Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6x Hash plant in da bubblers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Hydroponie 6x Hash plant in da bubblers Příspěvek č. 1





Hi all
Ráda bych Vám představila svojí pěstírničku se šesti
Hash planty. Jsou ve 4 bublácích po 20 litrech. Dvě samostatně
a dvě po dvou. Kytišky jsou volně v keramzitu.
Jako řezani byly v hlíně, takže jsem musela omýt kořínky,
což 2 z nich zastavilo.. Naštěstí se jim teď ve třech týdnech
daří všem dobře..
místnost: 2m x 3m, plocha kytí: cca70cm x 1,2m
světlo: 400W sodík Planta
vzduchovadla: 4x Air light 1000 (60l/h)
větrání: větráček pořídim časem, teď kytím stačí
luft otevřenými dveřmi v přízemí.
teplota ze světla: 25-28°C
teplota za tmy:15-20°C
hnojka: AH, zatím 1/3 koncentrace+bi-Algen+1x týdně
postřik Phytaminem.
Jakékoli náměty a kritiku přijímám
Fotek je málo a budou přidávány pomaleji, páč nevlastním
fotoaparát, musim si ho pujčovat...

Old Post 12-04-2004 v 19:04 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2

cicik mi hlídá kytišky...

Old Post 12-04-2004 v 19:18 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3

ten odtah bude, občas měli totiž trošičku svěšený lístky, pravděpodobně teplem...v noci to musim mít tak 5 hodin zavřený
a to je u vrcholků tak 30°C, ale teď v poho, si zvykly asi...
v zimě to bylo dobry, teď si budu muset něco pořídit...

Old Post 12-04-2004 v 19:50 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 4

No konečně
Musim říct paráda pěkná skřín-K+
Jenom dotázek co je to ten hash plant? to bude asi hooodně silná indica něco jako afgán nebo takový indiky.

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 12-04-2004 v 20:19 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 5

mno.to nejni skříň...a hash plant přesně nevim, ale indica 100% bych
řekla... každopádně se mi zatím líbí nejvíc z toho co jsem pěstovala..

Old Post 12-04-2004 v 20:30 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 6

mne sa pacia macicky. mnau...

Old Post 12-04-2004 v 22:45 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 7

Cau kocicko,mozna se mi to zda,ale ty květináčky na keramzit by mohli bejt menší,získáš tím víc prostoru pro kořeny(víc roztoku),pokud jsou mělký tak je to v pořádku.
Já jen že takovou chybu jsem udělal taky.Pak tam spotřebuješ zbytečně moc keramzitu a tak.

eště k ty teplotě:Vem si že venku bude čím dál tím tepleji,čili i vevnitř.
Měl jsem stejny stínítko,po stranách jsem ho zaplechoval+2 roury a ventas,zaspoda celkem obyč sklo a teplota šla o 8st. dolu.

Ale to jsou blbůstky,jinak moc pěkný!Jen tak dál.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 13-04-2004 v 14:04 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8

2maruška: grow jsem právě včera trošku ubrala, páč se pomalu
chystám na květ, ale vlastně pořád nevim, mohly by to být mega-bestie..
2kabuto:květináčky jsou dost mělký, takže myslim v poho..
a ventilaci mám v nejbližší době v plánu. Vychytám mouchy...
btw, nepohltí to sklo třeba trochu ňákýho záření? abych jim něco
neubrala..jinak dik za tip

Old Post 13-04-2004 v 16:23 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sufan
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

sklo nic nebere.je to OK.Kolik je ti let?

Old Post 13-04-2004 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnnn
Nový Člen

Karma uživatele hnnn - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 10

mmm pěkný kýtí.. hashplanty prej rády Dvořáka v G Moll

Old Post 13-04-2004 v 16:43 PM
hnnn je offline   Profil uživatele hnnn   Find more posts by hnnn   Foto galerie člena hnnn   Click here to Send hnnn a Private Message   Add hnnn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 11

zbožňujou..

Old Post 13-04-2004 v 17:09 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Palec nahoru ad sklo: Příspěvek č. 12

ad sklo: už tady řešily,že sklo pohlcuje určitou barvu spektra,ale podle mě to nejni zas tak podstatný,hlavně od 400 a >.
Spíš se ho snažit udržovat čistý(postřiky atd.)
+nechat místečko u krajů,aby mohlo sklo tepelně dilatovat,jinak ti praskne
jinak z 20l bubláků jdou udělat opravdu velky kytky

Čaues

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 14-04-2004 v 06:07 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 13

Zdar vrrn, máš to dost dobrý, K+. Kolik's toho měla z poslední sklizně? Vypadá to dost nadějně.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 14-04-2004 v 08:27 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 14

děkuju...
Právě, že minule jsem jela hlínu (páč dýl valim outdoor, jsem na ní
byla zvyklá a nějaký hydro-to mi přišlo moc složitý, takže jsem to
vždy hned zavrhovala), a bylo toho málo(ale paličky krásný)-teď už vim, že to bylo taky malejma truhlíkama. Bubbler jedu poprvé s tim, že
dám kytičkám, co si řeknou..hoodně místa, kvalitní krmení a zaštípnutí
jen jednou nad třetím patrem a nechám je, ať si rostou jak chtěj..
A taky bych salámky..

2kabuto: když u toho skla nechám ty místečka, opravdu to nemůže
prasknout? Přece jenom je to velká taplota..nebo jsi myslel samozřejmě s větráním? dikz

Old Post 14-04-2004 v 12:49 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 15

K tomu sklu..: Normalni sklo pohlcuje cast cervene barvy ze spektra,coz je trochu na skodu.. Resi to kremikove sklo,ktere propousti 100%..!! A hlavne nemit to sklo tlusty,pak strasne praska..!! Ja mam zkusenost se 4mm ze drzi..

Old Post 14-04-2004 v 13:56 PM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 16

2yarreck:dik moc, to jsem přesně potřebovala slyšet,zkusim sehnat.
Jinak kytičky maj uz hrozně velký kořínky, takze kamínek je pod nima
jaksi ztracený a kdyz otevřu víko, nevidim ani trochu bublinek.
Se bojim, aby velká část horních kořenů nějak neoschla. Chce to asi
silnější vzduchovadlo, co? dikz.

Old Post 15-04-2004 v 06:27 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-12-2008 - Hashberry in bubbler - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9972110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív