Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13
Autor
Téma 
Caseman
Nový Člen

Karma uživatele Caseman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Dotaz dotaz Příspěvek č. 177

Už mockrát tu bylo, že se origoš G13 nedá sehnat, ale potom proč ji na těchhle stránkách nabízej? http://www.ganja.co.uk/cannabis-see...s-seeds/g13.htm Jo jinak se omlouvám, jestli tam někde píšou že je to kříženec ale my inglisch it is not very good... Help me please

Old Post 04-06-2005 v 18:45 PM
Caseman je offline   Profil uživatele Caseman   Find more posts by Caseman   Foto galerie člena Caseman   Click here to Send Caseman a Private Message   Add Caseman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Caseman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 178

nature-no trošku si to nepochopil
Ale vysvětlovat ti to nebudu,protože bys nás 3 musel znát,viť květo Ale pravda je,že mladiství si to nazývat nemusel,sme už kua velký chlapíí,ne

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 04-06-2005 v 22:34 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 179

Koukám, že jste fšichni nějak moc kouřili!

Fotr woe!

Old Post 06-06-2005 v 07:13 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 180

hehe no vas tri poznat pro me bylo poteseni ikdyz ste se mi hned ztratili
ale ze bych vas nazvala velkejma chlapama to newim
nic proti kuci

nature sou cajk obcanky sem jim projela a pifko jim taky uz prodaj

caseman:
jinka k te g13 no jako zajimava stranka objednaval si tam nekdy neco?

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 06-06-2005 v 09:08 AM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 181

Původní G13 uvedly na trh The Seed Bank v čele s Nevillem.Stihly udělat 4 crossy (G13xSkunk#1, G13xNL, G13xHaze a G13xHashplant), načež original G13 matka umřela.Do dnešních dnů se dochovaly pouze G13xskunk, který připravuje Mr Nice seedbanka k znovu uvedení na trh a samec G13xHaze, kterého vlastní Soma (semena údajně dostal od Eda Rosenthala).G13xHashplant od Sensi seeds pravděpodobně (dle tvrzení Shantibaby) nepochází z originál rodičů (prý také přišly o život).Pacific G13 pochází od osoby zvané Pacific, který jej údajně získal od stejného zdroje jako Neville a tuto varietu lze koupit jako cross G13xBlack Widow, nebo jako Pacifica (P-G13 x (G13xBW))Airbourne G13 je další varianta která je ovšem dle tvrzení odborníků pouze G13 phenotyp z G13xNL(lze sehnat v crossech jako Killer Queen, Love Potion1...) Pokud někdo nabízí nehybridizovanou G13 a ještě k tomu za £245.00, tak bych mu nevěřil ani pozdrav.

Old Post 06-06-2005 v 11:53 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caseman
Nový Člen

Karma uživatele Caseman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 182

to chell: nezkoušel jsem to, ani nehodlám, opravdu nemám zbytečných 11 tisíc (tak nějak to vyjde v přepočtu)

to IqTyq: díky moc za info, zdálo se mi to rovnou nějaký podezřelý... nevíš ještě kde se daj koupit aspoň nějaký ti kříženci s G13?

Old Post 06-06-2005 v 21:03 PM
Caseman je offline   Profil uživatele Caseman   Find more posts by Caseman   Foto galerie člena Caseman   Click here to Send Caseman a Private Message   Add Caseman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Caseman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 183

G13xSkunk momentálně koupit nejde, Shantibaba z Mr Nice ho možná v průběhu tohoto roku uvolní v omezeném množství.
G13xHaze Soma´s G13 kolekce na www.seedsdirect.to nebo www.hempqc.com .G13xHashplant mají v nabídce Sensi seeds
G13xBlack Widow F4ky má www.reefermanseeds.com a za super cenu Motarebel na www.growshopalien.com .Pacificu lze sehnat v charitativní aukci na www.hg420.com .
Airbourne G13 obsahuje např Killa Queen od Motarebela (AG13xC99), nebo crossy od Reefermana (Love Potion#1, G-SUS...)

Old Post 07-06-2005 v 07:27 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 184

Pardon že vám lezu zase do diskuze, no hledím na ty stránky a maj tam napsaný " ideal for the commercial indoor grower" a přitom všude se tu točí o tom že g-13 má uplně malý výnosy (Yield 325-1000 g/m2) se mi zdá fakt trchu přepísklý uncrossed, stable and pure ..ha ha..

[size=1]

Naposledy upravil wad 07-06-2005 v 10:07 AM

Old Post 07-06-2005 v 07:54 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 185

caseman ja to myslela ironicky to jestli sis od nich neco obednavala pac ta cena aty kecy kolem sry sem se mela vyjadrit lip

pifko muzou dostat officilane dle zakona stejne jako jakykoli jiny alkohol a cigarety

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 07-06-2005 v 08:44 AM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 186

tak hoši nevím jak to vlastně stou G13 je tenhle týpek na OG taky tvrdí že je to pouze a jen čistá G13 má anglina je průměrná ale o kříženci jsem tam nic nečet no koukněte a čtětehttp://www.overgrow.com/edge/showth...15&pagenumber=7

Old Post 07-06-2005 v 20:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 187

Tohle ten grower z OG píše : the g is a local "cuttings only " thing it took me bloody ages to get it ! it's belived to be the original but we'll see in time .... Takže žádné semena, má řízek o kterém doufá že je originál.

Old Post 08-06-2005 v 09:56 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 188

tak mám 2 řízky RO a 2 BW kdo to má blízko na sever spíš Ustecký kraj tak pište PM samozřejmě jen ty z naší party jak už jsem řekl budu expedovat jen zakořenělé a pouze 1ks od modelu

Old Post 11-06-2005 v 14:20 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Smoukreporty Příspěvek č. 189




Po delší odmlce a velmi zodpovědném testování vzorků se ještě podělím o fotoz hotového usušeného matroše + přihodím svoje drobné postřehy.

Federation Romulan x Orange Crush x G13 je fakt libůvka. Má hodně kořeněnou chuť, občas mi připoměl AK47, ale je to prostě něco jinšího. Ostatně i G13BWxBlueW chutná jinak než na co je člověk v těhle končinách normálně zvyklej. Chuť je velmi zvláštní – na pozadí je cítit ovocný nádech, jinak to je spíš smraďoch připomínající petrolej. Co je na tomhle modelu výbornýho, že se pokaždý u druhýho prásku divim, že to je možný tak rychle! Nájezd je prakticky okamžitý. Stav je paráda. Docela rozkope prdel, ale jste ještě schopni komunikovat a dokonce i racionálně uwažowat. Nejlepší je dát si tuhle mršku o samotě, počkat chvilku a pak dokáže být velmi halucinogenní a příjemná. Další věci, který jsem si všimnul je, že tak u 2 pokusů ze 3 se pak motám, jako kdybych si dal pár pivek!

G13 Black Widow x Blue Widow je na tom s chutí podobně jako kolega. Velmi zvláštní. Neobvyklá, spíš těžká. Celkem běžně se mi stávalo, že v půlce jointa jsem už jaxi nemohl, spustil se megakašel, který většinou přešel v hurónský smích (pokud jsme to kouřili ve více lidech). Stav je oproti FRxOCxG13 těžší, trochu vykydlejší. Hlavně jsem po ní docela blbej! Po více špecích zapomeňte na jakýkoliv smysluplný debaty…

STLxP99 má velmi jemnou a příjemnou chuť (je tam poznat i ta C99!!! Neke! Hulil jsem ji předtím 3 měsíce!!!) a vzhledem k tomu, že jsem ho úmyslně nechal přepálit asi o 10 dní, tak by se dalo očekávat, že efekt bude kaučloker! Není! Přeqapivě nenastupuje únava, ale celkem solidní mimóza, stav by se ale dal popsat jako po nějaké silnější indice. Příště ho zkusím nechat 45 dní a to bude podle mě o něčem jiném…

Jo – důležitý upozornění – veškeré použité špeky byly míchány půl na půl tzn. cca půlka hůla, půlka tabák!

Jsem moc rád, že jsem tyhle mršky mohl pěstovat, mimochodem už je mám v novým systému znova, takže se možná časem přihlásím… Uvidíme!

Mějte se a ať to všem roste a doufám, že už brzo budou mít řízky všichni ostatní z akce!!!

UdL

P.S.: Kdokoliv bude tyhle mršky pěstovat, by se moh´ podělit o nějaký fotečky!!!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 18-06-2005 v 09:26 AM

Old Post 18-06-2005 v 08:56 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 190

Ahoj Udle

Ty výsledky vypadaj famózně,hlavně ta bohatá priskiřice
Zajímalo by mě,kolik si udělal v tom symplu. postni rozdíly ve výnosu
Ta STLxP99 vypadá nejnabobtnalejc,takže asi jednička v kvantitě,že?
Hlavně sem zvědavej,jak si poradíš s tou novou várkou (ST,PP,OB,NL,A11xMTF),docela by mi pomohlo při pěstování vidět,jak si s nima počínáš víš..takovej mustr pro (mě) začátečníka

Netrpělivě čekam,až se ozveš

Měj se Dub.

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 18-06-2005 v 11:09 AM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 191

Čuz!

Doporučuju si prohlídnout fotečky ze sklizně, hlavně ty houpací! Tam je totiž vidět, že STLxP99 byla dost malá kytička. Měla ze začátku dost problémy, nějak se nechtěla rozjet a ostatní kytky (hlavně pak G13BWxBlueW) jí předběhly a hlavně dál nenechaly moc růst a zůstala dost prťavá...

Váhy na matroš bohužel nemám, nikdy jsem je nepotřeboval a nepředpokládám, že budu. Nezajímá mě, kolik čeho mam, ale qalita je hlavní kritérium!!! Takže jen tak opticky, bych řekl, že výnosově vyhrála G13BWxBlueW, qalitativně FRxOCxG13!

Trpěliwost přináší růže!



UdL

Fotr woe!

Old Post 19-06-2005 v 10:54 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 192

Takže smokereport od nezávislého posuzovatele
1)Nebula- lahodná chuť jemného rázu,avšak ráznej účinek Zablokovala mi spánkové svaly Po zakouření pocit jednoznačné euforie,kterou cítim,ještě teď

2)FRxOCxG13- z každého prásku jsem cítil něco trochu jiného,po zakouření jsem cítil jemně kořeněnou chuť a naopak sem necítil svou levou ruku. vnímání se zhoršuje a člověk je naprosto fyzicky oddělán

3) Udlúv lahodný koláček,který začal spolupracovat,až po posledním brécu,ale striktně mi naložil,chuť výborná a celá tato kombinace mě na půl hodiny fyzicky paralyzoval byl jsem schopný bavit se,ale zvedání bylo těžký.

V hospodě sem potkal otce svojí bejvalý a náramně sme si pokecaly mlel docela sr...y! A přiznam se,že SuperStar sem shlédl poprvé a Udl podle jeho reakcí 100% taky

Myslim,že na další modely,které jsem asi zapoměl si vzpomenu a podám SR zítra

Teď jsem Udlův svěřenec a budu se snažit kráčet pomalu v jeho stopách a za poskytnutí..(on ví čeho) a všech rad ti Udle děkuji A slibuju,že ti vypěstuju na revange pořádnou centrální palici na obranu
Dub

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 19-06-2005 v 20:51 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1401120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív