Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak by jste zhodnotili uplynulou sezónu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Tak jak to letos dopadlo?
Khámo, perfektní, následující roky pěstím jen pro radost
Na rok mám zase vystaráno, co víc si přát :-)
Zimu zlehka prohulím.
Na Silvestra dám poslední brčko :-(
Dealer, please!!!!
Zahulí si ty zapráskaný čorky!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Bazz
Nový Člen

Karma uživatele Bazz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 33

Já jsem včera sklidil a byl jsem mile překvapen (nečekal jsem, že toho bude tolik), rok se podle mě vydařil, hafl slunka, vody málo, ale to mě vůbec nevadilo, protože jsem měl kytky pěkně v prameništi malýho potůčku, kde voda vyvěrala celý vegetační období). Na to, že to byla moje první sklizeň, tak jsem nadšen, hodnotil bych tak 2,5 - 3 (z důvodu menšího množství, ale zato kvalita by mohla být ohromující!:-))

Old Post 19-10-2007 v 09:20 AM
Bazz je offline   Profil uživatele Bazz   Find more posts by Bazz   Foto galerie člena Bazz   Click here to Send Bazz a Private Message   Add Bazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 34

letos povedeny rocek vydrz az do pristi sklizne minimalne takze davam za 1

Old Post 21-10-2007 v 15:22 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Jsem spokojenej :-) na to že jsem pěstoval poprve.... není to ani nejhorši ani nejlepši dávam za 3

Old Post 21-10-2007 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 36

jelikož je to poprvé, tak každej kousek kterej prezil a vyrostl a nechal se pokosit je mega uspech yahoooooooooooo

my first time

Old Post 21-10-2007 v 21:40 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

moswa jj souhlasim s tebou horši kdyby jsme nesklidili vubec

Old Post 21-10-2007 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 38

Vsem dekuji za prispevky a rikam: Jen tak dale!!! co se čorek týče....je tu vubec nekdo, komu se tyhle kurvy zatim vyhybaji??? Co by jste s nimi udelali??? co je na tom tak tezkeho dat rostline trosku pece a pak s chuti vychutnavat Sve snazeni....jen kvuli nim letos nemuzu rici ze probehlo vse podle mich predstav, ale radost z toho ze muzu sklizet svoje mi to urcite nezkazi......peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 22-10-2007 v 19:53 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Zdrawím,

já ještě nemám za sebou úplný konec sezony, ale zatím si nestěžuji.

Měl jsem jeden venek, který byl ze semínka vypěstovaný na poli, ale vzhledem k obavám ze zemědělců jsem jej přesadil na úplně jiné místo, kde se kytce přestalo dařit a nakonec mě ji podělali ... aby toho nebylo málo - sami zamědělci

Pak jsem měl jednu kytku venku ve skleníku, která se celkem povedla ... orosené menší pálky, hromada chlupů, ale trochu ridší šišky. Každopádně - zhuluje, jedna zavařovačka už je zakopaná. Zbytek mě bavil asi měsíc od rána do večera

No a pak jsem pěstoval skunky z pěti řízků. Vršky jsem sklidil předčasněji asi o týden, ale je to dobré kouření, které funguje. Spodky tam jěště nechávám + jednu kytku, co jsem tam nechal jako pokusnou.

Ještě uvidím, jak se to dovrbí.

Zatím,
denyg

Old Post 22-10-2007 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 40

No tak ja uz nastesti s kamaradem vetsinu sklidil,takze v zemi nam uz zustala jen jedina kytka ktera by jeste chtela par tydnu.Ta tam bude az dokud na ni nenapadne snih.Jinak to nevidim Ale na druhou stranu myslim ze vydrzim do dalsiho roku v pohudce...

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 23-10-2007 v 08:50 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 41

Ja môžem povedať že sa mi to posralo v celku dosť, mojimi chybami som si vypestoval až jednu krpatú rastlinku ktorá však chutila a účinkovala celkom slušne... 08 musí byť lepší...

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 23-10-2007 v 15:15 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 42

Tak letos jsem si stejně jak kolega mirosk pos*al vlastníma chybama,ne že bych vůbec nic nevypěstoval,ale mám toho akorát tak napár brček ale nadruhou stránku mi to nevybraly jako loni ...napřezrok to bude peklo,doufám muhehe Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Old Post 23-10-2007 v 15:38 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 43

No, porovnavat je to tezky ... pac kazdy rok mam jinak rostlin, jinou genetiku atd ...
Tenhle rok se pocasi po*ralo driv, minuly rok u nas zacal padat snih 10.11 a tenhle rok uz minuly patek!
Ani tenhle rok, ani minuly mi corky nic nepobraly ... stim jsem spokojenej !
Jinak hodnotim 2-3 pac to mohlo krasne dozrat a material by moh bejt fajnovejsi ... ale sem fakt spokojenej!
Par kytek sem nechal jeste venku, sklizet je by nemelo moc cenu ... tak uvidim co bude dal ... ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 23-10-2007 v 15:58 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

no tak ja bych tady tu sezonu zhodnotil UKRADENEzustala pouze jedna kytara tak na 60g aspon neco no nemuselo byt nic kdybych ji nedal trochu vedle nez ty ostatni tak by nebylo ani todle kazdopadne sem tady timhlenctim ukoncil out sezony nebudu pestovat pro zgerby kteri neumi sehnat genetiku a zasadit semtam pohnojit fuck off corky.ale klidne bych obetoval vsechny svoje kytky jen zato capnout tam nejakeho zmrdecka co je skube

Old Post 26-10-2007 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 45

Moje sezóna?: Nic moc

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 26-10-2007 v 17:59 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 46

Tenhle rok to bylo chaby,jelikoz jsem nemohl 3 mesice jezdit na kyti,tak se o to starali kamosi a pekne to zanedbali(mne to posrali),taky jsem je zpucoval!!!No sklidil jsem fialku EM-pouze par brcek a jeste jsem sadil v pulce srpna-ta ma jeste dost casu,pac ji mam krasotinku jako ozdobu za oknem,ale to bude pouze chutovka,zadny vynos v podstate.Preji vsem co nej kyti na next year

Old Post 27-10-2007 v 16:22 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 47

léto - horké a suché
konec - vlhko, pod mrakem, déšť

opravdu se mi rok 2007 neprojevil jako ideální. nebylo to zlé, ale mohlo byt líp. 6-7 */10

Old Post 27-10-2007 v 17:15 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 48

Srnka si taky dala do nosu, potom kvuli hermači předčasně sklizeno = 4

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 01-11-2007 v 19:32 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7332150 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív