Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

4 rostlinky 60 l Příspěvek č. 177





...

Old Post 18-08-2005 v 13:21 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

hermafrodita Příspěvek č. 178


kulička a bičík
oddělena od stáda
dočká se semínek...
felix holzmann

...

Old Post 18-08-2005 v 13:28 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Obecné Příspěvek č. 179

hurá všechno už kvete...i tato krasavice původ určím až podle paliček...

...

Old Post 18-08-2005 v 13:39 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

hašišovka Příspěvek č. 180




okvše už kvete i tato květinka

...

Old Post 18-08-2005 v 13:51 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička meduňka Příspěvek č. 181




konopných fotek je moc a moc, ale co mocná psychoaktivní rostlina meduňka...
*meduňkový háj
*odkvítající květ
*poslední fotka jest tam houbička?


recepis čaje na uklidnění, dobrou náladu, proti nespavosti a mánii, protipsychotická 1 pomoc:

20 g meduňky
20 g kozlík lékařský
20 g třazalky
5 g máty

vše vyluhovat v 2 l vroucí vody, odstavit 20 minut, scedit a popíjet celý den

...

Naposledy upravil papaja 11-09-2005 v 20:16 PM

Old Post 18-08-2005 v 14:59 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 182

Moooc hezký kytizz, jde vidět žo dostávají tolik lásky kolik si zaslouží a jak je vidět svému majiteli to pořádně oplácejí

Good Luck Papajo,ať tyhle krasavice na podzim vysej u tebe doma a ne u nějaký zkurvený čorky.

Keep Growing

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 18-08-2005 v 16:02 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 183


to co vidím je i není..
*2 svíčky

...

Naposledy upravil papaja 27-08-2005 v 22:35 PM

Old Post 21-08-2005 v 10:10 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 184

Máš to fakt vychytaný kámo, ale myslím že se ti v tom pojemnování té gentiky začíá dělat docela i nepořádek ne jasně, to je tvoje věc, ale pročítal sem si celej vůj thread a fakt mě zaujaly tvoje modely. Ten "egypt" či jak to nazvals a "špaňalsko. vypadají docela na klid ale sem taky zmatenej jak píšeš... BOGlegum má na svědomí nirvana ?? to se mi nějak nezdá... právě že bych řekl že to má na starosti BOG seeds. Ale vypadá to fakt pěkně, máš štěstí v tom že už ti to všechno qete... a co ta tvoje "Fuma Con Diablos" nikde sem to ještě neviděl (krom katalogu) že by to někdo jel... nemůžeš o tom hodit trochu infa ? Tvůj výběr modelů je docela vychytanej Každopádně K+ a ať se daří

[size=1]

Old Post 21-08-2005 v 10:52 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 185


jojo...to co jsem uváděl....boggle gum jest kříženec NL5 x Bubble gum, ok vyšlechtil ho BOG, prodal gypsy nirvana....
egypt, špaňalsko jsou nekomerční genetiky...jedna dovezená z Egypta, jedna ze španal..., Fumare con dios...ok nevím ani, kdo to prodával, tahle genetika byla nabízena...ale kdo jaká banka nevím ok jedu hlavně věci, které mě zaujaly při kouření..uvidíme..jinak mostly sativa s hašišovou jemnou chutí...
no a ke zmatku modelů...zasadil, přesadil, zapomněl, takže ted je teprve určuji zpětně...vím, co dohromady jsem sázel, ale jednotlivě až na konci, něco jde už teď...takže tak milý wade
*egypt

...

Naposledy upravil papaja 22-08-2005 v 01:17 AM

Old Post 21-08-2005 v 11:04 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 186

Jo já to nic nevytýkám... to byly slova chvály a malý rýpnutí, pohoda papajo... žádnej ůtok a pokud to tak vzals tak sorry.. ono FCD je jak sem se díval od Flying Dutchmen a mělo by to mít "clear spiritual high" takže by to mohl být fakt vychytanej model.. doufám že za ten měsíc - dva přineseš plnohodnotnej smoke report

btw: má to napsaný 9 až 12 týdnů na qetu, tak sem zvědavej jak to stihne.. držím palce, peace

[size=1]

Old Post 21-08-2005 v 11:19 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 187


ok wade neboj nijak jsi mi neublížil mám v tom hokej ... ... ... ... díky...no fumare opravdu venku moc nejde, naštěstí je prokříženej s egyptem a je tady už 2 generace, takže snad dojde..první generaci došel jen u kamaráda se zimní zahradou, ostatním vůbec nedozrál....byly to třímetrové krasavice a v půlce listopadu teprve pořádně začaly kvést, ale to úuž byl sníh...takže jen vařit a vařit...kolik mlík už jsem z něj vypil... doufám , že letos mi to pěkně dojde a ještě jednou dík za banku spirituály miluju
*spodní palice nakvítajícího egyptu snad

...

Naposledy upravil papaja 22-08-2005 v 01:13 AM

Old Post 21-08-2005 v 12:17 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 188




mazar x špaňalsko makra
při zvětšení mám chuť lyžovat

...

Naposledy upravil papaja 22-08-2005 v 02:10 AM

Old Post 22-08-2005 v 01:28 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

lampa číslo1 denní, lampa číslo 2 noční Příspěvek č. 189



*okno a zapadající lampa 1
*předevčírem naplno svítila lampa číslo dvě byl úplněk

...

Naposledy upravil papaja 22-08-2005 v 10:55 AM

Old Post 22-08-2005 v 01:38 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 190


potřebuji poradit...chystám se zakloupit jeden z těchto prostředků:
Ripen anebo final solution tuším od AH nemám s nimi zkušenost ...ještě jednou help me brothers co mám zakoupit...
asi ten final od AH nebo ne..
* egypt x boggle gum

...

Naposledy upravil papaja 22-08-2005 v 02:06 AM

Old Post 22-08-2005 v 01:41 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 191


dnes sejmuta první rostlina egypt x boggle gum
důvod?
masívní nástup plísně...tenhle způsob léta zdá se mi prapodivný...už by to chtělo slunce a sucho...TAKŽE MASÍVNÍ STŘIH LISTŮ DEJCHÁKŮ NEDÁ SE SVítit nechtěl jsem a musím dopiči ta trechodorma že já ji tam nedal...
probíhá první testování.
*TROJČÁTKA BALKON

...

Naposledy upravil papaja 23-08-2005 v 04:13 AM

Old Post 22-08-2005 v 20:49 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 192

2 Papaja: konkrétní zkušenost ani s jedním z těchto věciček pro finále nemám, ale po dlouhé konzultaci v Growshopíku jsem se rozhodl pro Ripen, letos ho budu zkoušet taky poprvý tak jsem zvědavej, největší rozdíl je v tom, že Final Solution obsahuje umělý smrtící enzym, který přesvědčí kyti o tom že umírá a ta pak soustředí veškerou energii pro zachování rodu, což znamená do květů. Ripen je v podstatě naprosto to stejný pouze s tím rozdílem, že Final solution obsahuje pouze jen ten smrtící enzym a Ripen navíc ještě další živiny, které kytce ještě dodávají k tomu "umírání" další a další energii. I osobně ten Growshopák mi řekl, že podle něj je Ripen lepší, a to je o 4kila levnější takže nepředpokládám že by kecal aby vydělal
Údajně i lépe odstraňuje chuť Alga Bloom, vytváří spoustu sacharidů atd. atd. Zkrátka moje rada zní Ripen, ale rozhodnutí je samozřejmě na tobě.
Tak a ještě něco k Ripenu:

Ripen je komplexní výživový přípravek určený k použití v posledním stadiu květové fáze.
Je specificky navržen k urychlení a zintenzivnění procesu zrání - zvyšuje podíl aktivních léčebných, aromatických a chuťových složek.

Ripen je směs rafinovaných minerálních solí a pufrů připravená laboratořemi General Hydoponics s maximální péčí. V pozdní květové fázi je přesnost dávkování živin nenejvýš nutná - rostlina je před koncem živnotního cyklu citlivější a asimilace živin stagnuje

RIPENJE ÚČINNÝ několika způsoby:
- dává rostlině biologické podněty - signály k ukončení životního cyklu a tím urychluje procesy zrání
- nutí rostlinu posilovat obranyschopnost a metabolismus
- RIPEN obsahuje všechny minerální soli potřebné pro vývoj rostliny v konečné fázi ve formě ideální ke vstřebávání
- v případě předchozí akumulace dusíkatých a dusičnatých usazenin nebo mikroprvků pomáhá tyto rezidua metabolizovat a odbourat což výrazným způsobem přispívá k výsledné chuti produktu
SLOŽENÍ:
Fosfátové složky (P2O5) 6%
Rozpustný Draslík (K2O) 5%
Hořčík - Magnézium 2,5 %
Sloučeniny síry 2 %Použití:
vhodné k použití ve všech druzích substrátu a jako doplněk k jakýmkoliv hnojivům.
Posledních 10 dní květové fáze přidejte RIPEN do zálivky s upraveným pH na 5,5 - 6,2
pro hydroponii a aeroponii: 4 - 5 ml na 1 litr (doporučená hodnota EC 1,8 - 2,2)

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 23-08-2005 v 10:52 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4405820 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív