Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 129


ještě jedna

Old Post 29-04-2005 v 19:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 130

Hele - u mě bylo fšechno s FRxOCxG13 absolutně bez problémů, řízek se chytnul úplně de-luxe... Spíš jsem měl problémy s STLxP99, ty bylo docela zabržděný... Brzo budou další wětwe, tak to schválně zkusím...

Matka taky vypadá moc pěkně, nawíc jsem upgradnul matkárnu na 4*36W, takže teď teprf pofrčej!

Fotr woe!

Old Post 01-05-2005 v 10:00 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 131

UdL: hehe, zase novej avatar, ty seš nepoučitelnej

co ta zvlhčovačka, bude?

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 01-05-2005 v 18:00 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

39. den 12/12 Příspěvek č. 132




Kytičky pěkně popojely, smrděj jaxwině a eště víc lepěj… Eště je čekaj 3 týdny vydatné hydroponické stravy a na konci tohoto období ochutnají Ripen… Zatím jsem ho zkoušel
2x a pokaždý se pak pekelně nafoukly paličky… Uwidíme, jak to dopadne tentokrát.

Jo a k druhé fotce – spodní palička z boční wětwe z G13 Black Widow x Blue Widow. Tahle mrška byla v qětu nejvíc pozadu, ale teď hodně rychle dohání zbytek. Je to totální LEPIDLO!

FRxOCxG13 je cca 40 cm vysoká kytka, má hustý patra a podle všeho udělá pěknej centrální salám… Listy jsou pocukrovaný pryskyřicí vonící po citrusech, taky LEPIDLO!

Báááj!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 03-05-2005 v 21:53 PM

Old Post 03-05-2005 v 21:41 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 133

jo jasně za 3týdny jí pojedu a už vymysli další model co by jsme zase mohly objědnat ale tentokrát at to stojí za to at si nemusím myslet že jsi jen honič karmy:-)))) protože tahle g13 mi nepříjde žadnej zázrak a myslím že už ta klíčivost co si prozradila

Old Post 05-05-2005 v 15:40 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 134

jo to si tady taky už někde preferoval no uvidíme taky vím že si chtěl jinou g13 ale počáteční ipuls s tématm g13 jsi dal ty:-))) jinak končím tohle špičkování a za cca3 měsíce možná přijdu s omluvou:-)))

Old Post 05-05-2005 v 19:59 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od Bensee
Omluvte moji zvědavost,ale proč jsi Udl zastřihuhuje konce listu?


poněváč sou zbytečný...

a taky ho to baví...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 05-05-2005 v 20:00 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 136

Bensee: protože prostě yo! V přechozí várce, kde jsem jel Cinderellu 99, jsem zkusil právě nechat listí prakticky netknutý, moc to neproswicowalo a vůbec - výnos moh´ bejt větší... Opticky pocukrowanost jako u předchozích sklizní. Navíc ta C99 začala qíst poměrně pozdě po přepnutí... Celkově se mi to zdálo přibržděný, ale nechal jsem to dojet - ze zvědavosti.

Momentálně jsem se vrátil k technice, kterou jsem použil u A11xMTF. Když zastřihnu w qětu konec listu, tak wždycky povyjedou paličky, asi aby doplnily ztracenou hmotu... Aspoň tak mi to přijde... Takowá moje vyhulená theory!

Takže zastřiháwám qůli stimulaci růstu (nebo ne?) + pro větší prosvícení. Netopím 6-ti kilem, takže s prosvícením zelený hmoty to není tak slawný. Takhle to aspoň svítí i na spodní baculky...

Jinak k otázce výnosu. Paličky možná vypadaj malý, ale ještě nejsou zdaleka na konci swý cesty a jsou jak šutr!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 05-05-2005 v 21:19 PM

Old Post 05-05-2005 v 21:12 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 137

OT: K tomu stříhání. V jednom dokumentu mluvili o tom, že když kytce trháš nebo stříháš (prostě narušuješ) listy, začne si myslet, že jí něco žere a začne rychlejc růst, vytvářet nový listy apod

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 06-05-2005 v 09:13 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Noc mezi 43. a 44. dnem 12/12 Příspěvek č. 138




Kytky čekají ještě 2 týdny o vodě... ...a AH a PK13+14, na závěr přijde na 10 dní Ripen a pak flush a .

Smrděj, lepěj, paličky jsou šutrowitý!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 08-05-2005 v 12:50 PM

Old Post 08-05-2005 v 12:33 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 139

vypadá to nádherně už ted se mi zbíhají sliny ale zase nastává problém zvěčení pěstírny protože ty paličky jsou jak hovínko a to by mi 4 kytky od sklizně do sklizně určitě nestačili

Old Post 08-05-2005 v 15:17 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 140

hary: ty paličky budou ještě hodně papat (uvidíš, že to bude vypadat líp než u A11xMTF! ), jsou fakt šíleně tvrdý. Asi jsou možná taky malý qůli tomu, že ty kytky prostě nemaj moc místa. To tvrdim pořád. Mám 2x po 3 kytkách v 11 litrový nádobě. Takže 3 kytky v jednom bowlu se tam mačkaj o svý místo pod lampou...

Ale ještě je čekají 3 týdny na hnojivech, s Ripenem mám pak vždycky na závěr neuvěřitelnej nárůst výnosu, taxem zwědaf...

Příště už chci jet v novým, 8 kytek, každá samostatnej 7-l qětník. Tak toho FRxOCxG13 schválně zkusím hnedka znova!

Jinak upozornění pro všechny, gdo s ní přijdou do styku: v průběhu pěstění jsem zjistil, že STL x P99 nesnáší velké dávky hnojiv, lehce se dá popálit, takže bý kérful!

Fotr woe!

Old Post 08-05-2005 v 17:06 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 141

ad 2. zaber (G13 BW..): "...a stenu provrtavame zaaasadne s usmevem"

kouka se na to paradne!!

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 08-05-2005 v 17:19 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 142

to udl: no to je vážně málo 11l na 6 kytek jestli jsem to dobře pochopil no uvidíme jak jim bude vyhovovat mejch 5l na kytku

Old Post 08-05-2005 v 19:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 143

jojo, jsem moc zvědavej na výsledney produkt...

to zas budou akce... to MMM bylo dost crazy...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-05-2005 v 19:26 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HootieRat
Nový Člen

Karma uživatele HootieRat - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 144


Hele posílám jednu fotku udajný G-13ky. Je to z jednoho loňskýho čísla Grow magu (best of high times). A nějaký (neověřený! Jo?) info: G v názvu legendární odrůdy znamená Government (anglicky vláda) a čislo třináct označuje třinácté písmeno anglické abecedy, M- marihuana. Tímto jménem byla ozančena odrůda, která byla údajně ukradena z amerického vládního zařízení pro výzkum marihuany v Mississipi. Rostliny pěstované v zařízení jsou převážně sativy s 25% a více THC. Kvůli velmi nevýrazné chuťi je pěstiteli často křížena jinými odrůdami. Čistá G-13 je velmi těžko k nalezení a po jejích semínkách prahne spousta pěstitelů. G-13 je relativně snadná k vypěstování/klonování i když má pěstitel spíše opatrnický výnos. Rostlina má malý, skrčený, keřikovitý vzhled. High je více stoned se stavy podobnýmy transu.

Is it illegal because people love it or
do people love it because it is illegal

Old Post 08-05-2005 v 19:51 PM
HootieRat je offline   Profil uživatele HootieRat   Find more posts by HootieRat   Foto galerie člena HootieRat   Click here to Send HootieRat a Private Message   Add HootieRat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8222810 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív