Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 49

Zakoupil jsem v zahradnictví svinstvo jménem PREVICUR 607SL výrobce je AGRO EVO Berlín.Dodává to Agro Bio Opava-wwwagrobio.cz-doporučuji.Nemůžu referovat o funkčnosti dneska jsem to aplikoval poprvé no uvidíme.Poradte někdo jestli s Previcurem máte zkušenosti.Jo jinak je to systemický funngicid.

Old Post 21-08-2003 v 18:07 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Er@ZeT
Nový Člen

Karma uživatele Er@ZeT - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 50

Zdarec, taky mne ty mrchy napadly kyti. Zkousel jsem Biool, ale hodne bordelu po tom. Hledal jsem na inetu a tady maji drave roztoce ne tak moc drahe. http://krtekcentrum.cz/semenavanek/ceny/13.doc
Pribyly jeste vrtalky, ale to na jinych rostlinach, holt balkon chytne asi vse,
hlavne z tech muskatu od souseda. Hodil jsem tam ty zlute desky, ktere lapaji povicero skudcu a uz se chytaj. Jinak co mam venku tak tam radej svilusky taky, je jich nejak moc.Rozhodne to nevzdam.

Old Post 23-08-2003 v 18:35 PM
Er@ZeT je offline   Profil uživatele Er@ZeT   Find more posts by Er@ZeT   Foto galerie člena Er@ZeT   Click here to Send Er@ZeT a Private Message   Add Er@ZeT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srnec
Stálý Člen

Karma uživatele srnec - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 51

No zda se mi ze maj stejny ceny jako na BioCont .... spis by me zajimalo jak to je s tim Typhlodromus pyri jestli je lepsi /spolehlivejsi nez Phytoseilus persimilis ktery tu byl zkousen....

mimo jine potrebuju to spis na OUTdoor...

Old Post 23-08-2003 v 23:44 PM
srnec je offline   Profil uživatele srnec   Find more posts by srnec   Foto galerie člena srnec   Click here to Send srnec a Private Message   Add srnec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele srnec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 52

Od posledniho nalezeni pavucinek je to 41 dni, od te doby nic. Bud jeste nejsou podminky pro rozvoj svilusek (desny vedro ve skleniku), nebo je Phytoseilus persimilis ucinny. Prd ale vidim, takze primym pozorovanim nemohu slouzit. Vlastne ani nevim, jestli tam jeste jsou, nebo jestli chcipli hlady z nedostatku svilusek......
Uplne venku asi nebudou fungovat, rekl bych, ze se rozutecou, tim se jejich populace se zredi a zanikne.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 25-08-2003 v 13:15 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srnec
Stálý Člen

Karma uživatele srnec - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od viridis
Od posledniho nalezeni pavucinek je to 41 dni, od te doby nic. Bud jeste nejsou podminky pro rozvoj svilusek (desny vedro ve skleniku), nebo je Phytoseilus persimilis ucinny. Prd ale vidim, takze primym pozorovanim nemohu slouzit. Vlastne ani nevim, jestli tam jeste jsou, nebo jestli chcipli hlady z nedostatku svilusek......
Uplne venku asi nebudou fungovat, rekl bych, ze se rozutecou, tim se jejich populace se zredi a zanikne.


No prave ten Typhlodromus pyri by mel bejt vic outdoorovej..ale nevim... ale aspon dostanes za 300,- 1500KUSU! Takze i kdyby se rozütekli tak to pred tim snad nak prozerou...

Ke kytkam mam spatnej pristup takze samy problemy... Jinak taky ted ty sviluse nevidim ale mozna je to tim ze se vsechny zakuklily a ted proziraj listy "neviditelne".... fakt nevim

Old Post 25-08-2003 v 18:14 PM
srnec je offline   Profil uživatele srnec   Find more posts by srnec   Foto galerie člena srnec   Click here to Send srnec a Private Message   Add srnec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele srnec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 54

Monitor vyskytu skudcu, tedy i svilusek zde. Shledavam uzitecnym.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 17-06-2004 v 09:46 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 55

Já používám biooil a jsem spokojenej.Musí se ale stříkat i preventivně!Ne až když už přes pavučinky nevidíš
O tom co píše Marušák už jsem taky slyšel,ale je to dost peněz.
(I když jestli to opravdu fachá)
Říká se že se svilušky uchytěj jen na slabejch kytkách+vedro jim prozpívá.
¨Predators jsou fakt dobrý,ale taky,nesměj přijít pozdě.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 17-06-2004 v 12:12 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 56


to viridis
velm pekny link skus ho hodit do faq alebo podobne
ktore svilusky su tie zle??

este prilozim foto svilusky hehehehehe aby ste videli ze sa oplati pozriet ten link

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 17-06-2004 v 18:26 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 57

to Hexák:god foto !

takhle jsem svilušku ještě neviděl

Slyšel jsem že potom co brouci zlikvidujou svilušky,pustěj se do sebe navzájem.
Nebo si pak na kytce v pohodě bydlej a pak je vyhulíme?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 18-06-2004 v 06:49 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 58

Na svilušky báječně zabírá AGRION DELTA
je to přesně ten brutální ultravyvražďovací antisviluškoid. 3 decky za nějakejch 65 kč v lahvince s rozprašovačem. Maj ho v zahradnictví - možná i v obi a spol. Stačí jednou řádě vycákat kytky, po tejdnu repete a po sviluškách se jenom zapráší Výhoda 1 : je to na širší spektrum škůdců. Výhoda 2 : ochranná lhůta je cca tejden - 10 dní, taqže se může aplikovat i v květu

thc?

Old Post 18-06-2004 v 06:53 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 59

To Kabuto: preventivní postřik Biooilem se mi zdá jako nesmysl. Biooil působí na sviluše tak, že jim zacpe olejem dejchání a ty chcípnou udušením. Takže , kde nic nedejchá , nemůže nic chcípnout. Lití biooilu do substrátu mi tenkrát způsobilo jenom plíseň na povrchu hlíny. Moje vlastní zkušenost s biooilem kontra sviluše je totálně negativní.
Chemku na ně! Omite rulezzzz!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 25-06-2004 v 14:26 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 60

Na overgrow http://www.overgrow.com/growfaq/1198 doporucuji pripravky obsahujici latku dicofol. U nas by to mel byt Kelthane 35 WP. Ma vyhodu, ze staci jeden postrik, neni treba opakovat.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-09-2004 v 17:56 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 61

Mě pomohl dvojtej postřik Talstarem - koupil sme v klasik zahr. potřebách za 65,- - myslel, že kytky už nepřežijou - tohle makalo sqěle

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-09-2004 v 18:08 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UDAJ&KUSAJ
Nový Člen

Karma uživatele UDAJ&KUSAJ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 62

Tak svilusky som znicil pripravkom MITAC 20HF .Odporucam zabija spolahlivo vsetky vyvojove stadia.

Old Post 02-11-2004 v 10:47 AM
UDAJ&KUSAJ je offline   Profil uživatele UDAJ&KUSAJ   Find more posts by UDAJ&KUSAJ   Foto galerie člena UDAJ&KUSAJ   Click here to Send UDAJ&KUSAJ a Private Message   Add UDAJ&KUSAJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 63

Tak me napad jako obvykle genialni napad.Co si myslite o likvidaci vselijakejch tehle breber pomoci co2?Proste utesnit skrin,vypnout ventilaci a nafoukat to poradne co2 trebas z hasicaku.Kytkam to absolutne nemuze vadit.spis by jim to melo jen prospet a navic to neni absolutne zadna chemie..Ty brebery musej zakonite chcipnout jako kazdej zivej organismus co dejcha jen kyslik..Kdyz by tam byly vajicka a podobny nesmysly muselo by se to holt aplikovat trebas kazdej den do naprosty likvidace.No reknete sami-nejsem ja naprosto genialni?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-07-2005 v 00:18 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkunK74
Nový Člen

Karma uživatele SkunK74 - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 64




tak ted snad to foto

Old Post 19-08-2005 v 21:02 PM
SkunK74 je offline   Profil uživatele SkunK74   Find more posts by SkunK74   Foto galerie člena SkunK74   Click here to Send SkunK74 a Private Message   Add SkunK74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5736930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív