Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zdarec...I Need some help...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Dotaz Zdarec...I Need some help... Příspěvek č. 1

Zdravim všechny...rozhodl jsem se že si taky něco umodeluju sám doma a potřebuju k tomu nějaké rady.
Abych vás dostal do obrazu tak tady jsou nějaké technické informace:
Místnost +/- 2x2m, celé zabalené v odrazné folii, okolo kytek jeste nejaka diamantová....2xSodik 400W a 20 řízků Superskunk a 20x Chronic....
Místnost je perfektně odvětrávaná a vlhkost zatím nevím, páč ještě nemám vlhkoměr....ale pro jistotu to chodím stříkat rozprašovačem a mám tam takový maslostroj ruský co rozprasuje aerosol a tim do dost zvlhcí.....
A ted neco k těm radám:
Řízky Superskanku jsem dostal asi v 5L kvetinaccich jiz presazené z rockfolu do půdy...pouzívám Royalty mix....s trochou perlitu....mam je tam 2 den a nejak mi zacaly vadnout listy...nevím čím to může být, foto se budu snažit poslat ještě dnes večer.... nevím jestli to nemůže být treba tím že jsem to přehnojil....mám spousty hnojiv a nevím jestli tam opravdu patří hned ze začátku vše to co jsem tam dal..... mám B´Cuzz A+B ty jsem tam dal oba hned tak jak bylo napsane stredni dafkování + nějaké ENZYMY, ted si nespomenu na jméno....a jeste B´Cuzz Root stimulator.....vsechno tohle vypadá fajn, jen nevím jestli toho není pro rostlinku ze zacátku trosku moc....dále nevím jestli nevadí když kytku postříkám rozprašovačem přímo na listy když na ni svítí svetlo....pac dyž sem byl malej, tak me matka hnala s ¨hadicí od záhonu, že svítzí slunce a já ji spálím kytky.....možná je to trošku blbá otázka, ale nechci se zbytečně zasekat na malichernostech.......
Budu rád za všechny odpovědi, nápady a rady....pokud má někdo at už dobré nebo špatné zkušenosti s temito dvemi modely a podělí se o info, tak bych byl velmi rád.-...Díks...


edit by prenda: Přesunuto do Indoor pěstování. Do úvodu tohle nepatří.

Naposledy upravil Jekyll 09-10-2007 v 14:17 PM

Old Post 14-09-2007 v 11:03 AM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 2

Cao vitam te na groweru-myslim ze po patr dnech stravenych tady by sis odpovedel sam....tzn kvalitni info zaruceno.....

listy....rekl bych ze to muze bejt a)prelity-moc vody hlina mezi zalivkama nestihne proschnout
b)nedostatek vody-hlina delsi dobu vyschla
c)vlhkost-mala- pro male rostlinky je idealni vlhkost az ke 100% (kdyz bys ji mel tak se ti po vypnuti lampy a poklesu teploty voda zacne srazet na stenach...
d)teplota-velka pod 30 je dobry

hnojeni-na to je jeste cas staci zacit az 3 tydny po zakoreneni rizku,ale i tak v malych davkach

rozprasovani pri zapnute lampe-nedoporucuje se,ale kytkam to nejak moc nevadi(moje zkusenost)

modely-to nema na styl pestovani moc velky vliv-dyztak si to dej do vyhledavani

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 14-09-2007 v 11:58 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Jekyll hoj.
Royalty mix je předhnojena hlína,jestli si tam navalil prvni tyden hnojky tak se nediv,že ti to vadne.Taky je možné přelití.A větrat samo že nonstop.Ten vlhkoměr si sežeň,bez toho to větrání a vlhkost nesešteluješ.

Old Post 15-09-2007 v 18:56 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Jekyll
rozprasovacem to tam stříkám od "rána do noci"


Jenom dodám, že krůpěje vody na listech když svítíš můžou působit coby lupa a způsobit poškození listů, spíš bych rosil na "noc".

Jinak samozdřejmě vítej a GL!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-09-2007 v 09:44 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Jekyll
Jako kytek ne moji...na moji by byl tak nekdo zvedavý. :-D


Tady http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93 je návod,jinak je tam spousta užitečných informací...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 19-09-2007 v 09:17 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 6

Alesh: cim dyl na rustu tim vetsi vynos je pravda jen do urcite miry, kdyz ti to preroste, vynos ti pujde dolu a palice taky nebodou co by byly kdyby meli dost mista ,,,, jop a 250W ma efektivni dosah 50cm, takze urcite to prosvitilo ty kytky cely vid

Jekyll: na presazovani rizku se pouziva light mix a ne roayality, ale to uz te asi netrapi, tak priste

ad prepnuti, kasli na rady typu prepni po dvaceti dnech (pokud ti to nerika clovek co ti dava rizky ), ale rid se spis okem a citem,,,, 400W ma efektivni dosah max 80cm, tzn. mel bys mit idealne tak 55-65cm keriky ---- takze bych prepnul, kdyz budou mit tak 35-40cm, ale zalezi to model od modelu, jsou kytky, co prepnes a uz se nehnou

ad hnojeni: bloom (b'cuzz) nejni hnojivo, ale stimulator kvetu (nezvysuje EC), pk1314 dobry, ale lej to az prepnes a pokud budes pouzivat b'cuzz tablety, tak se pk1314 neleje!!!

ad stavba listu: to je normalka, delaj to kyti ve stresu (u tebe vysoky EC), nektery i normalne, don't worry

ad borec z gshopu: ja se musim zastat borcu z gshopu, treba vcera v cimburkove mi rekli: "ne, nekupuj si komplet nlite za 3700, za ty prachy se to k tomu nevyplati" jako to mi moc nefer neprijde
Ale zas jim nemuzes verit vsechno, IMHO Grower ti poradi lip

jop a nakonec, kdyz hnojis b'cuzz radu, jukni sem, mozna ani nepudes potrebovat tabletky hehe

http://www.atami.com/images/Bcuzz%20Soil.pdf
http://www.atami.com/images/Bcuzz%2...0Flyer%20UK.pdf

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 05-10-2007 v 10:46 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

Tak fáááyn....prisel necekaný host....pobral kyticky....nahazel je do pece....sodik se smísil se vzduchem a kvetináce vyletěly oknem....hnojivo sem zachránil.....asi s nim budu zalívat kaktusy :-( ....takže....at žije outdoor a mnoho štěstí přeju ostatním growerum, at mají lepší podmínky než já.....let smokin weed mate...

Old Post 15-10-2007 v 14:22 PM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

to zabolí, mam podobný zkušenosti
upřímnou soustrast

Old Post 15-10-2007 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2932080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív