Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 577

Madi - daj odkaz na ten zdarný pest chcankami...
Můj názor: Wormhumus podľa můjich skúseností nestačí na riadne palice. Preto som doporučoval tie slepačince bohaté na fosfor pričleniť k tým chcankám. Je to teraz komplikované, lebo Ti tam účinkuje wormhumus spolu s chcankami, ktoré leješ menej zriedené, takže prehnojenie je dosť možné. Nie je to ale evidentne prehnojené prvkami potrebnými ku kvetu.

Old Post 08-09-2017 v 07:36 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 578

Odo-Ty paldy co jsem videl na vlastni oci me ukazoval kamos kdyz jsem byl na chalupe.
On zadne vlakno o tom nepsal.
Nejake vlakno o hnojeni chcankama jsem si take na netu nasel ale to bych musel hledat, tak zkus dat do googlu nebo na youtube Urine Cannabis a urcite to snad najdes. Ja uz tu adresu nemam zafixovanou jelikoz jsem preinstalovaval windows.

vyTretHi- Jak presne hnojim uz mam ve vlakne uplne dopodrobna popsane.

Old Post 08-09-2017 v 09:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 579

Dneska jsem zjistil ze se kvety za ten posledni tyden nafoukly o jeden milimetr.
Mam z toho radost ,mozna ze se jeste trochu zvetsi nez bude kosa.

Mozna bude i nad 50.

Old Post 09-09-2017 v 15:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 580




42.DEN 12/12

Tak se zda ze se trosicku paldicky nafukuji, malinko ale preci jen.

Pred 3 dny jsem odstranil Whormhumus a vymeniil za trochu hliny.

Dnes hnojeni chcankama 1:10 .

Old Post 10-09-2017 v 18:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 581

Ja vim, je to bida.

Old Post 11-09-2017 v 13:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 582

Člověk se s tím piplá a takový fiasko, to je na posrání. Snad se ti další kolo povede líp, určitě by sis to zasloužil.
Co máš v plánu na novej round?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-09-2017 v 16:20 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 583

Kdyby z toho bylo aspon kolem 100g tak bych ani tak moc znechucenej nebyl.
Ja z toho vinim castecne sebe, nemel jsem prepinat na kvet kdyz kyti mely problemy a nemel jsem davat ten hypermangan ,hlavni vinu na tom maji ty kurvy smutnice, za to vinim hlavne souseda.(priletly z okna z jeho rajcat)

Ja se stale domnivam ze ty chcanky sou proste dobry.
Chtel bych je jeste jednou zkusit abych se teda dozvedel jesli proste fungujou i v kvetu. Doufejme ze priste nechytnu uz zadny svine.
Koupim zase semena SSk od Sensi protoze ten matros co z toho je fakt pecka!
Asi pujdu do Canna cocos smichany s wormhumusem .
Hlinu uz nechci protoze neexistuje NE-predhnojena a musel bych zase cekat se chcankama mesic.

Takhle to vidim priblizne na pristi pest.

Old Post 11-09-2017 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 584

Byt tebou , tak dam 5 kytek a na jedne udelam novej test se chcanim . Kdyby nahodou ,aspon budes neco mit z tech zbylých 4 kytek.

Old Post 11-09-2017 v 17:35 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 585

Každopádně bych pořídil nějaký hnojky, ať můžeš v případě potřeby zasáhnout. Ten vermikompost je fakt pecka, míchal jsem to s kokosem a perlitem na čerstvý prcky a fakt jim svědčí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-09-2017 v 17:53 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 586

Zdravím, nedávno jsem ti chtěl napsat, jestli to nechceš zkusit znovu 😉 a jsem rád, že tě to napadlo samotného 😉
Jinak k tomu substrátu - skoro NEpředhnojený je přeci light mix

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-09-2017 v 17:56 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 587

Medi'! Stále hádžeš flintu do žita! Uvedom si, že to máš omeškané, takže až doladíš správne hnojenie, tak je tam potenciál. Skús nájsť info na hnojenie urinou v kvete....
Jednoducho to bude dozrievať neskůr a nemůžeš sa riadiť predošlým pestom.
podľa můjho názoru ale tie chcanky sú obsahom a zastúpením živín na riadne palice asi slabé. Si zober. že vačšina hnojív je rozdelená na rastové a kvetové a tie chcanky sú v podstate stále rovnaké. Zrovnávať to s iným hnojením nemá zmysel.

Old Post 11-09-2017 v 18:25 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 588

Odo- Ja tem kvetum dam samozrejme jeste cas poradne nabobtnat
Pripada mi ze se to prave rozjizdi ale muzu se mylit.

Pitr-jo ,to asi jo ale chci se vratit ke kokosu protoze nechi nic nechat nahode kvuli larvam a tak.

List3r- Hnojky muzu koupit do hodiny to neni problem ale nejradeji bych hnojil uplne gratis.

Bitir- No to by bylo asi nejrozumejsi ale kdyz budu mit doma hnojiva z kramu tak me to muze svadet a pri prvnim problemu zacnu hnojit vse Biobizzem a to prave nechci. Pokud se ukaze nakonec ze to jde i se chcankama tak bych u toho rad zustal.

Premyslel jsem ze bych dokrmoval kvet treba netopyrim guanem pokud by kvet potreboval dokrmit.

Jinak dam klicit vsech 10 semen, takze urcite pojedu vse co vyklici cca 8 ks.

Old Post 11-09-2017 v 19:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 589

Sak chcani budea zkouset na jedne kytce, nebo na 3 treba. Jde o to ze muzes pozorovat rozdily live .
Ja to tak delam furt kdyz neco zkousim . Jedine v jednom kole.

Old Post 11-09-2017 v 20:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 590

A není to vlastně ta pointa - zkoušet!???? Dyť Nás to pěstování baví, ne? 😉Nikdo nikdy nic nezjistí, když to nezkusí 😉 Tímto díky Madimu za jeho pokus

Ps: doufám, že to dovedeš do !! zdárného konce !! 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-09-2017 v 21:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 591

Bitire ,vim ze to myslis dobre. Ja se proste bojim toho ze kdyz koupim Biobizz a na kytce ze chcanek se projevi nejake problemy tak vzajmu nejlepsi pece o kytky nakonec misto chcankama ty kytky zacnu hnojit biobizzem. Takhle kdyz nebudu mit zadna jina hnojiva tak to musim resit jinak,chapes? Ja nejsem moc z tech trpelivych.

Jo,diky ,snad to dojede alespon na 100 g, stacila by mi pulka te vahy na kterou uz nedosahnu.

Old Post 12-09-2017 v 06:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 592



45 DEN 12/12

Spicky stale a opetovne zloutnou az hnednou viz foto.z toho vyplyva ze maji stale prebytek zivin.
Navrhuji zahajit od pristi zalivky flushing, souhlasite se mnou?
Lepsi uz to asi nebude.

Old Post 13-09-2017 v 09:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3195830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív