Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Více vzduchu pro kořeny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
HejTa
Nový Člen

Karma uživatele HejTa - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

Ahoj, můžu to tu obnovit? Máte nějaké aktuální zkušenosti s konkrétními značkami? Je něco, na co si dát při výběru pozor? Našla jsem PROPot - 20l za 99,-. Na samonakvétačky mi objem přijde fajn, do svého mrňavého boxu se mi vejdou akorát 4, větší bych tam už nedala - musela bych ubrat počet kytek, což nechci. Ale jak tak brouzdám, říkám si, v čem je háček, proč jsou tyhle tak "levný", když jiné stojí i násobně více - nechce se mi vypláznout pětikilo, abych pak zjistila, že něco... Dík moc!

Old Post 18-01-2019 v 15:42 PM
HejTa je offline   Profil uživatele HejTa   Find more posts by HejTa   Foto galerie člena HejTa   Click here to Send HejTa a Private Message   Add HejTa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 18

Muzes to obnovit , je to zajimave tema.


Ja si dnes objedna tyhle...

Koreny mohou krasne dychat , netoci se koren a nevyteka zalivka stenami tak jako u toho air-potu. Ale vyzkouseno to jeste nemam .

https://www.kleckashop.cz/gronest-1...xtilni-kvetinac

Old Post 18-01-2019 v 18:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HejTa
Nový Člen

Karma uživatele HejTa - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 19

No právě - kořeny můžou krásně dýchat. Jako začátečníkovi se mi podařilo jednu z prvních kytek v boxu opečovávat trochu moc a přelít ji. Před tím jsem měla jen "windoory" a musím teda říct, že se pěstování na okně od pěstování pod LED liší vážně diametrálně. Kytka to teda přežila, ale prostě nerostla a nerostla - ale podařilo se mi tady vyčíst, v čem byl problém a během necelého týdne vidím tu diametrální změnu, kdy se jí konečně nedusí kořeny. Spolu se sledováním nějakých youtube kanálů se mi to pak nějak spojilo a pro textil jsem fakt rozhodnutá. Obzvlášť u samonakvétaček, které mají na růst jen nějakou dobu, mi to dává víc než dobrý smysl a airpoty se mi prostě nelíbí (ale pro to teda nemám žádný racionální důvod). Jen mi prostě vrtá hlavou, jestli i tady platí, že není textil jako textil. Tak to asi taky zkusím a co s toho bude se uvidí. Květináče tak jako tak potřebuji nové (6 litrové plasťáky, které mi došly s boxem, mi přijdou spíš k smíchu a že se jich tam vejde víc - no, já asi budu mít raději spokojené kytky :-) , snad mi to oplatí a vyrostou větší.

Old Post 18-01-2019 v 20:45 PM
HejTa je offline   Profil uživatele HejTa   Find more posts by HejTa   Foto galerie člena HejTa   Click here to Send HejTa a Private Message   Add HejTa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20

Uz se tesime na tvy vlakno

Old Post 18-01-2019 v 21:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

me rikal kamos ze mu ty textilni kvetinace ze spoda plesniveli(nebyl to zadnej amater)
ja normalne pouzivam 6,5L teku,zadnej smich jsem s nima nezazil....
automaty do boxu nepatri,vubec nad nima nemas kontrolu,ale v tom je indoor prece nejlepsi,ze si vsecko co muzes kontrolujes,udavas tomu smer jakej chces.
2HejTa:jeste bych ty automaty do boxu promyslel......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 22:19 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22

Ja si vzpominam jak mamina pestovala rajcata a papriky v igelitovejch pytlich a pak najednou ji napadlo to dat do jutovych pytlu.
A od ty doby rajcata a papriky silnejsi stonky a obsypany plodama.
Fakt velkej rozdil .

Old Post 18-01-2019 v 22:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

nerikam ze jsou spatny,ale bylo by dobry aby stali na nejakym rostu aby tam mohl ze spoda vzduch.jak budou sedet na zemi tak spodek nikdy neuschne a púak vznika plisen.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 22:31 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HejTa
Nový Člen

Karma uživatele HejTa - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

Aladine, díky za rady... Asi tu nebudeme řešit automaty, moc to sem nepatří. Mám teď nějaká semínka, tak co už, naučím se na tom svoje taky a co bude za pár kol se uvidí. Nejsi první, kdo mě od nich zrazuje, ale mám svoje důvody a přijdou mi jako dobrá alternativa pro moji netrpělivost. Ale nepodceňuj je - i tady se dají najít dobrá vlákna, co se s nima všechno dá. Za znevážení těch malých plasťáků se tedy omlouvám - ale co jsem tu pročetla, tak jsem se nestačila divit, vlastně mi chvíli přišlo i těch 20L málo, tak já nevím... asi má každý jiné zkušenosti (já třeba skoro žádné, že :-D )
To plesnivění ale bude dobré si pohlídat, možná nějaký malý větráček, co by trochu pohnul se vzduchem u země?
MS - jojo, to tu zaznělo taky, že kdo zkusí textil, tak už nechce jinak - tak jsem na to vážně zvědavá.

Old Post 18-01-2019 v 22:35 PM
HejTa je offline   Profil uživatele HejTa   Find more posts by HejTa   Foto galerie člena HejTa   Click here to Send HejTa a Private Message   Add HejTa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Aadin-Jo presne tak , musi byt na nejakym rostu, uz ho hledam od vcerejska co by se dalo pouzit. Nejlepe pevnej a plastovej ale nic vhodneho jsem nenasel.

Pravdepodobne budu muset koupit nejaky pevnejsi drateny svareny plot , kterej nuzkama na plech upravim na miru pres cely prostor 8ks kvetinacu..

A zaroven to bude vychytanej scrog jelikoz nebudu muset hlidat v podmiskach vytok.

HejTa - Ofuk v boxu preci mas.

=================================================
EDIT:

I sem premyslel co by to udelalo dat do hliny na dno do kazdeho kvetniku vzduchovaci kamen... Zni to asi jako hrozna blbost ale co kdyz by tam byl ve vysledku skutecne nejakej rozdil

Naposledy upravil Madical-Strains 18-01-2019 v 22:47 PM

Old Post 18-01-2019 v 22:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

madi-vyhledej si doplnky k secret jardin boxu,maj nejak rost co davaj jako policku,zelezo,to by mi na to slo.....
hejt-ja automaty jel dlouho venku,mam je rad ale ne do boxu,ale mas sve dovody,problematiku znas,vse respektuje a dal neresim.
jinak venku na AF jsem taky jel 20L kyble,jestli nechces davat do boxu vice kytek tak to urcite nebude na skodu,az na tu "palbu" za kvalitni hlinu.....
omluvu prijimam

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 22:48 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27

edit madi-nad tim uz premejslim pul roku,nebylo by to vubec spatny.......

zadna blbost

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 22:51 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Ze jo ? Vid ?
Ja uz sem to tam chtel dat asi ve ctvrtym kole tenkrat ale nekdo me to ve vlakne rozmluvil. Ale z logiky veci , uskodit to rozhodne nemuze spis naopak !

No kdyz mas teda stejny nazor i napad vlastne tak ja koupim nejakej silnejsi vzduchovaci motor a hadicky na rozvody se dvema vystupy a na kazdy vystup budou napojeny 4 kvetinace a PRUBNU TO TEDA

Jeste chci dodat ze to neznamena jen vetsi prisun kysliku ke korenum ale predevsim vice CO2 !!! A preci u CO2 je to uz dlouho prokazana ucinnost.

Old Post 18-01-2019 v 23:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

jo,mas recht.
nasels jsi ten rost?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 23:08 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Ne, nenasel. Kidne vloz odkaz jesli to najdes.

Koukal jsem na tohle , presne rozmer pro me ale ta vaha a ze je to ocel to nebude dobry s kontaktem s vodu.
Chce to pevny plast.

https://shop.perfolinea.cz/eshop-sv...-x-1000-mm.html

Old Post 18-01-2019 v 23:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

DP120 Grid Shelve kovová mřížka, 60x30cm
hod si to do googlu....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-01-2019 v 23:44 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Hm, pokud to nemaji aspon 90x50 tak je to do myho stanu maly a vhodnejsi by mozna bylo nejake svarovane pevne pletivo, maji ho i poplastovany. Prodavaji ho myslim i na metry.
Co myslis?

Old Post 18-01-2019 v 23:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4133080 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív