Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 561

Ja mislel ku koreňom , omluva že som to blbé napsal. Tá smotana je super . Za pokus to predsa stojí . Doporučil by som to ku flushu posledné dva týždne k zberu .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 06-09-2017 v 12:10 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 562

Muzu se zeptat proc presne po smetane ma konopi jemnejsi ,nebo lepsi chut a palice sou jako kameny ?

Old Post 06-09-2017 v 12:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 563

Jako nevím, ale když jsme kdysi na základce lili mlíko do kytek učitelce, tak to akorát tak po pár dnech děsně smrdělo 😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-09-2017 v 14:46 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 564

No, ja myslim ze v tomhle kole uz jsem udelal s kytkama hodne experimentu a moc se mi to nevyplatilo, radeji se uz budu drzet pri zemi a lit tam smetanu si radeji odpustim.

Old Post 06-09-2017 v 15:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 565

Zdar madi, hele je to na pikacu, ale aspoň jsi tady udělal test a všichni tady můžou vidět, že to není ono hnojit chcankama. Možná že to byla ta havěť co jsi měl pořád a ty chcanky tomu taky moc nepridaly. Příští kolo jet nějaké bio hnojivo, třeba od Canny nebo jibd a uvidíš, že to bude dobrý.

Old Post 06-09-2017 v 20:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 566

To robia tie bilkoviny + čo ja viem čo ešte smotana obsahuje , na oko to de taky poznat po 2-3 zalivkach , vidíš ako je vitalni , presne jako píše pitr drsné to taký smrdí , ja vám to ukážu v mim thraede . No taký súhlasím s madicalom . Nebyť tých svíň čo mu to napadli byli by to hezci .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 07-09-2017 v 05:28 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 567

A nenapadlo te ze to smrdi ,protoze je to zkazeny, jako nerikam , je mozny ze bakterie nejaky slozky dovedou vyuzit ,ale pochybuju ze by to melo nejakej vliv na stavbu palic.
Nechci byt zlej , ale jak muzes nekomu doporucovat zalivat smetanou ,kdyz si mi odpovedel co ja viem co to jeste obsahuje ?
Az udelas par testu jestli tam je rozdil, tak neco doporucuj.
Edit , aby sis nemyslel ze z tebe delam hlupaka , tak treba mliko ci redeny syrovátka se na kytky pouziva ,, kdyz jeste zila babicka , tak mixovala vyluhy z bylyn a pridavala i syrovatka , ze po tom lip kvetou ,ale nikdy mi nerekla proc.
Mluvim teda o pokojovych rostlinach.

Old Post 07-09-2017 v 06:28 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 568

Pokud chceš něco sklidit, tak se vyser na všechny mlika, syrovátky, red buly, různé picoviny a používej hnojiva které jsou na to určené.

Old Post 07-09-2017 v 06:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 569

Jako borec nebyl zase moc vedle co se tyce hnojeni.
Treba mliko ma nejaky makro prvky a stopovy prvky.
Treba fosfor draslik , tusim ze i siru ,nejaky magnesium ,ale hlavne je bohaty na vapnik ,kterej se podili na stavbe palic, proto mozna vidi nejaky zmeny .
Nehlede na to ze v tvym tele produkuje kyselinu mlecnou , tak by teoreticky mohla produkovat i v substratu, to by mohlo mit za nasledek stabilizace ph . Dal ma urcite nejakej ten cukr a celkobe muze byt prospesny pro bakterie.
Proto sem se ptal jestli vi jak to funguje a jak to ma otestovany.

Old Post 07-09-2017 v 09:13 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 570

BITIR - bingo!
ak si pozriete toto:http://www.kleckashop.cz/nirvana-5-l-advanced-nutrients

okrem iného to obsahuje:"syrovátkový protein - rostlina ho využívá při enzymatických procesech místo aminokyselin cystein a tryptofan, ty se účastní kvetení a zůstávají uchovávány pro potřebu rostliny v tzv. L formě"
:-)
syrovátka sa vyrába z mlieka, mlieko obsahuje množstvo aminokyselín, minerálov...atď
takže podľa môjho názoru smotana môže mať vplyv na formovanie a štruktúru kvetov. Taktiež platia starými rodičmi praktizované metódy zalievania krvavou vodou po čistení masa, alebo zvyškami čiernej kávy, či melasou. Každá táto metóda vychádza zo skúseností predošlých generácii. My sa tomu dnes snažíme dať punc vedeckosti vysvetlením a syntetickým napodobňovaním toho, čo tu celé stáročia praktizovali naši predkovia. Samozrejme niektoré firmy to dokážu aj šikovne marketingovo predať a tváriť sa pri tom, že bohviečo vymysleli.
Množstvo dnešných agro-bio-eco metód vychádza práve z týchto princípov medzi ktoré patrí okrem iného aj Madiho chcanky. Uverejnená analýza by to potvrdila. Úprimne mi je ľuto, že to Madimu nevyšlo, ale nemyslím, že to je stratené.
MADI - ako aktuálne hnojíš? Skúsil by som pridať Hoštické slepačince, alebo niečo podobné v tekutom stave.

Old Post 07-09-2017 v 09:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 571





Mmentalne jsem ted znova 2x vynechval chcanky protoze to opetovne vykazovalo prehnojeni, zloutnutim od spicek listu. Premyslim ze pokud bych mel pokracovat se chcankama coz bych chtel (o tom to vlakno je) tak asi budu muset odstranit ten whormhumus co je na povrchu (ten uz svuj ucel pravdepodobne splnil) protoze evidentne chcanky a jeste ta vrstva whormhumusu uz je asi pro kytky prilis a ukazuji prehnojeni. I kdyz jsem hnojeni vynechal tak to stale zloutne od spicek.

Co teda myslite mam ten wormhumus odstranit a pokracovat pouze se chcankama?
Myslim ze horsi nez to je to byt uz asi nemuze ,kvety se urcite po chcankach jeste vice nescvrknou. S vahou jsem se uz smiril tak chci dojet to co jsem zacal.

Aktualni foto... Kvitka jsou malinkate ty nejvetsi tak nejak priblizne jak nehet u palce ty mensi jako nehet u malicku.

Old Post 07-09-2017 v 12:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 572

Na 100% si jisty uplne nejsem ale domnivam se ze ty chcanky nemaji nic spolecneho s velikosti kvetu.
Nejpravdepodobneji to bylo zpusobeno tou moji chybou s hypermanganem a jeste navic ta dlouho-dlouha doba co v hline prosperovaly ty larvy smutnic. Byly to zmutovane obrovske larvy ktere by se klidne mohly dat jako nastraha na hacek na chytani kapru.
Myslim ze tohle zpusobilo zakrneni a rust kvetu.
Na vlastni oci jsem videl jak vypadaly palice z indooru z hnojeni rostlin chcankama, byly jeste o neco mohutnejsi nez jsem mel ja v mem minulem kole s Biobizzem co jsem pouzival.
Takze jsem si skoro jisty ze chcanky s tim nebudou mit co delat.

Old Post 07-09-2017 v 13:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 573

Domnívám se, že chyba byla přepnutí při problémech. Asi by bylo lepší problémy vyřešit a až pak přepínat. Samotné chcanky by možná mohly i fungovat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-09-2017 v 13:52 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 574

Jo, jo presne tak , to mas docela pravdu, to byla dalsi moje chyba !
Kdyz uz ja sem tak nervozni vzhledem k vyvoji...napadeni smutnicemi a k tomu jak jsem douho svitil kvuli matce a klonum na rust, ze uz docela specham abychs timhle pestem byl konecne u konce a pak se vali dalsi chyby!

No jo , co se da ted uz delat, nic. Nejak to musim "zdarne" tohle kolo dojet a priste si musim davat vetsiho majzla a asi uz neexperimentovat, no.

Old Post 07-09-2017 v 15:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 575

Ho tak jsem síce lajk no chlapi mi trochu dali za pravdu . Chtel bych vediet či ty chcanky dáko upravujes a kedy chciš ráno večer poobede . A kolík si toho vypil Když ideš chcat . A taký či meris ph chcanek

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 08-09-2017 v 05:00 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 576

Inak mislim že si dej bacha na wormuhumus pretože ten není zbavený baktérií a tie vytvárajú tie hovada v hline . Ja stim hnojil toto kolo celkom to šlo no za celý kolo jenom 3x . Rikam proto že kamoš mal ty svine v kvetináči ke konci tolik že keď som mu povedal nech to tam nelije on to jeste striekal i na listy. A bylo to poznať jako u tebe . Takže mislim že chcanky ok skôr je to wormkom .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 08-09-2017 v 05:06 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5806180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív