post 06-11-2007 v 08:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 54

Letošní úroda byla dobrá a tak bude jak na pokouření (ten výkvět z toho nejlepšího a nejsilnějšího), tak hlavně i na výrobu konopné masti a zbyde i na případné indické ghee, mléko či cookies až do příští sklizně . A pokud zbyde čas nebo bude nálada bude možno vyrobit i trochu hašiše nějakou tou "suchou" či "mokrou (ledovou) cestou" resp. metodou. A "green dragon" by také nebyl špatný nápad na posílení a zahřátí v zimě, až zase přijdou ty mrazy.

Teď jen zbývá využít zvláštních slev, které v současné době - mají okurkovou sezónu - mnohé společnosti nabízejí a těch slev je v současné době "neúrekom" a na příští sezónu se "předzásobit". A objednat , řekněme každý měsíc (aby to tak finančně nebolelo), za dobré ceny semena nových a pro místní klima vhodných včas dozrávajících leč uspokojivých odrůd anebo takových, které se dají v chladném jaře pod lampou předpěstovat a pak jim dopřát slunečního svitu a tepla.

Naposledy upravil Peshmerga 06-11-2007 v 15:06 PM

Old Post 06-11-2007 v 14:43 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dStanly
Stálý Člen

Karma uživatele dStanly - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 55

hmmm tri dámy si ešte krochkajú pod lampou ale viac než nejaké tri týždne tam už nebudú... je to skôr pre súkomné účely na silvestrovskú chatu

:P...kto si to nevie vypestovat nech to ani nefajci...:P

Old Post 06-11-2007 v 17:34 PM
dStanly je offline   Profil uživatele dStanly   Find more posts by dStanly   Foto galerie člena dStanly   Click here to Send dStanly a Private Message   Add dStanly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dStanly
Stálý Člen

Karma uživatele dStanly - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 56



hmmm tri slečny si ešte krochnia pod žiarovkou nič výnimočné skôr taká súkromná spotreba na silvestrovskú chatu...

:P...kto si to nevie vypestovat nech to ani nefajci...:P

Old Post 06-11-2007 v 17:45 PM
dStanly je offline   Profil uživatele dStanly   Find more posts by dStanly   Foto galerie člena dStanly   Click here to Send dStanly a Private Message   Add dStanly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 57

ked neprší aspon kvapká, ale do leta by to mohlo vydržat

Old Post 07-11-2007 v 09:16 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 58

ahoj lidi. já měl letos problém-zrání...

Old Post 14-11-2007 v 20:35 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 59

pár kytek jsem musel dodělat pod indorem.

Old Post 14-11-2007 v 20:37 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 60

..s letošní sklizní jsem celkem spokojen, něco out a něco skleník. O proti loňsku jsem nad míru spokojen :-)

Old Post 15-11-2007 v 10:53 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čtveroo
Nový Člen

Karma uživatele Čtveroo - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 61

Letošek, abych se přiznal, mi nevyšel podle mých očekávání, jelikož v blízkém okolí mě někdo samce, který mi oprcal 2 ze 3 kytek, ale do léta budu mít snad vystaráno.

Old Post 18-11-2007 v 09:38 AM
Čtveroo je offline   Profil uživatele Čtveroo   Find more posts by Čtveroo   Foto galerie člena Čtveroo   Click here to Send Čtveroo a Private Message   Add Čtveroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 62

letos byl docela uspesny rok 3ks ze skleniku asi 1kg a nejake trosky ze zahradky ktera nemela tolik pece....takze hodnotim vcelku ok....

Old Post 18-11-2007 v 10:21 AM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 63

Tak že už mám všechno pod střechou, tak vám sem můžu přispět. Všechno co bylo z jara sazený sem i teď na podzim sklidil, tak mám 100% úspěšnost. Něco se povedlo víc něco míň, bylo z toho 12kytek a celkově suchýho materiálu bude do příští sklizně až až, takže letošek dobrej, ale příští rok bude doufám lepší na kvalitu

Old Post 18-11-2007 v 10:32 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 64

Letošní grow se moc nepovedl.Sklidil jsem 3kytky na balkone, z kterych bylo tak max. na 30jointaru.Potom jsem měl ještě 2kytky ve skleníku, ktere vsak nestacili dozrat, protoze mi je nekdo postupně oštípaval a ja mel strach ze si ji nekdo veme celou,jelikoz kyticka cumela tak 0.5m nad sklenik a byla videl od silnice.Další duvod byl strach ze snehu a plisne.Něco mam,zhuluje to a snad mi vydrzi do jara.

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 21-11-2007 v 11:57 AM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9377010 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív