Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zapojení UFA nevím si rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Já jen drobnost a to že MagiCman mi ještě nic nevrátil a stále je za zloděje!
Psalo mi i pár lidí že jeho řezy stojí za h. ale to není moje věc jen vím že mě okradl a hotovo.Jsem férový a slušný člověk s rodinou a opravdu nemám rád vychcánky tohoto typu.Myslet si o mě a mých názorech můžete co chcete ale pokud jde slušnost mezi lidma tak by to mělo fungovat .člověk který veme prachy a pak jen osočuje a je arogantní je pro mě obyčejný ubožák a socka nic jiného.

Old Post 17-05-2012 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od microft
to se pletu tedy

tak to jsem rád, že mě nepodělal o ty 3 litry za ty semena a moc děkuju za ty brutální bonusy, když už ho tak haníte, tak aby to nebylo tak jednostranný...

počkej výpis kam měli přijít, spíš je potřeba výpis, že je poslal, ne?


Výpis z účtu kam měly přijít,kam to měl poslat,tam by měla být částka 600Kč,jenže tam není.. neni to tak těžký pochopit..
Samozřejmě,mgcman mohl předložit výpis,kde odesílá 600Kč a všem zavřít huby,jenže to poněkud neudělal,proč asi..?

Old Post 17-05-2012 v 21:12 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 19

eda45 mas uplnou pravdu ale ponekud se tohle tema zvrhlo jinym smerem

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 17-05-2012 v 21:14 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od HackIt
eda45 mas uplnou pravdu ale ponekud se tohle tema zvrhlo jinym smerem


On tu byl nějakej směr..? Myslíš ty dva dráty a co je to L a N..?

Old Post 17-05-2012 v 21:21 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od EDA45


On tu byl nějakej směr..? Myslíš ty dva dráty a co je to L a N..?

no jo uz mlcim

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 17-05-2012 v 21:21 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 22

Když mám na UFU L1,L2,N ,tak N je zelený to je jasné ,ale co je L1 a Co L2,děkuji

Old Post 04-07-2012 v 16:33 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
Když mám na UFU L1,L2,N ,tak N je zelený to je jasné ,ale co je L1 a Co L2,děkuji

Zdravím, je to označení fází.Tady to máš dobře vysvětleno(obr.2 a níže):
http://www.odbornecasopisy.cz/index..._document=26987

Old Post 04-07-2012 v 17:15 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 24

zdar...zcela jednoduché i když už neaktualní
L1..nižší rychlost
L2..vyšší rychlost
...tot celá alchymie

Old Post 01-10-2015 v 07:25 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2019 - Zapojení čerpadla - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6120530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív