Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zapojení UFA nevím si rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Zapojení UFA nevím si rady Příspěvek č. 1

Čaute

mám tu před sebou RK 125 větrák a nevím jak do něj zapojit šťávu ,po sundání krytky se na mě ukázala čokoláda se 4mi vývody z leva to jde takto žutý,to je jasné a potom je L,potom N a potom prázdná,kam dát hnědý a kam modrý drát,poradí mi někdo prosím?díkes

Old Post 17-05-2012 v 13:21 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

L = hnědý
N = modrý
PS: a utec od toho

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 17-05-2012 v 13:29 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

už si vrátil ty peníze vousačovi, které mu dlužíš za ty semena ? Koukam že ne když si nakupuješ cipoviny ..

Old Post 17-05-2012 v 13:44 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4

jo tak ty dluzis penizky ? takze je to L = modry N= hnedy a drz se toho

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Naposledy upravil HackIt 17-05-2012 v 14:11 PM

Old Post 17-05-2012 v 13:49 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 5

L je Line (Fáze) Hnědá
N je nula (Mínus) Modrá
a nikam utíkat nemusíš jen je hlavně nespoj....

Old Post 17-05-2012 v 14:36 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Jen poopravím že N je sice modrý vodič,ale není to mínus ,jak píše kolega nademnou

jinak zapojení napsal správně

Old Post 17-05-2012 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MDe_
už si vrátil ty peníze vousačovi, které mu dlužíš za ty semena ? Koukam že ne když si nakupuješ cipoviny ..



Trapas,běž otravovat jinam, nebo máš k tématu co říct?K smíchu týpek

Old Post 17-05-2012 v 18:54 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MagiCman



Trapas,běž otravovat jinam, nebo máš k tématu co říct?K smíchu týpek


K smíchu typek ? Šašku jeden, podělat ho o 600, kdy ti poslal peníze na účet a ještě nadavat někomu, kdo si od tebe koupí semena do žebraku a napsat že mu nic nedáš .. ja bych si s tebou udělal pořadek hrdino za monitorem! .. jen at se každy podívá jaký si ty hrdina, který si kupuje za "podělané peníze UFO. Kdo ví kolik lidí si tady, nebo jinde podělal.

Old Post 17-05-2012 v 19:03 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

kluci od toho je black list a pm jinak sem na strane MDe_

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 17-05-2012 v 19:05 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Zapojení UFA nevím si rady Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
Čaute

mám tu před sebou RK 125 větrák a nevím jak do něj zapojit šťávu ,po sundání krytky se na mě ukázala čokoláda se 4mi vývody z leva to jde takto žutý,to je jasné a potom je L,potom N a potom prázdná,kam dát hnědý a kam modrý drát,poradí mi někdo prosím?díkes


K smíchu je určitě spíš nevědět kam patří hnědá a kam modrá u obyčejnýho větráku..takovej "borec"..
Že prej k tématu..no ty vole..

Když už něco tak hledej nebo se ptej tady http://grower.cz/forum/showthread.p...n%ED+%2Bv%9Aeho nebo tady http://grower.cz/forum/showthread.p...n%ED+%2Bv%9Aeho Tady by ses co patří na svorkovnici na L a co na N dozvěděl,když už to po dvou letech na groweru nevíš..
a ne tu z toho dělat "téma"...

Naposledy upravil EDA45 17-05-2012 v 19:44 PM

Old Post 17-05-2012 v 19:29 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

v bílé knize je několikrát, včetně mé kladné zkušenosti, v černé knize je jen ten vousáčovo flame, k němu se radši nebudu vyjadřovat, protože ten jak mě (nejen mě) tady párkrát nasral....

Kdo ví jak to bylo, my to nevíme a je to názor proti názoru, čili logický nelze být na ničí straně..

Old Post 17-05-2012 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od microft
v bílé knize je několikrát, včetně mé kladné zkušenosti, v černé knize je jen ten vousáčovo flame, k němu se radši nebudu vyjadřovat, protože ten jak mě (nejen mě) tady párkrát nasral....

Kdo ví jak to bylo, my to nevíme a je to názor proti názoru, čili logický nelze být na ničí straně..

To se pleteš,MDe a modi mají jejich vzájemnou pm korespondenci i Vousáčův výpis z účtu,kam mělo podle mgcmana jít zpět 600Kč.Ale nejsou tam,nepřišly tam..

Old Post 17-05-2012 v 19:46 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

to se pletu tedy

tak to jsem rád, že mě nepodělal o ty 3 litry za ty semena a moc děkuju za ty brutální bonusy, když už ho tak haníte, tak aby to nebylo tak jednostranný...

počkej výpis kam měli přijít, spíš je potřeba výpis, že je poslal, ne?

Old Post 17-05-2012 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od EDA45

To se pleteš,MDe a modi mají jejich vzájemnou pm korespondenci i Vousáčův výpis z účtu,kam mělo podle mgcmana jít zpět 600Kč.Ale nejsou tam,nepřišly tam..


Tak tak, několik citací z ruzných temat, kde bylo žečeno "nedostaneš nic" PM od megika kde je přesně učet, co chtěl do zpávy a částka, to samé je ve výpisu a sám koukáš jak je arogantní a namyšleny .. a nakonec mě dožralo, když vousačovi "jako nemocnému" šlověku začal řikat do žebraků .. nevím kdo tedy je ten ...........

citace:
Původní příspěvek od microft
to se pletu tedy

tak to jsem rád, že mě nepodělal o ty 3 litry za ty semena a moc děkuju za ty brutální bonusy, když už ho tak haníte, tak aby to nebylo tak jednostranný...

počkej výpis kam měli přijít, spíš je potřeba výpis, že je poslal, ne?


No jeho semena, co někde tu chtěl za 10 semen 500 .. no jeden co si odemě bral za 2ku sem mu dal 60 semen ..

Old Post 17-05-2012 v 19:53 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 15

Mikro dík,ale nemá to cenu,nebudu tady házet hrách na zeď díky za rady chlopi už to fičí

Old Post 17-05-2012 v 19:56 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ok, neřešit už

Old Post 17-05-2012 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2019 - Zapojení čerpadla - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3146650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív