Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

Obecné Příspěvek č. 49

Zdarec ! Asi před třema dnama se u jedné rostlinky NO NAME na paldách objevily malé samčí květy !! ,,Takže hermouš,, No a tak by mně zajímalo páč s tímhle se setkávám poprvé jestli nejde nějak zabránit opylení .... třeba otrhat ty samčí květy nebo tak nějak ???

Old Post 31-07-2002 v 17:46 PM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 50

Opylení zabránit nejde. Jen ji klidně utrhni (pokud už jinou nemáš tak to nech) a udělej z ní mlíko. Ale pozor nepřeháně!!!!!

Old Post 31-07-2002 v 18:14 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 51

já myslim, že opilení zabránit jde! ale musíš každej den, nebo max ob den pořádně, fakt pořádně, koukat na kytku a všechny samčí koule otrhat, jestli přehlídneš jen jeden tak se ti to oprcá....

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-07-2002 v 18:18 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 52

To oton: A to právě nedokážeš. T tom je ten zakopanej pes

Old Post 31-07-2002 v 20:29 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Pohodička hermous Příspěvek č. 53

No, pokud máš rostlinku doma, tak se ti to možná povede... (otrhávání kuliček s pylem) a jestli je v přírodě, tak ji můžeš maximálně ukecat vysvětli ji, jakou nenahraditelnou škodu svou přírodní zvůlí způsobí, důsledky její neblahé činnosti a podobně, třeba se ti neopýlí ... napiš jak jsi dopadl a jak moc ti to tu kyti opr... ehm. opýlilo

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 31-07-2002 v 20:51 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Dotaz opýlení Příspěvek č. 54

jenom taková otázečka:
co se vlastně stane, když se mi kyti vopýlí? Vim jenom o tom, že bude mít hafo semen, což by mi ani tak nevadilo... že by menší paličky?
Předem dík za odpověď

Old Post 31-07-2002 v 21:57 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 55

Podle toho jak moc se ti to opyli, ale me se stalo, ze paldy vypadaly opravdu jako kukurice, takze v mem pripade ztraty cca 60 -70 %. No a hlavne, kdo to ma furt prebirat.

Old Post 01-08-2002 v 08:06 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

?feminizace Příspěvek č. 56

No a co třeba zkusit feminizaci hermefroditu
tip: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1499
nebo i další příspěvky od JayEFFa

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 01-08-2002 v 14:12 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 57

to acid.hack: když to máš doma a každej den budeš votrhávat tak se ti to povede! pokuď nejsi uplnej lempl

ale je to fakt sraní! pokuď se ti kytka voprcá, tak bude výslednej produkt slabší a hlavně v tom budeš mít semena, tak že se s tim budeš vybírat, doporučuju, vybrat semena před sušením, uděláš si z toho co potom seškrabeš z prstů malinkou kouličku haše sám sem to ozkoušel loni, měl sem totiž dvě holky malinko naprcaný

[Edited by oton on 01-08-2002 at 03:21 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-08-2002 v 14:16 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 58

Dík všem za radu, všechen přebytečný ,,materiál,, který nemá na kytce co dělat jsem otrhal .... no doufám že ji zachráním !!!

Old Post 03-08-2002 v 10:18 AM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 59

chtěl bych se zeptat těch co už maj s hermáčema zkušenosti, (mě totiž ještě žádnej nevyrost) jestli když mám kytky už tak cca měsíc na květu, a doteď se žádnej hermoš nevyjevil, jestli se mám obávat, že by se moh nějakej vytvořit, a nebo že když už mi to měsíc kvete v pohodě, tak už se samčí koule neukážou???!!!

dík předem za radu

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-08-2002 v 11:21 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to oton Příspěvek č. 60

Myslím, že můžeš být v klidu, protože se tam ty samčí a samičí květy objevujou současně. Já s nima bohužel nějaký zkušenosti mám a shodou okolností se mi jeden dneska na zahradě vybarvil . Měl už přes dva metry a musel jsem ho ufiknout, protože se tam dostanu jenom o víkendu a to na ohlídání asi nestačí.

Old Post 03-08-2002 v 16:02 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Hermouš, Obojetník, potažmo Kališník. Příspěvek č. 61

Nemusíš se Otone bát, šance, že si to rozmyslí je teď už malá. Přesto ale hlídej, protože se to stává. Škoda ale nemůže být veliká, neboť vzhledem k tomu, že ji máš pod dozorem, ti i v tom blbém "pozdním rozpuku" ošuká nanejvýš jenom spodní patra a po vytržení (dá se taky jenom přehodit plastikovou "šprckou"), budeš mít na spodních větvích pár semínek (říká se, že ze 100% holky).

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 11-08-2002 v 20:02 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Dotaz Příspěvek č. 62

Neví někdo co kytku vede k tomu, že se promění v hermouše? Já mám ze šesti původně samic NoName čtyři hermouše. Slunce maj maximum možného, jsou umístěný na střeše v kyblíkách (jeden kýblík na kytku). Přihnojuji Krystalonem - do spod kýble jsem dal písek, a pak jsem smíchal kvalitní kompost z hlínou ze zahrady. A taky teď nevím zda je sejmout nebo ne. Palice maj pěkný, ale při vytrhávání samčích koulí jsem asi ňákou přehlíd a je to celý oprcaný. A možná to chytli i ty ostatní. Chutnal jsem to a radši bych to ještě nechal, ale nevím jestli ty voprcaný už nebudou jenom slabší.

Jinak jsem byl growerem dost překvapenej. Budu se muset ještě hodně učit. Je to tady fakt bezva.

Old Post 20-08-2002 v 07:58 AM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 63

Už podle prvního přízpěvku se dá vydedukovat proč jen se ti blbí hermouši objevili. Odpověď je jednoduchá je to NONAME. A to mluví za vše. Když oprcá WW Bubble gum.Tak vznikne mutoš a ten zas vojede Mazara. Pak se pustí na Orange bud. A aby toho nebylo málo tak ještě skočí na Skunk#1. A co vznikne možná dobrá, ale geneticky nestálá a pomutovaná rostlinka. Ta už má tak rozhozený geny, že se zhermoušuje a je to na pytel.
Proto rada: Používat matky-klony-a jen tak zajistíte už speciálně vyšlechtěnou odrůdu, koupenou za drahej peníz.

Old Post 20-08-2002 v 18:17 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Athlon
Nový Člen

Karma uživatele Athlon - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 64

Ahojky lidi.
Ja letos poprve zasadil dve kytky a hned mam asi smulu.
Mam je na zahrade v kyblech a maj 1.5metru a asi 10 vrcholu (kazda).
asi pred mesicem se mi zacali tvorit palicky a ja myslel ze mam vyhrano ,jenze voni se tam objevujou i samci bobule s pilem.
To budu mit asi hermouse ze?
Ja hned kazdou bobuli trham ale nevi jestli je to neco platny.
Tak by mne zajimalo jestli z toho neco muze bejt?
Kourej se vubec hermousi?
A jeste co se stane se samici kdyz to nevohlidate a neco nekdo vam ji vojede?to je pak na 100% po huleni nebo to jen snizi zisky?

Old Post 21-08-2002 v 14:20 PM
Athlon je offline   Profil uživatele Athlon   Find more posts by Athlon   Foto galerie člena Athlon   Click here to Send Athlon a Private Message   Add Athlon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5829680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív